Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

Citat: [SA]Geooo poslato Jun 04, 2009, 23:16:15 POSLE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 04, 2009, 22:33:26 POSLE PODNE

jest nije samparena da se tema uradi za 1 sat xD


jesi smijesan ccc, nije to sto su ovi sa CH do sada uredjivali vec nisu znali kako napraviti forum bas mi ih zao :'(

???? kakve ti gluposti pricas? pa vas ALLIEN head admin na SA dolazi stalno na CH forum da bi se ulizao za admina a ne  daju mi i CH je prva imala i server i forum na balkanu a imamo i sad najjaci RPG/DM server a polako sad ce raspust vidit cemo se...


ovde lock xD

Ch je oduvijek sinonim za samp na balkanu..

zerocoolos

Citat: [CH]grudvo poslato Jun 05, 2009, 10:37:49 PRE PODNE
Citat: [SA]Geooo poslato Jun 04, 2009, 23:16:15 POSLE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 04, 2009, 22:33:26 POSLE PODNE

jest nije samparena da se tema uradi za 1 sat xD


jesi smijesan ccc, nije to sto su ovi sa CH do sada uredjivali vec nisu znali kako napraviti forum bas mi ih zao :'(

???? kakve ti gluposti pricas? pa vas ALLIEN head admin na SA dolazi stalno na CH forum da bi se ulizao za admina a ne  daju mi i CH je prva imala i server i forum na balkanu a imamo i sad najjaci RPG/DM server a polako sad ce raspust vidit cemo se...


ovde lock xD

hehe, ljubomoran sto ti vise nisi head? A dobro se sjecam tvoje recenice: "Nece me biti koji dan, idem po admina na ch da im raz..... server...". BTW za one koji nisu upuceni grudvo je bio dva mjeseca Head na SampArena RolePlay serveru. :laugh:

r4z0r

Sad smo upuceni ali djabe nam grudvo ce ti i ostat admin na ch xdd .. neodgovorni su ljudi kad vam kazem :S ..

[CH]grudvo

Citat: zerocoolos poslato Jun 05, 2009, 11:13:27 PRE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 05, 2009, 10:37:49 PRE PODNE
Citat: [SA]Geooo poslato Jun 04, 2009, 23:16:15 POSLE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 04, 2009, 22:33:26 POSLE PODNE

jest nije samparena da se tema uradi za 1 sat xD


jesi smijesan ccc, nije to sto su ovi sa CH do sada uredjivali vec nisu znali kako napraviti forum bas mi ih zao :'(

???? kakve ti gluposti pricas? pa vas ALLIEN head admin na SA dolazi stalno na CH forum da bi se ulizao za admina a ne  daju mi i CH je prva imala i server i forum na balkanu a imamo i sad najjaci RPG/DM server a polako sad ce raspust vidit cemo se...


ovde lock xD

hehe, ljubomoran sto ti vise nisi head? A dobro se sjecam tvoje recenice: "Nece me biti koji dan, idem po admina na ch da im raz..... server...". BTW za one koji nisu upuceni grudvo je bio dva mjeseca Head na SampArena RolePlay serveru. :laugh:

to ti je kad pusis travu,
ja jesam bio head s razlogom da pomognem tebi (na poziv emira koji mi je prijatelj u RL) jer je to bio novi server i kad je doslo igraca, rekao sam RazoRu da me ban...a to sto vi sad kurcite s necim sto nemate, pogledaj samo skripting tim.... mi imamo 2 servera i vodimo racuna o oba, a vi samo RPG a CS server vam je 0...znaci niste gaming community necete ni s kim da razmjenite bannere ko nema .com domenu...smijesno, i jos nesto meni da je krivo sto nisam head ja bih dosao na SA i igrao bih a ovako....nema sanse sto vise Zasela ne igra? sto Emir_DBR ne igra??? zapitaj se malo igraju ti likovi koji ne znaju kako uci u 24/7 i ti se ponosis time?
da je srece ponosio bi se sto imas server i nebi se htjeo krizati s drugim....al ne ti se nastaljvas kurciti i usporedjivati sa CH i Geforce koji su 2 puta bolji od SA, jos malo truda djuro, ja se ne kurcim samo kazem i ovaj gaming club sto vidis dole na bannerima i to ti je moj forum al opet se ne kurcim...

