Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

zerocoolos

Citat: turker_kc poslato Avgust 21, 2009, 02:23:46 PRE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Avgust 21, 2009, 02:14:04 PRE PODNE
ma daj pa tko kaze da to benjamin radi  angel ima vas dosta tamo koji bi to mogli raditi, znamo da niste novi u tome  thumbsup

Aj malo molim te CITAJ sta ti netko pise, ispadas glup inace  ::)

NISAM NITI REKAO DA TO BENJAMIN RADI OMG !

Nego sam ti rekao da je ono odgovor GFovcima nakon sto su nas optuzili za to, btw dok su GFovci sa dujmom na celu floodali na CH onda je bilo ko nas jebe nikome nista, a ovi po nama seru da smo to mi (a nismo naravno)
ma gdje bi vi to radili... pero haubica je to napravio  :laugh: lol

Ja samo znam da da s DM-a niti jedan admin nefloda GF jer sam svakom od njih reko da direkt brisem acc na serveru,a svakog igraca nemogu da kontroliram.Ostalo pricajte sta hocete,to su samo nagadjanja

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


turker_kc

Citat: Don_King poslato Avgust 21, 2009, 14:44:16 POSLE PODNE
Nikoga ne zeli oborit on je vec oboren od SampArene!!!

Samparena mi je ko  zena !!!!! thumbsup

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAH

Decko popij tablete imas prividjanja, u zadnjih 2 tjedna baln mafia ima vise igraca nego vi !!!

Svatko u svojoj povijesti server ima uspone i padove, nemres uvijek bit On the Top ...




Citat: [EF]Nik_Delgad poslato Avgust 21, 2009, 16:05:29 POSLE PODNE
Svatko u svojoj povijesti server ima uspone i padove, nemres uvijek bit On the Top ...

ti si ovdje jedini pametan...tako ce uvijek i bit...

evo primjer..balkan mafia koja je donedavno imala max 10igraca,u zadnja 3 tjedna svaki dan dosegne minimalno 25 igraca a zadnjih par dana i do 30...

ali ja sam siguran da ce taj broj opet past i opet se dizat sve dok se server ne ugasi jer jednostavno nije imo dobar start i sada vec ima previse servera tako da svaki 2 igrace ode...

ali kolko vidim u zadnje vrijeme ch ostro sustize gf...tako da bi tu moglo bit svega

Ovako vi sto imate dosta igraca..

CH
GF
.....

ili vi sto volite raditi probleme..

LG
....

Kad ste culi da nesto radi samparena mozda imamo malo igraca al smo barem pravedni...i ponosimo se sa tim igracima sto imamo a ne ko vi razbacjuete se njima malo floodate i malo SA nikad nije floodala na CH ili GF a kamoli LG e pa nije malo se i vi smirite imate vise igraca zato sto se na svakoj drugoj strani svadate pa igraci dolaze jer se vidi da vas ima a mi smo tihi i najbolji da se ljepo racuna serviri koj su najbolje a da ne ubacio igrace nego po svadama itd...SA bi bila najbolja jer mi smo slozni skupa dogovaramo evente a najbolji je to da poslje 0 : 00 pocinje ratna zona!
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


CitatKad ste culi da nesto radi samparena mozda imamo malo igraca al smo barem pravedni...i ponosimo se sa tim igracima sto imamo a ne ko vi razbacjuete se njima malo floodate i malo SA nikad nije floodala na CH ili GF a kamoli LG e pa nije malo se i vi smirite imate vise igraca zato sto se na svakoj drugoj strani svadate pa igraci dolaze jer se vidi da vas ima a mi smo tihi i najbolji da se ljepo racuna serviri koj su najbolje a da ne ubacio igrace nego po svadama itd...SA bi bila najbolja jer mi smo slozni skupa dogovaramo evente a najbolji je to da poslje 0 : 00 pocinje ratna zona!

to sto ti govoris to ce rec svatko za svoj server...ajde mi sad reci samo 1.

