Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

odes doktoru/ci i kazes da ti da prazne ispricnice :P s njegovim/njezinim potpisom :D
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2009, 17:17:45 POSLE PODNE od [DAt]Nik Delgad




Citat: [DAt]Nik Delgad poslato Novembar 04, 2009, 17:16:35 POSLE PODNE
odes doktoru/ci i kazes da ti da prazne ispricnice :P s njegovim/njezinim potpisom :D

LOL
1.Nijedan doktor ti nebi dao vise ispricnica nizasto
2.Ispricnica s potpisom mi moze posluzit samo da obrisem *upak
3.Ispricnica ak os da vrijedi mora imat žigove i potpis(ime,bolest,datum se zna da mora bit)
...
najbolje da joj odem rec,e ja ocu markirat ovaj mjesec od tad do tad u 2 mjesecu od tad do tad pa nek mi ona sve napise -_-

pls se suzdrzite od takvih glupih komentara

haha mislis da nebi , kao prvo bolest mozes sam odes na net trazis neku bolest napises na latinskom odredis datum a zig ti prije da

znam sta pricam nisam blesav -.-




turker_kc

Ja imam one nove ispricnice za printanje na PCu :D

Citat: Trajkec poslato Septembar 23, 2009, 11:58:12 PRE PODNE
don coreli cestitam brate na adminu car si posted pravedan i pametan decko bravo care samo tako nastavi......
potpis  :police:

ja sam na ovom forumu utpotpunio znanje xD

hahaha znate zbog cega sam dobio ban na ch forumu jer sam reko djuri da kad vrati rp da ce server ici nizbrdo i bit ce ko prije malo igraca i dade mi ban4ever zbog toga haha pa zar nemoze svako dati svoje misljenje?




Citat: DureX_aka_Drveni poslato Novembar 05, 2009, 19:55:58 POSLE PODNE
hahaha znate zbog cega sam dobio ban na ch forumu jer sam reko djuri da kad vrati rp da ce server ici nizbrdo i bit ce ko prije malo igraca i dade mi ban4ever zbog toga haha pa zar nemoze svako dati svoje misljenje?

to pitaj njega Xd

r4z0r

E raja samo da vas obavjestim da je CroHerza DeathMatch prestao sa radom iz nepoznatih razloga , ma da se sumlja da soprano ima umjesane prste u to .. et i mislim da se server vise nece otvarat zat sto je gamemod skroz na skroz zbrisan .

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 07, 2009, 16:26:58 POSLE PODNE
E raja samo da vas obavjestim da je CroHerza DeathMatch prestao sa radom iz nepoznatih razloga , ma da se sumlja da soprano ima umjesane prste u to .. et i mislim da se server vise nece otvarat zat sto je gamemod skroz na skroz zbrisan .

I ako je to istina onda ima pravo jer on je vlasnik, zar ne?

zerocoolos

r4 gluposti pises... sop sigurno nema nikakve veze sa time...

r4z0r

Da vlasnik je ali nemamo nikakvo logicno objasnjenje zasto server neradi . Jednostavno neradi , zasto ? Niko nece da kaze .. neki kazu cak da djuro zero placa host CH DM-a .  Djuro sta ti kazes ?

Correlli


r4z0r

Pa vecinom sve sto su rekli na CH forumu nije tocno . Bas bi volio cuti istinu zasto je ugasen CH DM server ..

[CH]grudvo

steta r4 pa si banovan na forumu :D