[POMOĆ] Error

Započeo Pollat Alemdar, Avgust 14, 2014, 21:29:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: RG
Detaljan opis problema: Ovako , mod radi odlicno sve je uredu,ali posto je ovaj hosting ( koji aj koristim ) dobio novi panel , sve se promjenulo , i IP , tako da mi je otisla i DB i sve sam morao ponovo,tako da moram u modu izmjeniti IP .. Znaci ioako nista ne diram , kliknem na compile izbaci mi error D_Ikone , tražio sam ovdje na forumu , naÅ¡ao sam par istih problema , ali ne mogu nikako da rijeÅ¡im , ili ne razumijem ili nije dobro objaÅ¡njeno .. A pokusao sam samo da izbriÅ¡em " #include <      D_Ikone         > " , onda mi izbaci sljedeći Error , i tako se nastavlja , ne razumijem u čemu je problem :( , pomoć mi je hitno potrebna , hvala unaprijed
Dio skripte:
C:\Documents and Settings\Gazda\Desktop\RG!!!\pawno\RGv1.5.pwn(8) : fatal error 100: cannot read from file: "D_Ikone"
Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase
1 Error.

#include <      D_Ikone         >
C:\Documents and Settings\Gazda\Desktop\RG!!!\pawno\RGv1.5.pwn(9) : fatal error 100: cannot read from file: "mapandreas"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

jel pokreces mod njegovim pawnom i jesi siguran da imas te inc?
69

Pokrećem , a u druga sve normalno radi , u mene neće , isti mod , isto sve , u njega kompajla bez problema , u mene stalno neki erro , ioako ništa ne diram , samo idem kompajl :/