Different Village - Prezentacija Posla Ribar #1

Započeo Streetboy, Avgust 21, 2014, 08:59:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


   Different Village - Prezentacija Posla Ribar #1   

  • Pozdrav svim članovima ovog foruma,danas ćemo vam zvanično objaviti novu prezentaciju posla ribar sa  Different Village Roleplay servera.
  • Sama skripta posla je djelo skriptera ove zajednice Streetboy-a,mapa je djelo naÅ¡eg mapera Boyanta,a prezentaciju je odradio Drobnjak.
  • Ono Å¡to na snimku nije naglaÅ¡eno,sistem ugovora radi po principu da je kod ugovora na 1h plata normalna,za ugovor od 4h plata je za 10% veća od normalne,kod ugovora za 10h je plata veća za 20%,a ugovorom za stalno dobijate čak 40% veću platu.
  • Uskoro očekujte joÅ¡ neku prezentaciju a onda sledi otvaranje foruma.Za sve ostale informacije nas možete kontaktirati na email: [email protected]

       Pogledajte video zapis   

    NaÅ¡u prezentaciju možete pogledati klikom na  ovaj link.

Nije lose, mogao si uraditi da sa camca kucas komandu ili kako god pa da ti postavlja animaciju za pecanje pa odredjeno vreme kao sacekas i upecas. :D Sve u svemu nije lose! :)

Citat: Lenon poslato Avgust 21, 2014, 09:30:10 PRE PODNE
Nije lose, mogao si uraditi da sa camca kucas komandu ili kako god pa da ti postavlja animaciju za pecanje pa odredjeno vreme kao sacekas i upecas. :D Sve u svemu nije lose! :)
To i jeste uradjeno samo sto nece da ucita prvu animaciju,na ostalim ucitava...

Citat: Streetboy poslato Avgust 21, 2014, 10:02:48 PRE PODNE
Citat: Lenon poslato Avgust 21, 2014, 09:30:10 PRE PODNE
Nije lose, mogao si uraditi da sa camca kucas komandu ili kako god pa da ti postavlja animaciju za pecanje pa odredjeno vreme kao sacekas i upecas. :D Sve u svemu nije lose! :)
To i jeste uradjeno samo sto nece da ucita prvu animaciju,na ostalim ucitava...


Pa mogli ste onda bolje prezentaciju uraditi, prikazati kako zapravo izgleda posao...

Citat: Lenon poslato Avgust 21, 2014, 10:58:31 PRE PODNE
Citat: Streetboy poslato Avgust 21, 2014, 10:02:48 PRE PODNE
Citat: Lenon poslato Avgust 21, 2014, 09:30:10 PRE PODNE
Nije lose, mogao si uraditi da sa camca kucas komandu ili kako god pa da ti postavlja animaciju za pecanje pa odredjeno vreme kao sacekas i upecas. :D Sve u svemu nije lose! :)
To i jeste uradjeno samo sto nece da ucita prvu animaciju,na ostalim ucitava...


Pa mogli ste onda bolje prezentaciju uraditi, prikazati kako zapravo izgleda posao...

Pa eto receno je i u snimku i ovako da inace ima animacije,a bio je izgubljen dok je snimao jer je zurio nekud pa nije snimio..



Momci, iskreno hvala svima. Mislio sam da će biti hejtova, ne znam zaÅ¡to, ali ovi komentari nas svi podržavaju. Inače Lenone, Å¡to se tiče ove animacije, spomenuo sam da je problem u sampu, ne u skripti.. A snimao sam 100 puta taj dan, da bi ispalo koliko toliko dobro, i morao sam da se derem na mikrofon, da bi se čulo koliko toliko dobro. Pa sam se malo pogubio jer mi je puno pala koncentracija, pa sam na kraju rekao da je ono tamo garaža.. Ali ovo mi je bila prva prezentacija, sa tekstom iz glave, sledeća će biti bolja, to je sigurno!  :)

Solidno,za trud 10.
Mogao si dodati na primer:

Radar(TD) koji bi ti svetluckao gde se nalazi riba.

Drobnjak ne izvlaci se, priznaj da si bio pijan. :P Siguran sam da ce sledeca biti dosta bolja. :)

Citat: caupton'S poslato Avgust 21, 2014, 19:10:24 POSLE PODNE
Solidno,za trud 10.
Mogao si dodati na primer:

Radar(TD) koji bi ti svetluckao gde se nalazi riba.

Zanimljiv predlog, mogao bi se usvojiti, hvala.  :)

Citat: Lenon poslato Avgust 21, 2014, 19:13:08 POSLE PODNE
Drobnjak ne izvlaci se, priznaj da si bio pijan. :P Siguran sam da ce sledeca biti dosta bolja. :)
Jbg brate provalio si me   :( :D

Citat: √αηĨȴȴα poslato Avgust 21, 2014, 16:46:28 POSLE PODNE
sistem ugovora sličan mom na africi, ostalo je super, samo guraj :)
Mislis na sistem procenta plate? Meni se ta ideja vrti kroz glavu duze vrijeme(od zatvaranja DIV-a),uglavnom je dobra,al nisam vidio da ste vi tako radili pa nisam ni kopirao vjeruj mi..

Citat: caupton'S poslato Avgust 21, 2014, 19:10:24 POSLE PODNE
Solidno,za trud 10.
Mogao si dodati na primer:

Radar(TD) koji bi ti svetluckao gde se nalazi riba.

Hvala na ocjeni,a inace zasto bi stavljali da svetluca ako vec imaju te ribarske zone gdje je dozvoljeno pecati,tj. tu kao ima ribe..Po meni nepotrebna ideja,ne znam,pitacu ekipu sta misle o tome.. :)

@Ostali Hvala puno,milo mi je cuti ovakve komentare :)