@r4zor tebi ako smeta sto sam admin ja cu ti upustiti svoje admin mjesto nije problem....al tebe nikad nema online


a i ti geo stalno si dolazio na CH DM/RPG i DM i uvlacio mi se sve kao ma joj necu ja na samparenu djuro neda admina bla bla bla
bio sa mnom u taxiu sve (kad niko nije bio xD) i na kraju ode tamo...cccc kako samp mjenja ljude
Poslednja Izmena: Jun 05, 2009, 12:26:05 POSLE PODNE od [CH]grudvo

zerocoolos

Heh deny, kakve si ti sad gluposti napisao... Nisi ti uopce pomagao nista SampAreni, vec si se kurcio cijelo vrijeme sa 1338 adminom... zalosno al sta ces... A sto se tice ch, ciji jedino cs server ima igraca, naravno samp servere ste odavno upropastili... Toliko ste vodili racuna, imali ste sve, al kad je netko takav prema igracima naravno da ce propast. Ugledajte se na Geforce koji je daleko najbolji Balkanski server ikad po rejtingu na Gamemonitoru... To vi niste nikad imali niti cete imat, jer oni se brinu za svoje igrace, a vama se sad sve vraca kako ste se odnosili prema igracima(ch dm 0/200 veci dio dana, rpd/dm dodje na 5 minuta cak do 20 igraca, al uglavnom do 10/200)... Od svih ljudi sa ch mogu rec da su ok Pliva i Bandzi, koji ionako sve moraju sami radit, osobito bandzi, a vi samo serete po njima, osobito ti deny po Plivi koji je daleko vise(to se ne moze niti usporedit) napravio za ch od tebe. Ti si cak isao i u tu krajnost da si srao da je pliva imao kod mene admina, da mozda uzmes njegovo mjesto na ch!? A sto se tice teme na forumu, to se jos nisam osvrnuo, pogledaj taj svoj forum a onda pricaj o drugima  ;)   thumbsup

Citat: [CH]grudvo poslato Jun 04, 2009, 22:33:26 POSLE PODNE

a i ti geo stalno si dolazio na CH DM/RPG i DM i uvlacio mi se sve kao ma joj necu ja na samparenu djuro neda admina bla bla bla
bio sa mnom u taxiu sve (kad niko nije bio xD) i na kraju ode tamo...cccc kako samp mjenja ljude


a ti si dosao na balkan family dok sam ja tam bio i dobio si 1338,da hocu admina zasto ja nebi igrao na ove gdje imam ponudu za 1338 ??npr kod miseka opet imam ponudu , ali necu,nisam ti se uvlacio vec smo tad bili prijetelji(mislio sam tako), a i zasto me vise ne vidis na CH ?? zato sto ne igram tamo vec na SA i otvorio sam temu na SA forum da li zele da se vratim oni su odgovorili sa DA pa sam se vratio.
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

r4z0r

Citat: [CH]grudvo poslato Jun 05, 2009, 12:16:07 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Jun 05, 2009, 11:13:27 PRE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 05, 2009, 10:37:49 PRE PODNE
Citat: [SA]Geooo poslato Jun 04, 2009, 23:16:15 POSLE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 04, 2009, 22:33:26 POSLE PODNE

jest nije samparena da se tema uradi za 1 sat xD


jesi smijesan ccc, nije to sto su ovi sa CH do sada uredjivali vec nisu znali kako napraviti forum bas mi ih zao :'(

???? kakve ti gluposti pricas? pa vas ALLIEN head admin na SA dolazi stalno na CH forum da bi se ulizao za admina a ne  daju mi i CH je prva imala i server i forum na balkanu a imamo i sad najjaci RPG/DM server a polako sad ce raspust vidit cemo se...


