New World Freeroam

Započeo Alfobot, Avgust 13, 2014, 02:28:05 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


IP: 144.76.2.180:7718



OPIS MODA I KARAKTERISTIKE

Mod je freeroam tipa. Nije napravljen od 0. Osobe koje su pomogle u svim sistemima su Djuro i Sabo. Zahvale!
Imamo raznih sistema, i zabava na serveru.
Novo na prostorima Balkana, što ni jedan server nema a to su minute. Znači na serveru vam se broje minute igranja, umjesto sati, i pri odabiru pozicija mi vam gledamo minute, kada postane staff broje vam se i staff minute, kao i kad postanete član TIMa broje vam se minute.
Zašto baš mi ? Zato što se razlikujemo od drugi servera koji vam obećavaju poziciju, pare i svašta nešto. Na prvom mjestu kod nas je da se vi zabavite, naravno naši GSovi i admini se trude da vam igra što ugodnija i bolja bude.


GAMESAGES

Gamesage ima poseban status na serveru. Znači dio ste staff tima, bavite se zabavama/eventima/tele zonama. Do Gamesage pozicije nije teÅ¡ko doći, kada na serveru preÄ'ete preko 4500 minuta idete na "provjeru" znanja i malo ispitivanje. GS ima 4 levela, svaki sa novim komandama.
Svaki GS dobija status GSa na forumu, board i boju. Prilikom logina na server postajete tajni. Vaši igrači vide ime tek kad im se javite, to jest pozdravite se sa njima.


ADMINI

Admini se bave WARovima i uklanjanjem čitera i ostalih sobeitaÅ¡a i slično Smile. Ako mislite sa čitom doći na naÅ¡ server ne dolazite, vaÅ¡ IP i vaÅ¡i podatci o acc ostaju u naÅ¡im logovima, logično postajete odstranje sa naÅ¡eg servera (banana!). Ako mislite slati napade na naÅ¡ server ( tipa botove niex i slično ), vaÅ¡ IP ostaje u logu a onda mi to rijeÅ¡imo na naÅ¡ način. Ko doÄ'e u admin poziciju, upoznat' će naÅ¡ rad.
Admin svakih 20 - 30 minuta pokreće WAR, kojeg je pravio Djuro. (ako vam nije mrsko možete se vi pucati 24 h dnevno)


Marketing Team

Kao i svaki server i mi imamo marketing ekipu. Kod nas svaki igrač koji želi da reklamira naÅ¡ server dobija za svaku reklamu po 10.000, ko uÄ'e u marketing tim, nakon njegovog truda dobija nagradu (Pozicija ili mappana kuća po želji )
Vaše reklame prati head admin ZORE[R] i ALFO. Znači za svaku vašu reklamu = dobijate nagradu!


DEEJAY

Deejay |DJ| je osoba koja ima status DJa na serveru, kao i na forumu. DJ se bavi puštanjem muzike, na serveru imate status DJa i dosta komandi kao DJ! Imate /mp3, /pjesma. Odabir DJejeva vrše ZORE[R] i ALFO, ne trebate žicati poziciju.


/oruzja

Prilikom kucanja /oruzja, dobijate dialog u kojem imate popis oruzja (osim bombe, rocketa itd), svako oruzje koje uzmete košta 100 $.


DONATORI

Donatori isto imaju poseban status na serveru. Imate besplatno oružje, i besplatna vozila.
Imate 4 levela donatora, svaki različitu cjenu.
Svaki donator (SVAKI) dobija mappanu kuću na lokaciji po želji, i vozila oko kuće.
Uglavnom i ja sam želim donirati za taj status haha


WAR

WAR nije napravljen od 0. Pravio ga je Djuro zajedno sa Sabljakom.
Za svaki kill u waru dobijate po 100 $. Imamo 2 statsa u waru, to jest obični i lider.
Lider za svaki kill u waru dobija po 200 $ i 2 poena daje svome timu.


/tele panel

na /tele panelu imate dosta port lokacija, za zabavu.


/stats panel

Na statsu piše vaš TIM, da li ste donator, vaše minute igranja, imovinu, da li ste oženjeni. Uglavnom vaše informacije.


SPAWN

Spawn je još nedovršen. Naš mapping tim će uskoro uredit spawn.


TIMovi

TIMovi su na fazon bande/org.
Imamo trenutno 3 tima: Red Racing League, Stunting Society, Drift Boys.
Svaki tim ima svoju bazu, ograÄ'enu sa 25 vozila + 2 helića.
Svaki tim ima 2 lidera, i može imati 20 članova + 2 lidera.
Lideri imaju /sviclanovi (popis svih članova tog tima) i /izbaci (off komanda za kickat igrače iz TIMova)
Admini imaju /popisclanova da provjere svaki tim.


Na serveru možete imati kuću, 3 veličine kuće.
svaka kuća, različita cijena.
u kuću možete ostaviti novac, skin, oružja.
Možete i naručiti Mappanje kuće, više info o tome skype/forum.


EVENTI

Dinamični su znači IG pravljenje. GS nema puno posla osim /eucitaj i /enagrada.
Ko doÄ'e na server vidjet će naÅ¡ event sistem. TakoÄ'e, svakodnevno se organizuju VS Turniri s bogatim nagradama.



Molimo te da procitas pravila foruma te da onda otvoris temu po pravilima.

Razlog zakljucavanja:

Potreban je forum sa placena domena!

Pravila:

Glavna pravila Balkan SA:MP foruma .
SA:MP server oglasi .