[pomoc]kako spojiti samp server sa internetom?

Započeo Arnel_Bp, Septembar 28, 2014, 15:12:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ne znam jesam li pogodio ili promasio temu ali me interesuje kako da povesemn samp server sa internetom, kako da napravim user control panel i tamo da ima score, pare, itd... ?


Ako sam te dobro shvatio oces da otvoris svoj server ? Da imas ip i da uneses i da svi igraju ?

Ako je to tvoje pitanje idi na neki hosting npr na kgb-hosting.com poruci server , uplati i ubaci mod

Citat: Mladjen poslato Septembar 29, 2014, 20:52:07 POSLE PODNE
Ako sam te dobro shvatio oces da otvoris svoj server ? Da imas ip i da uneses i da svi igraju ?

Ako je to tvoje pitanje idi na neki hosting npr na kgb-hosting.com poruci server , uplati i ubaci mod

Nisi me razumio :P

Oce da napravi ucp (user control panel) da npr moze na nekom sajtu da se registruje na server i slicno.

Citat: Seiz poslato Septembar 30, 2014, 12:46:06 POSLE PODNE
Oce da napravi ucp (user control panel) da npr moze na nekom sajtu da se registruje na server i slicno.

pa znaci sad imam sajt, i kako da napravim ucp i da se logira tu kada kuca ime koje je stavio na server i sifru jel me kontas? nzm kako drugacije da obijasnim :D :D :D. I kad se logira na ucp da mu tamo pokazuje score, novac, admin level itd.



Citat: Lenon poslato Septembar 30, 2014, 18:01:35 POSLE PODNE
Uhvati se PHP-a i napravis sebi kako ti hoces.
Ja sam mu dao samo primer, to sto ti kazes jeste lako reci ali ne moze svako to da uradi.



skinuo sam databazu i sad imam kucni server kako ovo da popunim kako da nadjem username i pasword? jel ja ovo treba da stavim ili sta?

http://www.igreklik.com/slike/images/59240133758663040949.png


ako si pocetnik nemoj to raditi , teze je, moras imati databazu (primjera mySQL), cjeli mod uradis u mysql i povezes sa bazom na sajtu nekom svom gdje hoces da ti to stoji