Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:20:46 POSLE PODNE
Ne igram ni jedan RPG server ali mi je GF nekako najbolji, onako bas mi nekako cool
BTW da Balkan:sa-mp ima server nebi bio bolji od GF-a jer ko bi igro? Vecina je ili na CH ili GF tako da...

Ako se oces kladiti u solidne novce ja cu ti to dokazati. Oces li?

Citat: admin poslato Oktobar 05, 2009, 18:24:52 POSLE PODNE
Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:20:46 POSLE PODNE
Ne igram ni jedan RPG server ali mi je GF nekako najbolji, onako bas mi nekako cool
BTW da Balkan:sa-mp ima server nebi bio bolji od GF-a jer ko bi igro? Vecina je ili na CH ili GF tako da...

Ako se oces kladiti u solidne novce ja cu ti to dokazati. Oces li?


ma daj odjebite vise sa ovakvih tema ;D nemojte se prepirat oko ovog ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: admin poslato Oktobar 05, 2009, 18:24:52 POSLE PODNE
Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:20:46 POSLE PODNE
Ne igram ni jedan RPG server ali mi je GF nekako najbolji, onako bas mi nekako cool
BTW da Balkan:sa-mp ima server nebi bio bolji od GF-a jer ko bi igro? Vecina je ili na CH ili GF tako da...

Ako se oces kladiti u solidne novce ja cu ti to dokazati. Oces li?

Vjerovatno bi imo 10Xputa bolju skriptu ali nebi imo tolko igraca i takvu ekipu kao sto mi imamo

Citat: admin poslato Oktobar 05, 2009, 18:24:52 POSLE PODNE
Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:20:46 POSLE PODNE
Ne igram ni jedan RPG server ali mi je GF nekako najbolji, onako bas mi nekako cool
BTW da Balkan:sa-mp ima server nebi bio bolji od GF-a jer ko bi igro? Vecina je ili na CH ili GF tako da...

Ako se oces kladiti u solidne novce ja cu ti to dokazati. Oces li?

I sta imali bi vise igraca a kad bi pogledo na CH RPG tamo bi bilo 0 ako kuzis sta ocu rec

Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:30:42 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Oktobar 05, 2009, 18:24:52 POSLE PODNE
Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:20:46 POSLE PODNE
Ne igram ni jedan RPG server ali mi je GF nekako najbolji, onako bas mi nekako cool
BTW da Balkan:sa-mp ima server nebi bio bolji od GF-a jer ko bi igro? Vecina je ili na CH ili GF tako da...

Ako se oces kladiti u solidne novce ja cu ti to dokazati. Oces li?

I sta imali bi vise igraca a kad bi pogledo na CH RPG tamo bi bilo 0 ako kuzis sta ocu rec

Imao bih vise igraca i od CH i od GF. CH bi imao mozda 20-tak igraca i GF isto tako, naravno ne odjednom, ali u vrlo kratkom periodu.

A nije ni tesko tebi sad nabavit igrace vecina ih koristi ovaj forum tako da nije problem poslat svima pm i oglasit tu da imate server, mozda zato head GF-a ni ne zeli da oni koriste ovaj forum  ;)

Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:35:51 POSLE PODNE
A nije ni tesko tebi sad nabavit igrace vecina ih koristi ovaj forum tako da nije problem poslat svima pm i oglasit tu da imate server, mozda zato head GF-a ni ne zeli da oni koriste ovaj forum  ;)

haha pa kao da je on poslao iti jednu reklamu za ijedan server ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: Capone poslato Oktobar 05, 2009, 18:35:51 POSLE PODNE
A nije ni tesko tebi sad nabavit igrace vecina ih koristi ovaj forum tako da nije problem poslat svima pm i oglasit tu da imate server, mozda zato head GF-a ni ne zeli da oni koriste ovaj forum  ;)

Headi GF-a se boje da im igraci ne odu na druge servere kad vide koliko ih ima. Jer mi ovdje svakome dopustamo da se reklamira i za svaki novi server posaljemo svi obavijest tako da svi znaju pa da biraju gdje im je najbolje.
Samo, mislim da su sa GF-a pogrijesili sto nas nisu prihvatili, ipak se ovdje velik broj SA:MP-era skuplja i dosta toga se nauci, i na ovaj nacin je vecina servera dosta napredovala i to se moze primjetiti.

Ajd ostavite se vi Dujme i GF-a i promjenite temu.To sto se on ne reklamira nigdje a ima trenutno 50 igraca na serveru 22.00h to razmisljajte jer nikada necete shvatit.

bas se i ne bih slozio  ;)



ali eto, od sutra radim dnevnu statistiku, u 10:00, 16:00 i 22:00 cu provjerit broj ljudi na oba servera i bas me zanima rezultat na kraju tjedna rofl
Citat: Zabek
ljubomora na nas sta smo bolji...a soprano je debil kojem je sve oko para...eto zato...

mi njima nismo nis napravili, ali eto ocito njima jesmo, a to je boljim uslugama uzeli igrace...nismo mi krivi

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHA

Citat: ljoljz0rs poslato Oktobar 05, 2009, 22:45:55 POSLE PODNE
bas se i ne bih slozio  ;)



ali eto, od sutra radim dnevnu statistiku, u 10:00, 16:00 i 22:00 cu provjerit broj ljudi na oba servera i bas me zanima rezultat na kraju tjedna rofl

Ma Game Monitor radi statistiku.

svida mi se to sta ste stavili web hosting i to  :P .... sad bi se forum treba zvat "Balkan"  :laugh:

ma plzzz clickajte malooo :'(

trebali bi sad promjenit ime jer vise nije samp samo  ::)





da da da da da

CroHerza je sluzbeno propala  :D :D :D :D

Citat: Zabek
ljubomora na nas sta smo bolji...a soprano je debil kojem je sve oko para...eto zato...

mi njima nismo nis napravili, ali eto ocito njima jesmo, a to je boljim uslugama uzeli igrace...nismo mi krivi

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHA