[Pomoc] Gamemod na serveru

Započeo Mladjen, Septembar 26, 2014, 11:06:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jarani, kupio sam svoj server i preko FileZilla prenio sve podatke iz moda na gamepanel od filescripta pa do plunginsa ali mi nije jasno zasto nece da ocita mod evo pogledajte prvu sliku, tu jasno pise " MODE :Unknown " Zasto to ? http://www.igreklik.com/slike/viewer.php?file=62129636807544083285.jpg

Druga slika evo pogledajte ubacio sam sve u gamepanel ali opet nece http://www.igreklik.com/slike/viewer.php?file=20805905467733009430.jpg

POMOCCCCCCCCCCC!!!

Pa jesi dodo ime od  gamemoda u server.cfg i odi u gamemod i bui siguran da ima .amx fajl jer ako njega nema onda je normalno da ti server neradi


Ovaj profil na BS koristi nas troje. Kike, Duksna, Amatic. Tako da neispadnemo glupi :D

Evo kako stoji u GMu, a i naziv moda je takav " noviMod 1 "

echo Executing Server Config...
lanmode 1
rcon_password [CENZURA]
maxnpc 500
maxplayers 50
bind
port 7777
weburl www.balkansamp.2x2forum.com
hostname Ludi Grad Roleplay
gamemode0 noviMod 1
mapname Ludi Grad
filterscripts
plugins sscanf streamer
announce 1
query 1
weburl
password
maxnpc 5
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
password
chatlogging 0

A jel sigurno imas .amx od gm-a jer ako ima erora nema sanse da ga pokrenes


Ovaj profil na BS koristi nas troje. Kike, Duksna, Amatic. Tako da neispadnemo glupi :D


Stavi:

plugins streamer.so sscanf.so

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Denise kralju, jarane, care, boze znaci neznam kako vise da te nazovem.. pomogo si mi neznas koliko sinoc sam ostao do 2 h noci raditi i nista nisam stvorio da sam znao da je to ovoliko lagano rokno bi se HVALA TI LEGENDO !

Nema na cemu. Ovde ce ici LOCK jer je tema obradjena do kraja

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com