[GFX] Long Shadow Design

Započeo Denis_Lapi, Jul 30, 2014, 18:55:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Doslovno ista boja, isti trik samo drugo slovo i font  :-\

Citat: Neon RolePlay poslato Jul 31, 2014, 03:00:46 PRE PODNE
Doslovno ista boja, isti trik samo drugo slovo i font  :-\
Ajde mi reci sta bi ti hteo da vidis na umesto ovog tj. sta ti zamisljas kao "drugaciji" long shadow dizajn?

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pa mogao si barem druge boje uzet -,.,-

Citat: Neon RolePlay poslato Avgust 01, 2014, 17:56:49 POSLE PODNE
Pa mogao si barem druge boje uzet -,.,-

I to bi promenilo logn shadow stil?  :o POkusavas da izmislis neke nove standarde, a o dizajn temi veoma malo znas. Zna se sta je long shadow, a boje su licno moj ukus i moj stil. Ja volim tople i neutralne boje da kombinujem..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com


Ma ovo je sitnica koja lepo izgleda i nista vise. Gulio sam ja stolicu juce 9 sati u PS, ali isplatilo se na kraju  ;D

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Hmmm, jel isto tvoj ukus da koristiÅ¡ rounded s 20/10 px? Gdje is ti bio kad sam ja guzio po 200-300$ s dizajnom  :-\

Neon ne osporavam tvoje znanje u dizajnu, niti osporavam tvoje tvrdnje jer nisam pričao sa Denisom i ne znam jel raÄ'eno preko tutoriala ili nije.. Ali Long Shadow je takav, i ne može biti drugačiji, evo ja sam ovo uradio orijentiÅ¡ući se preko ove Denisove slike, ne preko tutoriala.. fora je u tome da su ovo 3 shape-a i jedno slovo.. A na kraju ispadne mnogo lijepo.


Ako niste znali, možete taj long shadow okrenuti i na lijevu stranu ;)