Inovativan ali pak elegantan ban sistem

Započeo yabb3, Oktobar 03, 2014, 22:15:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pogodan je i za forumsku online ban listu jer sadrži svoje ini podatke odvojene od naloga igrača.



forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.


Odlicno

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


Odlično je
Member since Oktobar 02, 2013, 22:25:17 poslijepodne





Au au au, sto ovako drecave boje. Sredi malo izgled ovo je po meni mnogo lose. Boje su ocajne. Ideja je ok svidja mi se citat, ali su boje pokvarite utisak mnogo..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Ni meni se ne svidjaju boje,ali ideja i sve ostalo je super :)
samo nastavite sa radomm :))

Hvala momci, a slušajte to je ban poruka mora biti s' neba pa u rebra ko da će to neko stalno gledati nego eto čisto malo da je drugačije. :P


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Citat: RealCop1993 poslato Oktobar 05, 2014, 02:01:32 PRE PODNE
Hvala momci, a slušajte to je ban poruka mora biti s' neba pa u rebra ko da će to neko stalno gledati nego eto čisto malo da je drugačije. :P
Kako god, ona mora biti pregledna za oci. Ako ovo igracu bacis pred oci nece znati sta se ustvari desava .Da li mu je u komp usao neki virus ili  je mozda nesto deseto. Dizajn uvek treba da bude upecatljiv, ali ne na taj nacin sto ce biti odbojan, vec da ima neku sustinu i orijentaciju. Ja kada bih video ovakvu poruku prosto mi ne bi palo na pamet da odem na forum i mozda trazim unban.
Sredi malo ove boje tj. opsti izgled pa da vidimo kako ce to ispasti..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Oktobar 05, 2014, 02:35:05 PRE PODNE
Citat: RealCop1993 poslato Oktobar 05, 2014, 02:01:32 PRE PODNE
Hvala momci, a slušajte to je ban poruka mora biti s' neba pa u rebra ko da će to neko stalno gledati nego eto čisto malo da je drugačije. :P
Kako god, ona mora biti pregledna za oci. Ako ovo igracu bacis pred oci nece znati sta se ustvari desava .Da li mu je u komp usao neki virus ili  je mozda nesto deseto. Dizajn uvek treba da bude upecatljiv, ali ne na taj nacin sto ce biti odbojan, vec da ima neku sustinu i orijentaciju. Ja kada bih video ovakvu poruku prosto mi ne bi palo na pamet da odem na forum i mozda trazim unban.
Sredi malo ove boje tj. opsti izgled pa da vidimo kako ce to ispasti..

Naravno shvatam poentu. :)


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.