[GFX] Long Shadow Design

Započeo Denis_Lapi, Jul 30, 2014, 18:55:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima.
Nisam odavno nista objavio od svojih radova jer nisam imao vremena, ali eto zgrabio sam neko slobodno vreme da odradim jedan lagan, ali lep rad. Radi se o Long Shadow dizajnu, ili ti "duga senka" sto se slikovito moze i videti. Da ne duzim pricu, evo ga rad pa vi prokomentarisite i ostalo..




Poslednja Izmena: Avgust 01, 2014, 21:29:04 POSLE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Klasika, mislim da je Wick radio nes na ovu temu ali solidno ! ;D
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).



Flat UI je nista drugo osim klasike, long shadow je long shadow, drugacije ne moze. Mozda, nisam video niste o tome kod njega, nije odavno radio nista tako da nisam ulazio skoro na kanal.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Wick je bas pre nedelju dana mozda napravio tut za LS design, isto kao i momci iznad

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Levuâ,,¢ poslato Jul 30, 2014, 20:06:58 POSLE PODNE
Wick je bas pre nedelju dana mozda napravio tut za LS design, isto kao i momci iznad
Pa ne bih se slozio da je pre nedelju dana. Ovo stvarno nisam video od njega bas zbog toga sto nije radio dugo i nisam ga obilazio.
U svakom slucaju LS je ko god da ga radi, isti.

http://prntscr.com/47w3d6

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com


Pa cekaj, ako je Wick ovo odradio ne treba vise niko da radi? A da te pitam nesto, Wick od koga je video, palu mu s neba ili?

Mada gargy001 od tebe sam ocekivao trol jer znas i sam koliko sam te pritikovao za tvoje (ne)znanje i (ne)poslusnost

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 30, 2014, 20:31:23 POSLE PODNE
Citat: Levuâ,,¢ poslato Jul 30, 2014, 20:06:58 POSLE PODNE
Wick je bas pre nedelju dana mozda napravio tut za LS design, isto kao i momci iznad
Pa ne bih se slozio da je pre nedelju dana. Ovo stvarno nisam video od njega bas zbog toga sto nije radio dugo i nisam ga obilazio.
U svakom slucaju LS je ko god da ga radi, isti.

http://prntscr.com/47w3d6
Moja greska, video sam objavljeno na FBu negde pre nedelju dana pa sam pogledao :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Levuâ,,¢ poslato Jul 30, 2014, 21:01:57 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Jul 30, 2014, 20:31:23 POSLE PODNE
Citat: Levuâ,,¢ poslato Jul 30, 2014, 20:06:58 POSLE PODNE
Wick je bas pre nedelju dana mozda napravio tut za LS design, isto kao i momci iznad
Pa ne bih se slozio da je pre nedelju dana. Ovo stvarno nisam video od njega bas zbog toga sto nije radio dugo i nisam ga obilazio.
U svakom slucaju LS je ko god da ga radi, isti.

http://prntscr.com/47w3d6
Moja greska, video sam objavljeno na FBu negde pre nedelju dana pa sam pogledao :D
To i mene cudi, jer da je objavio sigurno bih pogledao posto sam kuci kod mojih i imam komp pa visim na njemu po ceo dan, osim kad radim.
A sto se ovog tutorijala tice stvarno nisam video od njega. Radim dizajn za nekog molera tu iz mojeg zavijacaja pa sam se odlucio za Flat dizajn, a tamo se inace koriste duge senke i reko aj' da odradim nesto i za BS posto nisam nista odavno izbacio, a da bude brzo i lepo..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

lep rad lapi, flat ui... ne moze biti mnogo bolje

Lepo...
Meni si odavno obecao rad smradu ali od toga nista  :-\
69

Citat: C++ poslato Jul 30, 2014, 22:36:27 POSLE PODNE
Lepo...
Meni si odavno obecao rad smradu ali od toga nista  :-\
Evo sledeci si na listi. Danas sam preuzeo original verziju PS-a i sad nece vise biti trial glupiranja..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 30, 2014, 20:53:52 POSLE PODNE
...
Mada gargy001 od tebe sam ocekivao trol jer znas i sam koliko sam te pritikovao za tvoje (ne)znanje i (ne)poslusnost

Sve se vraća, sve se plaća xD
Inače lijepo je, mada bi mi se viÅ¡e svidjelo neÅ¡to plavo, ali kao Å¡to rekoh: "Već viÄ'eno"...

Možeš li i meni napraviti jedan ? Aj ljubim te xd.