Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: turker_kc poslato Avgust 18, 2009, 16:48:47 POSLE PODNE
Citat: BornToLearn poslato Avgust 18, 2009, 16:07:12 POSLE PODNE
turker sto se tice tvog siga...
sjeti se ti zadnja 4mjeseca koji je omjer igraca...
i sad odi na GeForce forum i pogledaj da im floodaju server pa ces vidit sto je razlog...
a ne samo gledate kako bi imali igraca vise da slikate...

Bez uvrede dinko ali suti ti si isto iso na Balkan Mafiu radi admina ::)

a i zasto spominjes samo ova zadnja 4 mjeseca, sta je bilo od 08.2008. do 3-4.2009 ?

ako  ce tebi tako bit lakse razmisljat neka ti bude...

ja sam na bm davno bio admin,jos dok se otvorio i osto sam bez admina zbog neaktivnosti i tako sam kreno na gf...

dok su na gf previse poceli srat i vrijedat onaj dio dvolicnih admina/gm koji su s tobom super dok su nitko i nista a kad dobiju admina/gm onda "ko te jebe odo ja u elitu sta ja imam s tobom kad imam /a chat"....
tada sam poceo polako igrat na bm pomalo...prijave za admine niti nisu bile nego me head pozvo na server na msn reko kao "dodi da te pitam za misljenje u vezi skripter"...ja uso na server dobio admina on otiso sa servera...zato molim te nemoj pricat price za malu djecu...nevrijeda mene to(jebe mi se sta misli o meni ITKO sa sampa jer mi to u zivotu nista ne znaci)ali me smeta kad netko prica a nezna o cem se radi ;)
Uz malo dobre volje i malo necije pomoci sve se moze naucit ;)...pa tako ima nade da i ja postanem jedan od boljih skriptera ;)

turker_kc

Citat: BornToLearn poslato Avgust 18, 2009, 23:29:43 POSLE PODNE
Citat: turker_kc poslato Avgust 18, 2009, 16:48:47 POSLE PODNE
Citat: BornToLearn poslato Avgust 18, 2009, 16:07:12 POSLE PODNE
turker sto se tice tvog siga...
sjeti se ti zadnja 4mjeseca koji je omjer igraca...
i sad odi na GeForce forum i pogledaj da im floodaju server pa ces vidit sto je razlog...
a ne samo gledate kako bi imali igraca vise da slikate...

Bez uvrede dinko ali suti ti si isto iso na Balkan Mafiu radi admina ::)

a i zasto spominjes samo ova zadnja 4 mjeseca, sta je bilo od 08.2008. do 3-4.2009 ?

ako  ce tebi tako bit lakse razmisljat neka ti bude...

ja sam na bm davno bio admin,jos dok se otvorio i osto sam bez admina zbog neaktivnosti i tako sam kreno na gf...

dok su na gf previse poceli srat i vrijedat onaj dio dvolicnih admina/gm koji su s tobom super dok su nitko i nista a kad dobiju admina/gm onda "ko te jebe odo ja u elitu sta ja imam s tobom kad imam /a chat"....
tada sam poceo polako igrat na bm pomalo...prijave za admine niti nisu bile nego me head pozvo na server na msn reko kao "dodi da te pitam za misljenje u vezi skripter"...ja uso na server dobio admina on otiso sa servera...zato molim te nemoj pricat price za malu djecu...nevrijeda mene to(jebe mi se sta misli o meni ITKO sa sampa jer mi to u zivotu nista ne znaci)ali me smeta kad netko prica a nezna o cem se radi ;)

Ok sry, ali znaci priznajes da je vecina admina na GF bahata i ponasa se ko da je boga za jaja uvatila ?

turker_kc

Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Avgust 19, 2009, 11:57:19 PRE PODNE
Pojma neam, :D

PS:Banovali me na CH Forumu pa vas dosao malo posjetiti,i to bas kad je trebao biti GangWar  :'(


to ti zato jer spamas  ::)

BTW sad mi je potpis jos bolji  :D :D :D
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2009, 13:20:52 POSLE PODNE od turker_kc

turker_kc

Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Avgust 19, 2009, 14:07:28 POSLE PODNE
Jbt neznam sta cu bez Foruma,na njemu budem po danu najmanje 7h,,Please,necu vise spamati  :'(  :)
nope ... nista jbg zas spammas...

@turker_kc

necu da pljujem nipokome ali ima nekoliko admina koji se ponasaju(naso si pravi izraz svaka ti dala) "ko da je boga za jaja uvatila" ...

ali jebiga sto je tu je...nepljujem nipokome samo govorim svoje misljenje...

mislim da im je to veliki minus...istina da imaju odlicne ideje i organizaciju ali sve to na neki nacin pada u vodu kad vidis ponasanje odredeni(necu imenovat) admina/gm...

po meni je tamo najbolji admin Sonny_Cortez...sto se tice obavljanja posla...ponasa se jednako ko i kad je bio obican igrac...sad je jos i bolji ;)
Uz malo dobre volje i malo necije pomoci sve se moze naucit ;)...pa tako ima nade da i ja postanem jedan od boljih skriptera ;)

matejdz

Dosta rasprave i usporedbe o serverima...


