Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: [EF]Nik_Delgad poslato Avgust 29, 2009, 14:24:36 POSLE PODNE
zas bi svijetski skripteri radili balkanski server ?  ???

Ma pusti ga, on je našao neke "skriptere" i misli da su svjetski skripteri.
Poslednja Izmena: Avgust 29, 2009, 14:37:33 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: [CH]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Avgust 29, 2009, 14:35:04 POSLE PODNE
Cuj

Kud cu ja kad mi je na CHu sva Ekipa???

;)

Uzalud ce to oni praviti... ;D

tocno to...moze skripta bit najbolja al svatko igra di mu je ekipa...npr.gf ima skriptu lol,jedva malo editiranu a imaju dosta igraca...

a ti skritperi lol,mogu i ja nadem 2-3 skriptera koji znaju vise od mene i kazem svjetski skripteri kako bi privuko ostale da nasjednu -_-...

taj server ce propast kao i svaki novi za 2tjedna,prvi tjedan ce igrat ulizice za admine a drugi tjedan nitko,treci tjedan nece bit nikog i zatvorit ce se server

hev najs dej 8)

turker_kc

A skripteri ce bit ?!

Bullet i Baff
hahahahhahahahaha


svjetski skripteri  :police: :police:

Correlli

Citat: panda poslato Avgust 29, 2009, 14:48:44 POSLE PODNE
A skripteri ce bit ?!

Bullet i Baff
hahahahhahahahaha


svjetski skripteri  :police: :police:

Zaboravio si na NodY-a i lukicu. :P
Poslednja Izmena: Avgust 29, 2009, 17:02:00 POSLE PODNE od Don Correlli

turker_kc

Da da da da da

hvala na dopuni :D :D :D :D

nodY, lukica, Baff i Bulelt  :P :P

zerocoolos

a dobro, neki od njih su noobovi, ali uvjerio sam se da bullet(ako mislite na joebulleta) nije nikakav noob... nekad zna biti otresit i bezobrazan kad netko ne zna i rijetko zeli pomoci ali varate se ako mislite da je on noob... cheers   ;)

matejdz

Bullet zna jako puno, cak previse :D :D ali istina to sto Correlli kaze, lako plane :(

Chrome

jao fora .. fala Bogu da nisam ukljucen u ta sta kaze drazen.. kao 1. dracoBlue i Y_less nikako nece niti za jedan server skriptat jer kolko mi poznato y_less vjerovatno i radi kao programer te ima zivot a dracoblue isto ima zivot te oni skriptaju za zabavu a ne za dokazivanje  ::) .. kye vjerujem isto nece skriptati jer on radi na SA-MP i ima valjda zivot isto .. kakvi svjetski skripteri lol

Correlli

JoeBullet/Chrome nije glup, ali nekad se pravi da zna viÅ¡e od toga Å¡to stvarno zna i kao Å¡to je [CH]matejdz rekao, voli se svaÄ'ati za bezveze, ali to nije uopće važno. Ovo Å¡to je DRAZEN92 napisao nema nikakvog smisla, baÅ¡ mi je smijeÅ¡no. :)
Poslednja Izmena: Avgust 29, 2009, 18:44:07 POSLE PODNE od Don Correlli

sta ocete bar smo se nasmijali duze cemo zivijet  :P :P




bullet je legenda al se mijenja ko vrijeme xD

zerocoolos

dinko, sta si se banao na bm?

turker_kc

Citat: zerocoolos poslato Avgust 29, 2009, 19:45:18 POSLE PODNE
dinko, sta si se banao na bm?

bas smo u to vrijeme ja i on na MSN bili nasmijio sam se odlicno, kaze dopizdilo mu xD

http://www.balkan-mafia.com/index.php?topic=2907.0

Diinko_Lukic spasen by Dinko Lukic & help by Panda ahahahah :D :D :D :D :D :D :D

Citat: zerocoolos poslato Avgust 29, 2009, 19:45:18 POSLE PODNE
dinko, sta si se banao na bm?

ma lol...djeca nezahvalana...eto im sad nek ih vodi djete kao i oni daka...jedino mi je vukia zasto sto je tako dobar igrac osto trunut tamo :)

Citat: panda poslato Avgust 29, 2009, 19:49:16 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Avgust 29, 2009, 19:45:18 POSLE PODNE
dinko, sta si se banao na bm?

bas smo u to vrijeme ja i on na MSN bili nasmijio sam se odlicno, kaze dopizdilo mu xD

http://www.balkan-mafia.com/index.php?topic=2907.0

Diinko_Lukic spasen by Dinko Lukic & help by Panda ahahahah :D :D :D :D :D :D :D


koji si ti lik i time se bavis ? ccc =)