[FS]Potreban dobar skripter u izradi FS-a

Započeo #Mikki, Avgust 11, 2014, 01:25:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FilterSkripta
"UMOR" v1.0
Pokusao sam da napravim neku FS, ali mi nije islo, tako da sam resio da pokusam da pronadjem dobrog skriptera koji bi mogao da mi mi pomogne! U daljem delu cu obrazloziti koja je to FS-a UMOR?
OPIS:
Kao sto znamo, na RolePlay serverima nije bas RP da igramo NoN-Stop a da se liku IG ne prispava? Tako da je vreme da se pored WC-a i GLADI uvede i UMOR.Kako umor radi? Od kad igrac udje na server, njegov umor pocinje se povecavati 1% na 1minut.
Gde se nalazi TextDraw? v1.0
Kako umanjiti % umora?
Da se u trafikama ili prodavnicama u gradu doda GUARANA koja bi smanjila odredjen % umora, da se u svakoj kuci doda pickup gde igrac moze komandom da odmori i smanji svoj umor na 0%!
Sta se dogodi kada se poveca % umora skoro na maximum?
Kada % umora vec dostigne ''zabrinjavajuci nivo''(oko 70%), pojavljuje se prvi TextDraw:
Kada % umora dodje na 100% dogadja se sledece: Pojavljuje se TextDraw sledeci :
Sta se dogadja kada % umora bude na 100%?
Ako se pojavi gore naveden TextDraw potrebno je da prodje oko 5minuta kako bi taj TD nestao! (Vreme da se IG igrac odmori!)
Ako je neko zainteresovan neka me kontaktira na forumu ovde ili na facebook-u!
Takodje i imam pocetak FS licno moj odradjen do dela kada Umor stize na 70% tj prvog TextDraw-a!


Ne cini mi se komplicirano.. ako ulovim vremena mozda pokusam napravitu.. ideja ti nije losa :)

P.s. mislim da ova tema neide u ovaj pdf
Software Developer

Citat: [SF]Ivan_Ino.pwn poslato Avgust 11, 2014, 01:30:31 PRE PODNE
Ne cini mi se komplicirano.. ako ulovim vremena mozda pokusam napravitu.. ideja ti nije losa :)

P.s. mislim da ova tema neide u ovaj pdf
Ako uradis javi se :D Jbg, pocetnik u skriptanju, meni je bas tesko!  :-[
PS. Ako ne ide ovde onda verovatno ide samo u ''Trebam nesto" ili "Trazim ljude za zajednicu" (tako nekako!)




Molimo te da procitas pravila foruma te da onda otvoris temu po pravilima.

Razlog zakljucavanja:

Daleko su fulao pod-forum

Pravila:

Glavna pravila Balkan SA:MP foruma .

Filterskripte & include fajlovi .