[OPIS] Afrika Roleplay - The rise of forgotten

Započeo [AG] Boris., Jul 19, 2014, 12:30:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.






www.ag-hq.com
178.33.216.109:7780

Otvorenje servera je u nedjelju (20.7) u 18:00.

GM je testiran na 40+ igraca, te nema velikih bugova, mozda cete pronaci nekakvu gresku poput komande i slicnoga.
Na forumu su aktivne PRIJAVE za lidere/moderatore/gamemastere, prijave mozete pronaci ovdje









Afrika Roleplay ponovno krece sa radom nakon nekog vremena. Tip igre ovaj put je na nacin starih tipova igre, poput EDa, BMa, itd. Fura se stari stil modova jer tada je i sami znate, bilo uzitak igrati SA:MP: Sjetite se vremena kada smo se borili da kupimo auto na cosu, pa kad ih vise nema morali smo se cijenkati sa ostalim igracima. A najbolje od svega je bilo, masovno preprodavanje i zaradjivanje na automobilima. Idemo se sjetiti starih vremena i pokusati zagirati kao nekada davno. Zelimo skupiti sto vise stare ekipe, i novim samperima pokazati malo kako se prije igralo, a ne ovo sada. Zato budite s nama, i pomozite nam!




UVOD U IGRU
- Nakon registracije i logiranja, spawnate se na zeljeznickoj stanici LS, u blizini ANNa. Nakon toga preporucujemo vam da rentate vozilo te idete malo obici grad.




U OBILASKU GRADA
-  U obilasku grada susrest cete jedna od zanimljivih mjesta na serveru poput diskoteka, restorana, raznih ustanova.


- Jedna od njih je i vijecnica, u njoj mozete pronaci lokacije gradskih poslova, dati otkaz i slicno.



- Otidjite do banke i dignite nekakvu svotu novca, ili mozda kredit.


- Nakon toga posijetite LS Beach i sjedite u Beach Burger i dobro se najedite, jer obilazak grada mnogo iscrpljuje.



- Kada ste se dobro najeli, vrijeme je da se zaposlite. U vasem iznajmljenom vozilu imate GPS ((/gps)), te pronadjite firmu u kojoj se zelite zaposliti. Ne postoji bolji/gori posao, svi su dobri na svoj nacin. Kada zaradite nekakve pare, mozete kupiti kucu, auto, biznis i slicno.

- Kada kupite kucu, uz kucu imate i kucno vozilo koje vam je dodijelio grad, naravno vi mozete to kucno vozilo zamijeniti boljim i brzim automobilom, ali morati cete nadoplatiti. U vasoj kuci mozete gledati TV, dodavati razne stvari u nju, imate kucni sef, sto je najbolje vi mozete i zaraditi stavljanjem kuce na rent!





- Naravno, uz kucu bi bilo lijepo da imate i vlastito vozilo, tko ga nebi volio imati? Vozilo mozete kupiti na velikoj pijaci automobila pored aerodroma.




- U gradu mozete pokrenuti i vas biznis, te imati mogo para od njega i obogatiti se.



- Ukoliko niste vozac, i nemate dozvole. Za vas su tu podzemne zeljeznice! 






- Na našem serveru se trenutno nalaze 2 vladine organizacije,a jedna od njih dvije jest APD .
Njihov zadatak je '' To protect and serve '' ili na našem jeziku štiti i služiti. Bore se protiv kriminala u Los Santosu i bore se za normalan život u LS-u. Stanica APD-a nalazi se u blizini Vijećnice. Zbog njih možete sigurno hodati ulicama Los Santosa



- ANN ili Afrika News Network je televizijska mreža smještena u središnjem djelu Los Santosa.Setkli su iskustvo i popularnost u Los Santosu a tako i San Andreasu svojim dobrim radom




- Hitmani su tajna organizacija servera, o njima cak i mi nista neznamo, da bi saznali o njima, morate im se pokusati pridruziti!



- Street Racersi su puni adrenalina,benzin im jednostavno teče kroz vene.
Oni se bave tuningom auta,većina su mehaničari,a  poznati su  po organiziranju svojih utrka po cijelom Los Santosu.Predstavljaju veliki problem za policiju i za graÄ'ane.!



- Grove Street Family je zelena banda koja se nalazi u Gantonu.Bave se dilanjem oružja i droge i sitnim poslovima.!



- The Escobar Cartel,jedini mafija na serveru.Kolumbijci koji vladaju Los Santosom.Mafija koja se bavi kriminalom,dilanjem droge i oružja,te kraÄ'om auta i prevarama.Stalno su u dodiru sa APD. Poznati su po otimanju vozila za prijevoz novca!





