Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

funky

a mogu li ja znati zasto su banani ovi decki sa ch-a? nisam bio nekoliko dana pa se cudom cudim stae to bilo...i zasto samo decki sa ch-a?? hvala

matejdz

Ti decki su sebi sami pobrisali ACCOUNT-ove...

Panda se posvadao sa onim Tomicem. Tomic ga je nesto provocirao i obrisao si je ACCOUNT... Sada koristi neki drugi, tako da nitko nezna kako se zove, jer ne zeli da ga Tomic provocira...

Gioo si je obrisao ACCOUNT jer Diego ima avatar kao sto ga ima Gioo na CH forumu, tu je doslo do malih razmjerica zbog avatara i Gioo si je obrisao ACCOUNT...

:'( :'(

funky

ok mislio sam da su banane pokupili...  ;) reko da vas sve tu nalupam xD  rofl

a cuj sta si nezna neko nac jedinstven avatar?? xD..al dobro eo pogle moj ...napravio mi ga netko ni ne sjecam se vise tko...i vec sam vidio da mi ga je 5 ljudi stole...pa jbg ljudi su stvarno ograniceni postali xD

fala na odgovoru:D  ;)

matejdz

Radim sve sto je u mojoj mogucnosti da pridonesem razvoju ovog projekta ;)

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 14, 2009, 00:10:21 PRE PODNE
ok mislio sam da su banane pokupili...  ;) reko da vas sve tu nalupam xD  rofl

a cuj sta si nezna neko nac jedinstven avatar?? xD..al dobro eo pogle moj ...napravio mi ga netko ni ne sjecam se vise tko...i vec sam vidio da mi ga je 5 ljudi stole...pa jbg ljudi su stvarno ograniceni postali xD

fala na odgovoru:D  ;)

Ma svadaju se oko gluposti, tvoj avatar je opcenito vezan za CH i nije vezan nicim za tebe da bude jedinstven vec je univerzalan i zato ga koriste i ostali i mislim sta ti to ima veze ko ga koristi.

DiEgo

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 14, 2009, 00:10:21 PRE PODNE
ok mislio sam da su banane pokupili...  ;) reko da vas sve tu nalupam xD  rofl

a cuj sta si nezna neko nac jedinstven avatar?? xD..al dobro eo pogle moj ...napravio mi ga netko ni ne sjecam se vise tko...i vec sam vidio da mi ga je 5 ljudi stole...pa jbg ljudi su stvarno ograniceni postali xD

fala na odgovoru:D  ;)

slazem se s tobom prvi sam imao taj avatar i onda ga je on uzeo..i jos bi se svadao

Citat: admin poslato Maj 14, 2009, 07:08:53 PRE PODNE
Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 14, 2009, 00:10:21 PRE PODNE
ok mislio sam da su banane pokupili...  ;) reko da vas sve tu nalupam xD  rofl

a cuj sta si nezna neko nac jedinstven avatar?? xD..al dobro eo pogle moj ...napravio mi ga netko ni ne sjecam se vise tko...i vec sam vidio da mi ga je 5 ljudi stole...pa jbg ljudi su stvarno ograniceni postali xD

fala na odgovoru:D  ;)

Ma svadaju se oko gluposti, tvoj avatar je opcenito vezan za CH i nije vezan nicim za tebe da bude jedinstven vec je univerzalan i zato ga koriste i ostali i mislim sta ti to ima veze ko ga koristi.

nije on mislio na taj njegov..dao je primjer samo njegovog..

to vam je bas poglupo kad se svadate oko avatara




Drveni dobar avatar xD posudim ga xD  o0


Odsutan dok ne doÄ'em.


izvoli srce :)
Nek vam je ovo primjer :)




M-Gun

EVO vidite tak se treba uradit pitas ga mogu uzet avatar ak kaze mozes uzmes ako ne nije ga tesko naci rijesite to kao ljudi a ne ko dica !!!!

r4z0r

ko grebe avatar ak vam je do njeg uzmite ovaj moj je***cki xD

r4z0r sta ti ne treba pisat connect a ne connection tu  :D


Odsutan dok ne doÄ'em.


Di cete vi stici svadanjem radi pisljivog avatara....

Neznam uopce zasto se Gioo naljutio.. Ma jbt avatar..
Gle, ja stavio pingvina.. hehe..  :D

MrBaff

ajde nema vise o gio-u/svadjanju i ostalom kompanijom... chat-ajte fino ko ljudi :)