Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Novembar 21, 2009, 23:11:27 POSLE PODNE
samo vi cekajte tolko, ja sam skinuo za xbox360 i predobar je  :P
Bolje je poćekati za PC jer će imati puno manje bugova nego trenutna verzija za XBOX360 i PS3.
Poslednja Izmena: Novembar 25, 2009, 11:25:56 PRE PODNE od Don Correlli

r4z0r

Heh meni nije mogao ni AC prvi deo pa tako da ovaj novi i neocekujem za PC hehe ..

Citat: Don Correlli poslato Novembar 25, 2009, 11:25:21 PRE PODNE
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Novembar 21, 2009, 23:11:27 POSLE PODNE
samo vi cekajte tolko, ja sam skinuo za xbox360 i predobar je  :P
Bolje je poćekati za PC jer će imati puno manje bugova nego trenutna verzija za XBOX360 i PS3.
pa samo ti cekaj jos do Q1 2010 a ja sam zamjetio jako malo bugova( koji uopce nisu utjecali na igru )

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Novembar 24, 2009, 12:00:37 POSLE PODNE
ja preso vec cijelog Assassina Creed 2. preluda igra jedva cekam 3  ;D

tako ja skinem cod6 i ono predem za 4 sata.. wtf? xD
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Correlli

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Novembar 25, 2009, 12:26:37 POSLE PODNE
pa samo ti cekaj jos
Meni nije problem poćekati još 4 mjeseca za PC verziju.

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Novembar 25, 2009, 12:26:37 POSLE PODNE
a ja sam zamjetio jako malo bugova( koji uopce nisu utjecali na igru )
Ja sam ćuo da ima u XBOX360 i PS3 verziji previše bugova koji nebi trebali biti u PC verziji.

uvijek je tako.. u xbox i psu ima puno bugova, dok verzija za pc dode malo kasnije, al nije bugana tolko..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 19, 2009, 13:50:35 POSLE PODNE
Ma slab je matejdz .. taj jedino zna crtat u MTA , a koliko je si pridavao to je nemoguce -.-
A pliva da se vratimo na nesto , ti si zajebo CH DM  :-\

Hahahahhahahahahahahahah

Vidi ti tko se to javio... Onaj tko je mene tražio da mu pokazujem oko skriptanja LOL

Kakvih idiota ima na ovom svijetu LOL LOL LOL

I samo ti nemoj govoriti o pridavanju molim te ko Isusa...

I nemoj govorit ništa o mom skriptanju ili nečemu, jer ako hoćeš idemo sada skriptati iako nisam skriptao 2 mjeseca rastavit ću te ko majmuna...

aj suti pokazo mi djuro da nisi znao namjestit da neku komandu moze koristit samo admini iznad x levela. molim te suti jer nemas pojma  :P

r4z0r

Ee nego da pitam .. vidio sam neki serveri imaju ingame pravljenje NPC-a .. ima ko scriptu za to ? da ne moram za svakog bota pravit posebnu filterscriptu i navodit ga u gamemodu .. ak ima ko pls post :D

nece ti sve netko pravit, moras nest i sam a barem je to sta oces lako za napravit  ::)

Dobro bi i meni dosla ta skripta  :o ;D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

r4z0r

Pazi bullet forum je mrtav i niko ne posta svoje nove filterscripte ili korisne plugine za gamemod .. pa bilo bi lijepo da neko nesto napravi i posta . Ja nisam imao ideju kako to napravit stvarno haha xD

da vas pitam sve ovako nesto,dali sam >JA< nekada nekom dao keylogger na ovom sajtu ? Zanima me jer jedan Trajko izgleda da ima nesto protiv mene.Pa molim vas da mi odgovorite

r4z0r

Nemoras se plasit trajko , decko blage nema xDD  ;D

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 28, 2009, 15:43:17 POSLE PODNE
Nemoras se plasit trajko , decko blage nema xDD  ;D

ma ne to nego mi sere Trajko na CH,kao zalbe u GS,i pise daje keyloggere po balkan samp forumu,a ja sam bio clan scripting tima,i sto bih ja to sad radio :S