Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Idi grudvaj se   rofl

Hmmm Makaveli slicnu ideju imam. Samo ja ne zelim da se ujedine serveri nego da ja kao vlasnik Balkan-SAMP otvorim server koji ne bi stalno radio nego npr par puta mjesecno, sto znaci da bi bio mod sa bandama, i da bi bande bile CH, GF, NG i sa svih ostalih servera. Svaki bi server birao svoju ekipu koja ce ga predstavljati i svaki bi server npr morao uplatiti 100Kn i onda bi se napravio turnir jednom mjesecno i prva 3 mjesta bi se nagradivala novcanom nagradom ili samo prvo mjesto, ovisno o tome koliko je uplaceno. Samo jos malo treba razraditi ideju.

MrBaff

Citat: admin poslato Maj 16, 2009, 14:29:10 POSLE PODNE
Hmmm Makaveli slicnu ideju imam. Samo ja ne zelim da se ujedine serveri nego da ja kao vlasnik Balkan-SAMP otvorim server koji ne bi stalno radio nego npr par puta mjesecno, sto znaci da bi bio mod sa bandama, i da bi bande bile CH, GF, NG i sa svih ostalih servera. Svaki bi server birao svoju ekipu koja ce ga predstavljati i svaki bi server npr morao uplatiti 100Kn i onda bi se napravio turnir jednom mjesecno i prva 3 mjesta bi se nagradivala novcanom nagradom ili samo prvo mjesto, ovisno o tome koliko je uplaceno. Samo jos malo treba razraditi ideju.
hehe e to bi vec valjalo :D

za bilo koji drugi oblik pravljenja servera sam 100% protiv :S

funky

de pa to je onda kao DM server ili?? ...tu bi vas derali sve xD  ;)

Jashta a ko bi uplacivao te pare  ???, jesam dovoljno lud sto igram samp ali jos pare da dam, tacno bi me keva obesila  :D

Pa da, nesto kao DM. Ja zelim znaci organizirati samo da ti serveri u necemu sudjeluju i tako da ima jos vise servere tj jos vise ekipa.

funky

pa te pare bi pomogle razvoju svakog communityja pojedinacno..to je dobro  ;)

Citat: ||-[NG]-Sale-|| poslato Maj 16, 2009, 14:36:21 POSLE PODNE
Jashta a ko bi uplacivao te pare  ???, jesam dovoljno lud sto igram samp ali jos pare da dam, tacno bi me keva obesila  :D

E pa ako igras na nekom serveru i odaberu te u ekipu da predstavljas server i vas npr 10 ili odredi se koliko i ako ne moze vas 10 skupiti 100Kn mjesecno onda se ubijte.

funky

al dobro nebi bilo fora kad bi ch stalno pobjedjivao.... :D

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 16, 2009, 14:40:49 POSLE PODNE
al dobro nebi bilo fora kad bi ch stalno pobjedjivao.... :D
Haha, e pa onda bi bila fora napraviti jos uz to kladionicu malu hehe. Tko oce uloziti i na koga heheh.

Citat: admin poslato Maj 16, 2009, 14:29:10 POSLE PODNE
Hmmm Makaveli slicnu ideju imam. Samo ja ne zelim da se ujedine serveri nego da ja kao vlasnik Balkan-SAMP otvorim server koji ne bi stalno radio nego npr par puta mjesecno, sto znaci da bi bio mod sa bandama, i da bi bande bile CH, GF, NG i sa svih ostalih servera. Svaki bi server birao svoju ekipu koja ce ga predstavljati i svaki bi server npr morao uplatiti 100Kn i onda bi se napravio turnir jednom mjesecno i prva 3 mjesta bi se nagradivala novcanom nagradom ili samo prvo mjesto, ovisno o tome koliko je uplaceno. Samo jos malo treba razraditi ideju.
Da, i napravit tablicu na forumu o pobjedama i porazima u tim okrsajima
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

xD to su samo price ali nece pristati niti jedan server
Jedino ako ima neko lud da da 100kn bezveze..




Citat: Drveni poslato Maj 16, 2009, 14:53:44 POSLE PODNE
xD to su samo price ali nece pristati niti jedan server
Jedino ako ima neko lud da da 100kn bezveze..
citaj malo postove prije, to je 10kn po clanu naravno ako si izbran u ekipu
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

Ovako
1.tesko,nitko nece dat pare hehe
2.bilo bi odlicno jer,biraju svoju najbolju ekipu,plate, i ako pobjede osvoje sve uplacene pare(5puta vise od uplacenog) i pomozu razvoju svog servera xD...samo sebi pomazu...neka slicnost s kladionciom heheh

Citat: admin poslato Maj 16, 2009, 14:29:10 POSLE PODNE
Hmmm Makaveli slicnu ideju imam. Samo ja ne zelim da se ujedine serveri nego da ja kao vlasnik Balkan-SAMP otvorim server koji ne bi stalno radio nego npr par puta mjesecno, sto znaci da bi bio mod sa bandama, i da bi bande bile CH, GF, NG i sa svih ostalih servera. Svaki bi server birao svoju ekipu koja ce ga predstavljati i svaki bi server npr morao uplatiti 100Kn i onda bi se napravio turnir jednom mjesecno i prva 3 mjesta bi se nagradivala novcanom nagradom ili samo prvo mjesto, ovisno o tome koliko je uplaceno. Samo jos malo treba razraditi ideju.
Jako dobra ideja,samo ne znam bas ko ce dati 100kn :S