ovde lock xD

hehe, ljubomoran sto ti vise nisi head? A dobro se sjecam tvoje recenice: "Nece me biti koji dan, idem po admina na ch da im raz..... server...". BTW za one koji nisu upuceni grudvo je bio dva mjeseca Head na SampArena RolePlay serveru. :laugh:

to ti je kad pusis travu,
ja jesam bio head s razlogom da pomognem tebi (na poziv emira koji mi je prijatelj u RL) jer je to bio novi server i kad je doslo igraca, rekao sam RazoRu da me ban...a to sto vi sad kurcite s necim sto nemate, pogledaj samo skripting tim.... mi imamo 2 servera i vodimo racuna o oba, a vi samo RPG a CS server vam je 0...znaci niste gaming community necete ni s kim da razmjenite bannere ko nema .com domenu...smijesno, i jos nesto meni da je krivo sto nisam head ja bih dosao na SA i igrao bih a ovako....nema sanse sto vise Zasela ne igra? sto Emir_DBR ne igra??? zapitaj se malo igraju ti likovi koji ne znaju kako uci u 24/7 i ti se ponosis time?
da je srece ponosio bi se sto imas server i nebi se htjeo krizati s drugim....al ne ti se nastaljvas kurciti i usporedjivati sa CH i Geforce koji su 2 puta bolji od SA, jos malo truda djuro, ja se ne kurcim samo kazem i ovaj gaming club sto vidis dole na bannerima i to ti je moj forum al opet se ne kurcim...

@r4zor tebi ako smeta sto sam admin ja cu ti upustiti svoje admin mjesto nije problem....al tebe nikad nema online


a i ti geo stalno si dolazio na CH DM/RPG i DM i uvlacio mi se sve kao ma joj necu ja na samparenu djuro neda admina bla bla bla
bio sa mnom u taxiu sve (kad niko nije bio xD) i na kraju ode tamo...cccc kako samp mjenja ljude

Mene nema online ? duso ja sam ti najveci lvl trenutno na CH dm .. tako daaa ... i nije mi krivo al nisam znao da si bio head tamo to mi je mal glupo .. bit admin na 2 servera .. o moj boze

[CH]grudvo

djuro: srao sam po plivi dok je bilo vrijeme da se sere, a sada kada smo ja i on na miru porazgovarali o svemu on je ok daleko bolji od tebe  ;)


geo taj 1338 znas da sam jednom uso kako bi i ti dobio 1338, i onda me samo nije bilo


r4zor naravno da ces biti najveci lvl kad igras mod koji se nikom ne svidja


ljubmorne dushe mogu da ga pushe

Citat: [CH]grudvo poslato Jun 05, 2009, 18:13:31 POSLE PODNE

geo taj 1338 znas da sam jednom uso kako bi i ti dobio 1338, i onda me samo nije bilo


ti dobro znas ko ti je dao ip i ko je posle vodio server  ???
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

matejdz

Iduci post, koji bude o ovome, jer je ovo prepiranje, taj koji posta bude se malo hladio ;)

Ajde dosta svade i prepiranja, opet ste poceli sta je na kojem serveru i gdje je ko admin, Ne znam sta se petljate i sta ste neki ljubomorni, ako je decko izabran za admina to je stvar vlasnika servera ili nekoga ko vodi server, i kao sto su ga stavili tako ce ga i smijeniti ako ne bude dobar, za sve ima lijeka.

r4z0r

Bolje predite na scriptanje i postajte svoje radove ..  forum je za to ne ? ..

ja upravo prevodim CARLITO

r4z0r

Tesko prevest nesto .. samo ti treba malo vise vremena posto ima puno redova .. pustite to pravite svoje scripte sa orginalnim idejama :) bas bi volio da svi postaju mislim meni bi bilo puno bolje i pokupio bi znanja :D a i ne sam meni ..