[TG] TimeGaming RolePlay |0.3z|

Započeo black500k, Septembar 05, 2014, 18:39:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



IP:

Pozdrav svima.


*Predstavljam vam TimeGaming RolePlay. Server trenutno ima 30 slotova. Zasto samo 30? Postavio sam 30 jer trenutno nije ni to 30 puno, server hostam na jakom VPS pa mi nije tesko izmijeniti 30 na 100 ili 500.


*Zasto se ovaj server razlikuje od ostalih? Fora je u tome da je ovo jedan lagan RP server, znam da mnogi ne vole da se muce oko sticanja imovine i novca. Odmah nakon registracije dobijate 1 000 000$ sto je dovoljno za auto i solidnu kucu. Sta je s levelima? Eh na startu dobijate 10lvl da bi mogli kupiti kucu i auto i takodjer da mozete uzeti dobar posao. Stvar je u tome da sam olaksao vec postojecu skriptu.


*Takodjer mozete kupiti jednu od mnogobrojnih firmi.

*Jako dobar sistem za kuce. Mogucnost nadogradnje, kupovine......
*Jako dobar sistem za vozila. /v - Auta  /mo- Motori  /le- Letjelice /bi- Biciklo Sve komande!

*Veoma lagano mozete steci novac jer su poslovi dobro placeni. Posao Elekticara je najplaceniji, jedna popravka kosta 700$.

*Da vam ne objasnjavam sve u detalje dodjite i uvjerite se sami. Serveru treba dobar Staff Tim, I dobri Lideri za Organizacije.


*Par slika da ne bude nema slika haha :D Nisam sve slikavao jer bi mi trebala 3 dana.

*ULAZAK*



*OSNOVNA PRAVILA*


*JEDNOSTAVNA REGISTRACIJA*



*zNAM DA MRZITE OVE TUTORIALE PA SAM GA UBRZAO MAKSIMALNO*



*SPAWN*





*RENT*



*GPS*



*POLICIJA*



*OPSTINA*



*AUTO SALON*




Ova slika je izrod ne znam odakle se ona nasla haha :P


IP:

Da vam ne objasnjavam sve u detalje dodjite i uvjerite se sami.
Poslednja Izmena: Septembar 05, 2014, 19:17:32 POSLE PODNE od Schwarz



Molimo te da procitas pravila foruma te da onda otvoris temu po pravilima.

Razlog zakljucavanja:

Gde je forum?!

Pravila:

Glavna pravila Balkan SA:MP foruma .
SA:MP server oglasi