Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

e kaje to hamachi sad me neko zeza... prek msna :S


zerocoolos

Citat: [CH]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Avgust 25, 2009, 20:21:21 POSLE PODNE
Sta mi kradete potpis  :P  :D

@ Chrome,nemogu ti ja nabrojati koliko na CH ima igraca koji su dali i po cjele dane da scriptaju

i opet kazes da neznaju??

hahaha

Citat: DRAZEN92 poslato Avgust 25, 2009, 20:00:12 POSLE PODNE
Vauuu otkrio si ameriku  ;)
I kinu ;)  ;D

pa da znaju vasi skripteri, takozvani, barem bi donekle pristojan mod napravili, makar to bio i gf edit... a vi zbilja imate toliko malo editiran gf mod, da zbilja ne mozete reci da imate nesta kvalitetno... al eto opet imate igrača i to samo zato što ste prvi server na balkanu i to je ok... sa puno ljudi sam dobar sa ch i sam sam tamo igrao nekad na dm serveru i nemam protiv vas nista, al nemojte samo bezveze hvaliti mod kad nije nista osim jadnog gf edita...

Citat: zerocoolos poslato Avgust 25, 2009, 22:28:45 POSLE PODNE
Citat: [CH]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Avgust 25, 2009, 20:21:21 POSLE PODNE
Sta mi kradete potpis  :P  :D

@ Chrome,nemogu ti ja nabrojati koliko na CH ima igraca koji su dali i po cjele dane da scriptaju

i opet kazes da neznaju??

hahaha

Citat: DRAZEN92 poslato Avgust 25, 2009, 20:00:12 POSLE PODNE
Vauuu otkrio si ameriku  ;)
I kinu ;)  ;D

pa da znaju vasi skripteri, takozvani, barem bi donekle pristojan mod napravili, makar to bio i gf edit... a vi zbilja imate toliko malo editiran gf mod, da zbilja ne mozete reci da imate nesta kvalitetno... al eto opet imate igrača i to samo zato što ste prvi server na balkanu i to je ok... sa puno ljudi sam dobar sa ch i sam sam tamo igrao nekad na dm serveru i nemam protiv vas nista, al nemojte samo bezveze hvaliti mod kad nije nista osim jadnog gf edita...
nije vazna skripta vazna je ekipa ;)
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

turker_kc

Citat: zerocoolos poslato Avgust 25, 2009, 22:28:45 POSLE PODNE
Citat: [CH]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Avgust 25, 2009, 20:21:21 POSLE PODNE
Sta mi kradete potpis  :P  :D

@ Chrome,nemogu ti ja nabrojati koliko na CH ima igraca koji su dali i po cjele dane da scriptaju

i opet kazes da neznaju??

hahaha

Citat: DRAZEN92 poslato Avgust 25, 2009, 20:00:12 POSLE PODNE
Vauuu otkrio si ameriku  ;)
I kinu ;)  ;D

pa da znaju vasi skripteri, takozvani, barem bi donekle pristojan mod napravili, makar to bio i gf edit... a vi zbilja imate toliko malo editiran gf mod, da zbilja ne mozete reci da imate nesta kvalitetno... al eto opet imate igrača i to samo zato što ste prvi server na balkanu i to je ok... sa puno ljudi sam dobar sa ch i sam sam tamo igrao nekad na dm serveru i nemam protiv vas nista, al nemojte samo bezveze hvaliti mod kad nije nista osim jadnog gf edita...

a tvoj GF edit je jako strasan isto  ::) ::)


zerocoolos

Citat: panda poslato Avgust 25, 2009, 22:45:30 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Avgust 25, 2009, 22:28:45 POSLE PODNE
Citat: [CH]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Avgust 25, 2009, 20:21:21 POSLE PODNE
Sta mi kradete potpis  :P  :D

@ Chrome,nemogu ti ja nabrojati koliko na CH ima igraca koji su dali i po cjele dane da scriptaju

i opet kazes da neznaju??

hahaha

Citat: DRAZEN92 poslato Avgust 25, 2009, 20:00:12 POSLE PODNE
Vauuu otkrio si ameriku  ;)
I kinu ;)  ;D

pa da znaju vasi skripteri, takozvani, barem bi donekle pristojan mod napravili, makar to bio i gf edit... a vi zbilja imate toliko malo editiran gf mod, da zbilja ne mozete reci da imate nesta kvalitetno... al eto opet imate igrača i to samo zato što ste prvi server na balkanu i to je ok... sa puno ljudi sam dobar sa ch i sam sam tamo igrao nekad na dm serveru i nemam protiv vas nista, al nemojte samo bezveze hvaliti mod kad nije nista osim jadnog gf edita...

a tvoj GF edit je jako strasan isto  ::) ::)

pa svi serveri na balkanu imaju bolji gf edit od vas... al ima kod vas onih koji bi mogli dobar posao napraviti, npr pliva, pa zasto ne date njemu da napravi nesta dobro, a siguran sam da ima jos takvih...


