Blue City RolePlay [Najava]

Započeo DarkoSamp, Avgust 16, 2014, 20:49:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim igrčima samp-a i ovog foruma.Želim da vam predstavim server koji će bar se tako nadam uspeti u samp svetu.Reč je o Blue City RolePlay koji planiramo da otvorimo za par meseci.

OPIS SERVERA

Radnja će se odvijati u jednom selu,još uvek nisam odlučio koje ce to selo biti,ali uglavnom radnja neće biti u Ls.Razlog toga jeste to što svaki server se otvara sa radnjom u Ls,i mislim da bi malo trebali da promenimo to,jer znam da 40% sampera i ne voli baš Ls.Da nastavim tamo gde sam stao,znači radnja u nekom malom selu,tu cemo odraditi par drzavnih organizacija,znaci Policija,Bolničari,Taxi i Vatrogasci.Što se tiče ostalih organizacija,neću puno preterati sa njima,znaci bar bandi i mafija za početak.Nakon toga odradićemo update gde ćemo uraditi još jedno selo,i tu dodati još firmu,kuća,organizacija,poslova itd.

Eto to je bio mali opis servera,znači nisam ono preterao sa opisom,još uvek smišljam sta bi mogao da uradim,tako da ako imate neku ideju molim vas predlozite mi.Naravno,ako je neko zainteresovan da radi samnom,pošto mi je pomoc jako potrebna,znači neki skripter i mapper neka se jave.Hvala vam što ste odvojili vremena i pročitala kratak opis,nadam se da ću uspeti sa serverom.Vidimo se pozz <3
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2014, 20:50:54 POSLE PODNE od DarkoSamp


MisliÅ¡ da neću? Neću nikog da vreÄ'am,svako ima svoje miÅ¡ljenje ali ipak mislim da ću uspeti,a ti Å¡to misliÅ¡ da neću tvoj problem.ImaÅ¡ od mene poz :*

Citat: DarkoSamp poslato Avgust 16, 2014, 21:18:47 POSLE PODNE
MisliÅ¡ da neću? Neću nikog da vreÄ'am,svako ima svoje miÅ¡ljenje ali ipak mislim da ću uspeti,a ti Å¡to misliÅ¡ da neću tvoj problem.ImaÅ¡ od mene poz :*
Sa svojom ozbiljnošću i opisom koji ulažeš u server, i ne umiješ sklopiti nešto normalno, to mi dovoljno govori da nećeš uspjeti. A pitanje je minuta kad će ti ova tema biti zaključana.
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2014, 21:21:49 POSLE PODNE od Drobnjak

Bravo,bravo..Jako mi se sviÄ'a tvoj odgovor,samo Å¡to tebe to ne zanima dal' ću ja da uspem ili ne.Ja se trudim da uspem,a to Å¡to ti misliÅ¡ i zamiÅ¡ljaÅ¡ da si sad neko i neÅ¡to stvarno nisi.Ipak hvala ti na tvom komentaru.

Citat: DarkoSamp poslato Avgust 16, 2014, 21:25:06 POSLE PODNE
Bravo,bravo..Jako mi se sviÄ'a tvoj odgovor,samo Å¡to tebe to ne zanima dal' ću ja da uspem ili ne.Ja se trudim da uspem,a to Å¡to ti misliÅ¡ i zamiÅ¡ljaÅ¡ da si sad neko i neÅ¡to stvarno nisi.Ipak hvala ti na tvom komentaru.
A jbg, iskusan si ti samper, i skripter takoÄ'e. TrudiÅ¡ se, trudiÅ¡ vidim ja. Toliko se trudiÅ¡ da si nabio veliki font da svima sa foruma izbijeÅ¡ oči, da bi naglasio kako je tvoj opis servera veliki, ustvari to može da napiÅ¡e svaki klinac poput tebe. Klinjo, idi na FB pa tamo reklamiraj svoj "server" koji će propasti za 5 dana, kao i svaki poput tvoga.

Citat: Drobnjak poslato Avgust 16, 2014, 21:27:15 POSLE PODNE
Citat: DarkoSamp poslato Avgust 16, 2014, 21:25:06 POSLE PODNE
Bravo,bravo..Jako mi se sviÄ'a tvoj odgovor,samo Å¡to tebe to ne zanima dal' ću ja da uspem ili ne.Ja se trudim da uspem,a to Å¡to ti misliÅ¡ i zamiÅ¡ljaÅ¡ da si sad neko i neÅ¡to stvarno nisi.Ipak hvala ti na tvom komentaru.
A jbg, iskusan si ti samper, i skripter takoÄ'e. TrudiÅ¡ se, trudiÅ¡ vidim ja. Toliko se trudiÅ¡ da si nabio veliki font da svima sa foruma izbijeÅ¡ oči, da bi naglasio kako je tvoj opis servera veliki, ustvari to može da napiÅ¡e svaki klinac poput tebe. Klinjo, idi na FB pa tamo reklamiraj svoj "server" koji će propasti za 5 dana, kao i svaki poput tvoga.
Hah mnogo je 5 dana ako uspe jedan dan kad ga otvori i da ga bugovi ubiju.  :D



Molimo te da procitas pravila foruma te da onda otvoris temu po pravilima.

Razlog zakljucavanja:

Zao mi je, za ovaj pod-forum je potrebna tld placena domena

Pravila:

Najnvoije informacije o SA:MP serverima .