Na serveru postoji mnogih unikatnih ideja, poput prijevoznika novca, te sistem zasijede i otimanja tog vozila od strane mafija, no necemo vam ih otkrivati jer se na ovim forumima nalazi mnogo kopiranata. Morati cete doci na server i razgledati ukoliko vas takvi sistemi zanimaju.







Sretno borise smradu docu da pogledam taj oldmod nacin.
69


Borise nadam se da ces sada voditi server kako treba ne ugasiti ga opet nakon nekog vremena :D....Sretno ;D

Ma opis je najbolji :)
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Srecno neka je i ovaj put  :D Imate dobre sanse da uspete jer igraci traze ovaj stari stil samp-a gde ima vise zabave.


Doci cu na otvaranje, samo zasto kradete logo TEC-a sa Balkan Undergrounda ?

Citat: Shoorty poslato Jul 20, 2014, 12:46:21 POSLE PODNE
Doci cu na otvaranje, samo zasto kradete logo TEC-a sa Balkan Undergrounda ?

Tako sam dobio od dizajnera. Promijenit ce se. A radi te bahatosti bih ti lupio rado virtualni samar.

Hvala svima.



Citat: [AG] Boris. poslato Jul 20, 2014, 16:53:54 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato Jul 20, 2014, 12:46:21 POSLE PODNE
Doci cu na otvaranje, samo zasto kradete logo TEC-a sa Balkan Undergrounda ?

Tako sam dobio od dizajnera. Promijenit ce se. A radi te bahatosti bih ti lupio rado virtualni samar.

Hvala svima.

Opasan si ti. Ne smije ti se ni kritika udijeliti.
- Å to se tiče AG, veliko razočarenje na serveru danas. Mod sam mislio da će biti bolji, po opisu mi se svidjelo, uÅ¡ao IG, kad ono kao da je raÄ'eno prije 4 godine. Kad ulaziÅ¡ neÄ'e i dalje moraÅ¡ kucati enter, bugova, oni se ne mogu ni izbrojati, prvi je sa gorivom itd.. A tek onda posle svega sledi broj igrača. Posle ne znam ni ja koliko puta vraćanje Afrike, očekivalo se ovaj put puno viÅ¡e.

Citat: Drobnjak poslato Jul 20, 2014, 22:49:06 POSLE PODNE
Citat: [AG] Boris. poslato Jul 20, 2014, 16:53:54 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato Jul 20, 2014, 12:46:21 POSLE PODNE
Doci cu na otvaranje, samo zasto kradete logo TEC-a sa Balkan Undergrounda ?

Tako sam dobio od dizajnera. Promijenit ce se. A radi te bahatosti bih ti lupio rado virtualni samar.

Hvala svima.

Opasan si ti. Ne smije ti se ni kritika udijeliti.
- Å to se tiče AG, veliko razočarenje na serveru danas. Mod sam mislio da će biti bolji, po opisu mi se svidjelo, uÅ¡ao IG, kad ono kao da je raÄ'eno prije 4 godine. Kad ulaziÅ¡ neÄ'e i dalje moraÅ¡ kucati enter, bugova, oni se ne mogu ni izbrojati, prvi je sa gorivom itd.. A tek onda posle svega sledi broj igrača. Posle ne znam ni ja koliko puta vraćanje Afrike, očekivalo se ovaj put puno viÅ¡e.


Krivo sam procitao njegovo pitanje, ja sam procitao "samo zato sto kradete logo od bu..".
Da opasan sam.
Nabroji bugove, ja bih to volio da nabrojis vjeruj mi. Gorivo je popravljeno. Mod je radjen na tom principu, pogledaj sta pise u najavi.

U nekim djelovima se ne može izaći iz enterijera sa komandom '/exit'.
Problem sa organizacijama i njihovim chatom.
Gorvio sam već rekao.
Textdrawovi sa porukama ( nije bug ) mnogo, mnogo loÅ¡e uraÄ'eni.
Dovoljno je toliko, koliko sam mogao da uhvatim za 10 minuta.
Opasan si kažeš ? Nemoj samo da nas biješ..
A AG je više postala poznata po tome što se otvori, pa zatvori za 10 dana, i tako svaki naredni put. A još više po njenim bugovima.
Nego neću da diskutujem više, jer ne znam kako ćeš prihvatiti sve kritike.

Po meni je ovo bezveze, ne znam vec koji put se otvara, i stalno se zatvori pa opet se otvori posle mesec-dva.