Ljudi moji sta ima novo u svetu sampa???
Auuuu ja neigram vec pola godine i bas mi dobro stoji ;) Od onda sam promenio 3 cure sada sam sa 4.  :) A dve godine kako sam igrao samp bez prestanka samo sam jednu curu imao....... No da mi ostavimo moj ljubavni zivot :)

Inace da kazem da ste svi vi super ekipa i da mi je malo zao sto vise neigram i da razmisljam o dolasku na samp samo neznam na koji server??? Sta mi vi preporucujete???
Hvala vam unapred ;)
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****






[CH]grudvo

CH je za sve spas jer rk01 laze kao pas  :police:

Citat: [CH]grudvo poslato Avgust 21, 2009, 00:10:56 PRE PODNE
CH je za sve spas jer rk01 laze kao pas  :police:


Ovo nije vrijedjanje ******
?

RK barem meni je OK covjek  i nepsuje previse niti se fura,svako ima pravo igrat sampa koliko hoce i nemojte vrijedjati nikoga nevrijedja ni on vas !

turker_kc

Citat: smail poslato Avgust 21, 2009, 00:13:42 PRE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Avgust 21, 2009, 00:10:56 PRE PODNE
CH je za sve spas jer rk01 laze kao pas  :police:


Ovo nije vrijedjanje ******
?

RK barem meni je OK covjek  i nepsuje previse niti se fura,svako ima pravo igrat sampa koliko hoce i nemojte vrijedjati nikoga nevrijedja ni on vas !

Ma lol on na CH DM provodi najvise vremena (kolko flooda) aahahhahahahah :D :D :D :D :D :D :D

zerocoolos

Citat: turker_kc poslato Avgust 21, 2009, 00:48:42 PRE PODNE
Citat: smail poslato Avgust 21, 2009, 00:13:42 PRE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Avgust 21, 2009, 00:10:56 PRE PODNE
CH je za sve spas jer rk01 laze kao pas  :police:


Ovo nije vrijedjanje ******
?

RK barem meni je OK covjek  i nepsuje previse niti se fura,svako ima pravo igrat sampa koliko hoce i nemojte vrijedjati nikoga nevrijedja ni on vas !

Ma lol on na CH DM provodi najvise vremena (kolko flooda) aahahhahahahah :D :D :D :D :D :D :D

ma dajte ne razlikuje se on niÅ¡ta od vas po tom pitanju... svi samo gledate kako iskoristiti tuÄ'u nesreću, tako vi velike "poÅ¡tenjačine" ovih dana govorite kako ste stvarno super i najviÅ¡e igrača na balkanu, a ne govorite pravo stanje stvari, a to je da gf floodaju... a evo i jedno jednostavno pitanje: Å¡ta mislite tko ima najviÅ¡e koristi od floodanja gf-a? Mislim da je odgovor i viÅ¡e nego oCHit  ;D

turker_kc

Citat: zerocoolos poslato Avgust 21, 2009, 01:04:42 PRE PODNE
Citat: turker_kc poslato Avgust 21, 2009, 00:48:42 PRE PODNE
Citat: smail poslato Avgust 21, 2009, 00:13:42 PRE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Avgust 21, 2009, 00:10:56 PRE PODNE
CH je za sve spas jer rk01 laze kao pas  :police:


Ovo nije vrijedjanje ******
?

RK barem meni je OK covjek  i nepsuje previse niti se fura,svako ima pravo igrat sampa koliko hoce i nemojte vrijedjati nikoga nevrijedja ni on vas !

Ma lol on na CH DM provodi najvise vremena (kolko flooda) aahahhahahahah :D :D :D :D :D :D :D

ma dajte ne razlikuje se on niÅ¡ta od vas po tom pitanju... svi samo gledate kako iskoristiti tuÄ'u nesreću, tako vi velike "poÅ¡tenjačine" ovih dana govorite kako ste stvarno super i najviÅ¡e igrača na balkanu, a ne govorite pravo stanje stvari, a to je da gf floodaju... a evo i jedno jednostavno pitanje: Å¡ta mislite tko ima najviÅ¡e koristi od floodanja gf-a? Mislim da je odgovor i viÅ¡e nego oCHit  ;D


HAHHAHAHAHAH

to su rekli i GFovci, i eto ti odgovora kljucnog covjeka poslje Benjamina njima ;)

CitatKazi im da imam dovoljno svojih problema a oni svakako nisu jedan od

njih....

zerocoolos

ma daj pa tko kaze da to benjamin radi  angel ima vas dosta tamo koji bi to mogli raditi, znamo da niste novi u tome  thumbsup

turker_kc

Citat: zerocoolos poslato Avgust 21, 2009, 02:14:04 PRE PODNE
ma daj pa tko kaze da to benjamin radi  angel ima vas dosta tamo koji bi to mogli raditi, znamo da niste novi u tome  thumbsup

Aj malo molim te CITAJ sta ti netko pise, ispadas glup inace  ::)

NISAM NITI REKAO DA TO BENJAMIN RADI OMG !

Nego sam ti rekao da je ono odgovor GFovcima nakon sto su nas optuzili za to, btw dok su GFovci sa dujmom na celu floodali na CH onda je bilo ko nas jebe nikome nista, a ovi po nama seru da smo to mi (a nismo naravno)

imam nes za rec sto je ocito xD zasto ali zasto je uvjek CH ima svadu s nekim? bas uvjek CH prvo s LG pa sada s GF zas uvjek CH radi probleme dal ste ikad culi da se SA svada s LG ili GF dobro niti s CH se nekacimo al ipak svaki prokleti put je CH u svadi? povucite se ljepo nemojte se spustati na niske visine i ovako ste nisko pali ovo je moje misljenje...
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3