Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

MrBaff

drazen nisi trebo jos  :-\

jan@ puk'o si odi da te drazen izlijeci malo  :o

Đo Buljit


Vidji macka da ti recem ja dvije,tri :
Jebem ti i oca i majku i sestru i sve sto imas u familiji ! Spameru jedan bolesni,a ti si matej prsko ko sijelica  thumbsup meni dajes ban na 2-3 mjeseca jer te pitam jel mozes pokusat da se rijesis ovih botova smaraju a gle ovaj sta radi sprda nam se sa glavama  angel a tebi jos jednom joj dete napaljeno idi sebi napravi forum pa tamo spamaj i smaraj do iznemoglosti okani se ovog retardu  :mad: :mad:

Eh narode vjerovatno cu sada kad matej dodje da idem na ladjenje jedno 2-3 mjeseca ili mozda cak 4 life ,al sta da se radi...

Voli vas Chili Willie

Citat: Chili Willie poslato Septembar 12, 2009, 23:36:29 POSLE PODNE
Vidji macka da ti recem ja dvije,tri :
Jebem ti i oca i majku i sestru i sve sto imas u familiji ! Spameru jedan bolesni,a ti si matej prsko ko sijelica  thumbsup meni dajes ban na 2-3 mjeseca jer te pitam jel mozes pokusat da se rijesis ovih botova smaraju a gle ovaj sta radi sprda nam se sa glavama  angel a tebi jos jednom joj dete napaljeno idi sebi napravi forum pa tamo spamaj i smaraj do iznemoglosti okani se ovog retardu  :mad: :mad:

Eh narode vjerovatno cu sada kad matej dodje da idem na ladjenje jedno 2-3 mjeseca ili mozda cak 4 life ,al sta da se radi...

Voli vas Chili Willie

ako te se bana 4life necu te zaboravit! xD  :P :P




Đo Buljit

Citat: Chili Willie poslato Septembar 12, 2009, 23:36:29 POSLE PODNE
Vidji macka da ti recem ja dvije,tri :
Jebem ti i oca i majku i sestru i sve sto imas u familiji ! Spameru jedan bolesni,a ti si matej prsko ko sijelica  thumbsup meni dajes ban na 2-3 mjeseca jer te pitam jel mozes pokusat da se rijesis ovih botova smaraju a gle ovaj sta radi sprda nam se sa glavama  angel a tebi jos jednom joj dete napaljeno idi sebi napravi forum pa tamo spamaj i smaraj do iznemoglosti okani se ovog retardu  :mad: :mad:

Eh narode vjerovatno cu sada kad matej dodje da idem na ladjenje jedno 2-3 mjeseca ili mozda cak 4 life ,al sta da se radi...

Voli vas Chili Willie

jebem ti mamu napacenu pedercino jedna kretenska,dabogda ti uciteljica od side umrla kretenu jedan,odi heklaj mrcino jedna

Macka ajde kani se ovog foruma i idi svrsavaj na korelija jer vidim da si se opasno popalio na njega  angel angel

Đo Buljit

Citat: Chili Willie poslato Septembar 12, 2009, 23:45:42 POSLE PODNE
Macka ajde kani se ovog foruma i idi svrsavaj na korelija jer vidim da si se opasno popalio na njega  angel angel

ccc idi bola reko si da ode nedje ajde idi...

Dobar dan ja sam novi korisinik balkan- sampa
Najbolje oruzje - Boxer

Trawis

Citat: Boxer poslato Septembar 13, 2009, 12:59:32 POSLE PODNE
Dobar dan ja sam novi korisinik balkan- sampa
Dobrodosao :)
uivaj u forumu i nauci nesto ako ne znas :)


hvala nadam se da cu nauciti . vec ja imam svoj kucni server napravio sam ga i na njemu vjezbam  :?
Najbolje oruzje - Boxer

Citat: Boxer poslato Septembar 13, 2009, 12:59:32 POSLE PODNE
Dobar dan ja sam novi korisinik balkan- sampa


dobro dosao, ja sam ovdje dosta naucio o skriptanju a i momci su stvarno super pomocicemo ti sta god budes pitao , na tebi je samo da postas pitanja   :D


pozzzz

i ja sam novi i nadam se da cete i meni pomoc