Chrome

Znas kako ja znam da nemaju pojma CH skripteri ?

jer su ovo napravili: SERVER: **** je banan od strane admin/gamesage...
tu je bitno sljedeci dio: "admin/gamesage" to se lako moze ustvrditi.. kako?

format(aOutput, MAX_IO, "SERVER: %s je banan od strane %s.. (blablabla)", GetName(banid), PlayerInfo[playerid][pAdmin] ? "admin" : "gamesage");

sta se tu vidi? ako je pAdmin = true(1) tj. ako nije igrac/gamesage onda je admin; ali ako nije admin onda je gamesage; zasto tu ne trebamo eliminirati normalnog igraca? jer je njemu odmah pristup zabranjen kad upise /ban.. eto zato nemaju pojma.. imas jos takvih 100 primjera  ;) a kladim se da za ovo nisu znali inace bi stavili iako cete sad rec da su namjerno..  ::)

zerocoolos

ma nemoj tako, znali su :)  i neki dan ih stalno kickalo sa servera i oni kazu hackirali im srerver... omg... a 100 posto je neki od admina editirao krivo neku .ini datoteku nekom komandom...kao npr edithousecar, pa je stavio id ispod 400 ili iznad 610... pa kad je bio gmx, nakon toga nitko nije mogao uc jer crasha igrace, al server radi, a to je kladim se i bilo... a oni su vratili neki stari backup, umjesto da skontaju o cemu je rijec...

Chrome

ili da limitiraju id koji se moze stavit  :D
al sta ces; glavno da oni sve znaju  ;)

turker_kc

Citat: zerocoolos poslato Avgust 26, 2009, 02:34:59 PRE PODNE
ma nemoj tako, znali su :)  i neki dan ih stalno kickalo sa servera i oni kazu hackirali im srerver... omg... a 100 posto je neki od admina editirao krivo neku .ini datoteku nekom komandom...kao npr edithousecar, pa je stavio id ispod 400 ili iznad 610... pa kad je bio gmx, nakon toga nitko nije mogao uc jer crasha igrace, al server radi, a to je kladim se i bilo... a oni su vratili neki stari backup, umjesto da skontaju o cemu je rijec...

ma da zato je tvoj mod preodlican, najbolji na balkanu (da da mos mislit)

za tebe pro skirptera me ne bi cudilo da imas racecheckpointove a nemas, a da ne spominjem onaj retardirani tutorijal kad se registriras, pa ti volja za sampom proleti za 2 sec, tutorijal valjda 10 minuta traje da poludis, ima i jos stvari to sam jedino vidio u 20 sec na SampAreni koja je tako savrsena da ima jedva 10 igraca dnevno (od kojih vecina igra jer su admini ;))

gIb

*

Citat: Chrome poslato Avgust 26, 2009, 02:26:20 PRE PODNE
Znas kako ja znam da nemaju pojma CH skripteri ?

jer su ovo napravili: SERVER: **** je banan od strane admin/gamesage...
tu je bitno sljedeci dio: "admin/gamesage" to se lako moze ustvrditi.. kako?

format(aOutput, MAX_IO, "SERVER: %s je banan od strane %s.. (blablabla)", GetName(banid), PlayerInfo[playerid][pAdmin] ? "admin" : "gamesage");

sta se tu vidi? ako je pAdmin = true(1) tj. ako nije igrac/gamesage onda je admin; ali ako nije admin onda je gamesage; zasto tu ne trebamo eliminirati normalnog igraca? jer je njemu odmah pristup zabranjen kad upise /ban.. eto zato nemaju pojma.. imas jos takvih 100 primjera  ;) a kladim se da za ovo nisu znali inace bi stavili iako cete sad rec da su namjerno..  ::)

samo smo ograniceni kominkacijom s covjekom koji drzi skriptu, jbga, on je zauzet nema ga

MrBaff

to soprano?
sta ces kad je iz ljubuskog xD  grad/selo xD


mi immao pjesmicu> ljubusaci najveci seljaci hhh xD

:P

ovde bi se isplatilo napravit neki kao CW server pa jednom tjedno oranizirat bitke izmedju servera... xD

Correlli

A ovdje bi se isplatilo podijeliti nekoliko banova. Tema je zakljućana dok admin ne odlući šta će sa vama.
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2009, 15:20:14 POSLE PODNE od Don Correlli