Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: admin poslato Maj 26, 2009, 21:50:22 POSLE PODNE
Citat: ███â–"â–'â–'TRAJKOâ–'â–'â–"███ poslato Maj 26, 2009, 17:07:47 POSLE PODNE
jaoooooo r4z0r sta ces ti ovde ti samo znas da pravis staze za stunt nista vishe hahaha xD lolololol

S takvim stavom bolje ti je odmah da napustis forum ako ces i dalje tako nastaviti, jer ovdje nije dozvoljeno nikakvo ismijavanje.

mislim da se on cak hvalio da je hacko CH forum sa koljenom ....

sad neki booster hacka. Pa ima li kraja ovom sranju?
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

zerocoolos

pa ja ne kontam zasto ne prijave te likove njihovim davateljima internet usluga i ne samo da prijave nego zaprijete da ukoliko to njihovi korisnici neta rade da ce upravo tuziti njih jer to dopustaju korisnicima! tako ce im sigurno upalit... to znam iz vlastitog iskustva, i takodjer sam to jucer radio kad mi je onaj lik spamao po cijelom forumu ip od drugog servera(prvo su me odbili ali sam ustrajao u tome da reagiraju ili cu njih prijavit crohostu-mom hosteru, pa neka oni to medjusobno rijesavaju) i dobio sam odgovor u roku pola sata od t-com da su tom liku iskljucili net na neodredjeno dok ne odluce o daljnjim koracima....


zerocoolos

ma mogu se smirit, ne brini se... kad im roditelji ostanu bez telefona zbog njihovih gluposti vidjet ces oce opet to radit...

Neki ljudi su stvarno jadni...svaki tjedan dana forum opek hakovan...pa...

heh ako se tako budu rešavali hackeri i oni koji uništavaju igranost samp itd...
ja sam za iskorijenit će se...
;D

vidio sam na samp forumu pod FS i INC da ima neka fskripta ili kaj vec da
kad neko pise reijeci koje nesmije da mu zablokira...
i kada spama da ga mute..

mogli bi super skripteri napraviti tako jedan extra blokador.

npr ovak

Psovke blokira imena servera IPove Imena igraca npr. "You_Noob"
kad neko spamne 3 puta blok pisanja na 1 min ako jos 1 opet na 1 min i ako ponovi kick

Sve je to ok al nemogu gledat kako se svaki tjedan dana forum hakuje...


Heh nema hakera pun kurac (na sampu)
Sry na izrazu


E moze ko napisati tut kako napraviti organizacije na cist novoj skripti


Kako dobit karmu?

ps s moba pišem :-D

Steta sto nemamo wap site za mobitele. Btw za ovo se obrati u skripting chat po ce ti neko sigurno pomoci...

Tnx

Ali ja sam to vec
Napravio
Al nikog nema :(

omg opet hackani forum, pa kad ce vise kraja tome ?

a hackao ga je admin sa NG booster -.-

Sto ga haka debilcina?

Citat: [CH]Forbs poslato Maj 27, 2009, 08:30:20 PRE PODNE
Sto ga haka debilcina?

ma budale

al ja to stvarno ne razumijem, nitko sa Herze niti reklamira na drugim serverima/forumima, niti ikod rusi itko sa herze, samo zelimo u miru igrat i onda dodje takva debilcina, mislim da je pobro svu pamet svijeta, i radi ovakve stvari, steta sta nema baffa sad tu, bas me zanima koji bi odgovor na ovo bio ...