Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: admin poslato Novembar 14, 2009, 01:47:04 PRE PODNE
Iskreno, ja i ne vjerujem da server sa npr 500 igraca online mozete raditi normalno, a tako ne vjerujem ni da moze raditi normalno sa 250 igraca online na jednom mjestu.

Ma jest da je poboljsano ali ne toliko :D

Btw ohoh slika se promijenila xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


Evo ja malo dosao da vidim sta ima,pa sta ima ? Eno uveo sam malo izmena u mom podofurmu  ;D

Citat: [CH]Aleksa poslato Novembar 14, 2009, 14:31:12 POSLE PODNE
Evo ja malo dosao da vidim sta ima,pa sta ima ? Eno uveo sam malo izmena u mom podofurmu  ;D

Tko si ti da odlucujes da se netko kazni banom?Jesi se dogovrio sa Adminima i Global Moderatorima da im se da ban il si to sam osmislio?

Citat: dinkO14 poslato Novembar 14, 2009, 15:20:30 POSLE PODNE
Citat: [CH]Aleksa poslato Novembar 14, 2009, 14:31:12 POSLE PODNE
Evo ja malo dosao da vidim sta ima,pa sta ima ? Eno uveo sam malo izmena u mom podofurmu  ;D

Tko si ti da odlucujes da se netko kazni banom?Jesi se dogovrio sa Adminima i Global Moderatorima da im se da ban il si to sam osmislio?

looool,lepo pise 3 minusa ban,a to cu poslati G Modu ili Adminu zahtev si shvatio Dinko

r4z0r

Ja imam opomene u text documentu .. elmedin vodi za sad , a ono sta je alexa otvorio ono vazi za njegov dio podforuma .

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 14, 2009, 17:48:13 POSLE PODNE
Ja imam opomene u text documentu .. elmedin vodi za sad , a ono sta je alexa otvorio ono vazi za njegov dio podforuma .

Prvo koga treba ban je onaj Scarface r4z0re

Btw nisam ti nikad cestitao na SMODu xD, pa eto, cestitam


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: [CH]Aleksa poslato Novembar 14, 2009, 15:28:22 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Novembar 14, 2009, 15:20:30 POSLE PODNE
Citat: [CH]Aleksa poslato Novembar 14, 2009, 14:31:12 POSLE PODNE
Evo ja malo dosao da vidim sta ima,pa sta ima ? Eno uveo sam malo izmena u mom podofurmu  ;D

Tko si ti da odlucujes da se netko kazni banom?Jesi se dogovrio sa Adminima i Global Moderatorima da im se da ban il si to sam osmislio?

looool,lepo pise 3 minusa ban,a to cu poslati G Modu ili Adminu zahtev si shvatio Dinko

Ne ja sam ogranicen inace.Botino shvatio sam ali ja to isto nisam smio napravit bez dozvole Global Moderatora pa te pitam jesili ti pitao global moda Jesi ti shvatio?!

r4z0r

A hvala leo ..
Dinko opomena , vrijedanje  nema se tu jos sta rec  ;D

Citat: dinkO14 poslato Novembar 14, 2009, 18:46:17 POSLE PODNE
Citat: [CH]Aleksa poslato Novembar 14, 2009, 15:28:22 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Novembar 14, 2009, 15:20:30 POSLE PODNE
Citat: [CH]Aleksa poslato Novembar 14, 2009, 14:31:12 POSLE PODNE
Evo ja malo dosao da vidim sta ima,pa sta ima ? Eno uveo sam malo izmena u mom podofurmu  ;D

Tko si ti da odlucujes da se netko kazni banom?Jesi se dogovrio sa Adminima i Global Moderatorima da im se da ban il si to sam osmislio?

looool,lepo pise 3 minusa ban,a to cu poslati G Modu ili Adminu zahtev si shvatio Dinko

lol sta ima da pitam njih,to je moj podforum,i lepo pise da mogu da radim sta ocu i kad ocu sa njim,znaci tako da oni samo banaju  ;)

Ne ja sam ogranicen inace.Botino shvatio sam ali ja to isto nisam smio napravit bez dozvole Global Moderatora pa te pitam jesili ti pitao global moda Jesi ti shvatio?!

neko mi je izbrisao deo posta :S
Poslednja Izmena: Novembar 14, 2009, 20:30:48 POSLE PODNE od [CH]Aleksa

Correlli

Evo par slika za one koji su zainteresirani za Little Italy Role-Play (novi biznis-sustav, igrači će sami moći napraviti svoj biznis):






Sta ces uraditi ti na kraju s tom scriptom kad zavrsis?


Odsutan dok ne doÄ'em.


Correlli

Otvorit server (opet), kao Å¡to sam i planirao.

Citat: Don Correlli poslato Novembar 15, 2009, 21:57:05 POSLE PODNE
Evo par slika za one koji su zainteresirani za Little Italy Role-Play (novi biznis-sustav, igrači će sami moći napraviti svoj biznis):






najs,svidja mi se to,igraci samo otvaraju svoje obrte.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


odlicna ideja nikad mi nije pala na pamet :)




Citat: Don Correlli poslato Novembar 15, 2009, 22:02:06 POSLE PODNE
Otvorit server (opet), kao Å¡to sam i planirao.

Hoce biti 500/500 na otvaranju lol xd


Odsutan dok ne doÄ'em.