Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: pliva♫♪ poslato Novembar 16, 2009, 20:38:05 POSLE PODNE
Citat: [CH]Bazuka poslato Novembar 16, 2009, 20:09:16 POSLE PODNE
jel ima ko MTA za 0.3 samp
imaš li ti lopatu da zavežem pertle? ;)


Imam i grablje pa se pocesljaj

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P


Correlli

Kako već neki znate, jućer (November 17, 2009 - u sjevernoj Americi, a tek November 20, 2009 u Evropi) je izašla Assassin's Creed II za Xbox 360 i PlayStation 3.
PC verzija će doći u 2010 godini, nadam se da u poćetku godine. :)

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Novembar 18, 2009, 21:12:19 POSLE PODNE
Kako već neki znate, jućer (November 17, 2009 - u sjevernoj Americi, a tek November 20, 2009 u Evropi) je izašla Assassin's Creed II za Xbox 360 i PlayStation 3.
PC verzija će doći u 2010 godini, nadam se da u poćetku godine. :)

znao sam to, i mogu reci da JEDVA CEKAM, gledao sam novi trailer i neke screenshotove i ima veoma dobrih stvari novih (plivanje itd) :D

Aha bit ce jeben ovaj novi Assasind Creed u veneciji :D i u drugim gradovima u vrijeme renesanse :D





btw. jel matejdz izbacen zbog njegova ne znanja ili ? ( pokazao mi djuro kakve gluposti nije znao  ;D ;D )

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Novembar 18, 2009, 22:29:12 POSLE PODNE
btw. jel matejdz izbacen zbog njegova ne znanja ili ? ( pokazao mi djuro kakve gluposti nije znao  ;D ;D )
necu rec da nije znao nego je mislio da zna ono sto nezna,a to so je mislio da zna su neke obicne stvari. :)

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno



Correlli


r4z0r

Ma slab je matejdz .. taj jedino zna crtat u MTA , a koliko je si pridavao to je nemoguce -.-
A pliva da se vratimo na nesto , ti si zajebo CH DM  :-\

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 19, 2009, 13:50:35 POSLE PODNE
Ma slab je matejdz .. taj jedino zna crtat u MTA , a koliko je si pridavao to je nemoguce -.-
A pliva da se vratimo na nesto , ti si zajebo CH DM  :-\
tako govore oni tkoji nemaju pojma sta je bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-X

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


r4z0r

Hhh pa niko nema pojma sta se zbilo , zato sto nikom nisi htio objasnit nego samo nesto muljas , a zapravo nema izgovora :D
Ako ga vec ima evo imas priliku da nam sve lijepo objasnis hehe .. kad sam govorio ch dm 4 evah to sam mislio za pravo i stalo mi je jako do tog servera  ;)

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 19, 2009, 21:02:44 POSLE PODNE
Hhh pa niko nema pojma sta se zbilo , zato sto nikom nisi htio objasnit nego samo nesto muljas , a zapravo nema izgovora :D
Ako ga vec ima evo imas priliku da nam sve lijepo objasnis hehe .. kad sam govorio ch dm 4 evah to sam mislio za pravo i stalo mi je jako do tog servera  ;)
Onaj tko treba znat zna.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


r4z0r

Pricamo ko covjek s covjekom neznam sta pricas u kodovima tu .. nece te niko "nedaj boze" pojest ako kazes o cemu se radi . Kad tad kazat ces u cemu je poenta posto ovi sa DM-a su zivine i nece te tako lako pustit haha xD

bTw. Ko treba znat .. valjda su tu igraci na prvom mjestu pa onda budje i batine  :P