Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

sta bi sa Korom,jako ste ga lijepo izbacili fkt

nije ono fer stvarno,a to sto vam je vrati (osveta je kratka ali slatka) i trebalo je tome sto ga je izbacio sa CH


Citat: elmedin poslato Oktobar 21, 2009, 18:33:15 POSLE PODNE
sta bi sa Korom,jako ste ga lijepo izbacili fkt

nije ono fer stvarno,a to sto vam je vrati (osveta je kratka ali slatka) i trebalo je tome sto ga je izbacio sa CH


O cemu ti pricas? Sam je trazio da mu maknemo ovdje moderatora!
A sto se tice CH to nek rjesava s njima, to nema veze s nama.

P.S. Tek si registriran i vec stajes u njegovu obranu, i kako uopce znas tko je on. Ocito da ste vas dvojica jedna te ista osoba ili si mu neki frend pa sad tu zicate nesto.

[CH]grudvo

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Oktobar 21, 2009, 15:07:42 POSLE PODNE
Previse neopravdanih .. jbg takva je raja gore bila razred katastrofa nijednog odlicnog :S .. ono rupa skola pa sam se prebacio

meni razrednik zivi do mene (nisam ni znao) sve mi pravda xD

r4z0r

Ma kolektivno najgori razred bili .. a ja i nisam tak los ucenik pa nisam htio da sve to propadne rad glupiranja .. gimnazija je onak relativno teska nes jes nes nije al mi je uglavnom draza od elektrotehnicke .. poslije gim. et me u Sarajevo il Mostar xD

E ljudi jer kad ja placam host da mi drze server,moram li ja ici na onu stranicu dje se odabere ruter,pa igrica i ono sve
Ja onde nista nekontam,nigdje nema mogrutera naso sam svoj ruter Sciencific Atlanta ali nigdje nema onog koda moj ide: EPC2100R2 a toga nema

Citat: elmedin poslato Oktobar 23, 2009, 17:07:03 POSLE PODNE
E ljudi jer kad ja placam host da mi drze server,moram li ja ici na onu stranicu dje se odabere ruter,pa igrica i ono sve
Ja onde nista nekontam,nigdje nema mogrutera naso sam svoj ruter Sciencific Atlanta ali nigdje nema onog koda moj ide: EPC2100R2 a toga nema

Ako nekome platis da ti hosta server nemoras nista sa svojim ruterom radit.Oni ti daju Cpanel(Stranicu) u kojem ti odrzavas server(Stavljas Gamemodove i ostalo)

Dobro jutro,sta se radi ?


r4z0r

Ma evo dorucak .. udjem na ch dm tamo mi pune glavu nekim svojim glupostima da znaju scriptat da ovo ono .. jao server im je tako LAME fkt


Odoh ja da spavam,dosada sam pokusavao ovom Mate-u da vratim Xfire i nisam uspeo  :'(,ali sta je tu je xD nemogu ja sve da radim za njih  :D :D

Je*e se tebi kad mozes spavat.Meni prvi jedan jedini dan u godini da mi se spava ovako rano a NEMOGU!Burazu 19 rodendan ovdje tulum,probise mi mozak pijani ko stoke,jedva cekam da netko od susjeda policiju nazove da mogu ic spavat -_-

turker_kc

Citat: dinkO14 poslato Oktobar 24, 2009, 23:28:14 POSLE PODNE
Je*e se tebi kad mozes spavat.Meni prvi jedan jedini dan u godini da mi se spava ovako rano a NEMOGU!Burazu 19 rodendan ovdje tulum,probise mi mozak pijani ko stoke,jedva cekam da netko od susjeda policiju nazove da mogu ic spavat -_-

Da da da da  :D

Citat: panda poslato Oktobar 24, 2009, 23:46:43 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Oktobar 24, 2009, 23:28:14 POSLE PODNE
Je*e se tebi kad mozes spavat.Meni prvi jedan jedini dan u godini da mi se spava ovako rano a NEMOGU!Burazu 19 rodendan ovdje tulum,probise mi mozak pijani ko stoke,jedva cekam da netko od susjeda policiju nazove da mogu ic spavat -_-

Da da da da  :D

Ko tebe jebe

turker_kc

Citat: dinkO14 poslato Oktobar 24, 2009, 23:48:42 POSLE PODNE
Citat: panda poslato Oktobar 24, 2009, 23:46:43 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Oktobar 24, 2009, 23:28:14 POSLE PODNE
Je*e se tebi kad mozes spavat.Meni prvi jedan jedini dan u godini da mi se spava ovako rano a NEMOGU!Burazu 19 rodendan ovdje tulum,probise mi mozak pijani ko stoke,jedva cekam da netko od susjeda policiju nazove da mogu ic spavat -_-

Da da da da  :D

Ko tebe jebe

operi se kurvo jedna :D