di si ti vidio da gf igraci idu i svadaju se ili floodaju i bilo sta slicno?ja ovdje nevidim nijednog?
di si ti vidio speedtouch igrace da idu i svadaju se ili floodaju i bilo sta slicno?takoder nevidim nikog
i di si ti vidio igrace s balkan mafije da idu floodaju svadaju se i pljuju po drugim serverima?

po tom tvom tekstu covjek moze zakljucit da su svi server smeca a da je SA najbolja -_-...nepljujem po nikome ali mi ide na zivce kad netko kaze taj i taj je najbolji...nijedan nije najbolji , svi su dobri na svoj nacin

Citat: Don_King poslato Avgust 21, 2009, 18:35:46 POSLE PODNE
Ja samo govorim istinu istina boli!! ;D

ako je tebi lakse tako je...

SampArena je najbolji server od 20servera,nema boljeg...toe to...

cc..kad je netko balavac balavac je i amen

LG-Hmmm Traze svadju....floodaju itd.
SA-Nemam nista protiv njih....
CH-Tu igram i mogu reci da CH nece nikada pasti...Bilo je i vreme kada je CH bio hackovan i kada nije imao igraca a koliko vidim sada je skoro presao i GF sto me veoma raduje...
GF-Svi lizu DUPE dujmi za Admina....
i Admini sa GF misle da su bogovi...
Ja sam rekao sto sam imao.....
By The Way:Sledeca svadja ide prijava Adminima i delice se lepe opomene... ;)
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2009, 19:34:18 POSLE PODNE od Alien®

Nazalost ali od sledeceg posta pocinjemo sa OPOMENAMA!

Citat: Alien® poslato Avgust 21, 2009, 19:41:38 POSLE PODNE
Nazalost ali od sledeceg posta pocinjemo sa OPOMENAMA!

sta vise nesmijemo ni raspravljat?nitko se nesvada jbt...

nego ima 13 godina i pravi se pametan...a nije pametan...jebat ga sad sta je tu je...samo izosimo cinjenice zar ne?

Koliko aj vidim ovde samo vredjanja ime....

Citat: Don_King poslato Avgust 22, 2009, 01:09:59 PRE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Avgust 21, 2009, 20:00:26 POSLE PODNE
Citat: Alien® poslato Avgust 21, 2009, 19:41:38 POSLE PODNE
Nazalost ali od sledeceg posta pocinjemo sa OPOMENAMA!

sta vise nesmijemo ni raspravljat?nitko se nesvada jbt...

nego ima 13 godina i pravi se pametan...a nije pametan...jebat ga sad sta je tu je...samo izosimo cinjenice zar ne?

Kao prvo imam 16godina a kao drugo nepravim se pametan nego jesam pametan a ti si glup ko stup!

hvala sto si mi to reko...tolko sam glup da to nisam znao...puno ti hvala sad se jos vise ponosim sobom kakav jesam...jos jednom mnogo hvala

turker_kc

Citat: Don_King poslato Avgust 22, 2009, 01:09:59 PRE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Avgust 21, 2009, 20:00:26 POSLE PODNE
Citat: Alien® poslato Avgust 21, 2009, 19:41:38 POSLE PODNE
Nazalost ali od sledeceg posta pocinjemo sa OPOMENAMA!

sta vise nesmijemo ni raspravljat?nitko se nesvada jbt...

nego ima 13 godina i pravi se pametan...a nije pametan...jebat ga sad sta je tu je...samo izosimo cinjenice zar ne?

Kao prvo imam 16godina a kao drugo nepravim se pametan nego jesam pametan a ti si glup ko stup!

Dinko je ovdje jos najzreliji sto se toga tice xD

najvise sve rjesava mirnim putem i na sve gleda razumno xD

a nego sto bi trebo ...sto bi se trebo svadat,klat i lomit zivce preko neta  :laugh:

keyboard warrior/netwarrior nisam...  ;)