[GFX] Logo

Započeo #woLF, Jul 17, 2014, 15:15:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

//
Poslednja Izmena: Jul 17, 2014, 19:19:58 POSLE PODNE od #woLF

WTF ?
Ovo su radovi od Levu-a, čak imaÅ¡ i njegov potpis, ako te niko ne hejtuje, radiÅ¡ pogreÅ¡no.  ???

Citat: Drobnjak poslato Jul 17, 2014, 16:51:41 POSLE PODNE
WTF ?
Ovo su radovi od Levu-a, čak imaÅ¡ i njegov potpis, ako te niko ne hejtuje, radiÅ¡ pogreÅ¡no.  ???


Ne mora biti da su od Levua, jer danas svi rade logo u photoshopu i to na isti nacin (msm na ove ponosne vlasnike servera :D ), urade neki krug oboje ga i to je to...




Jbg ja sam početnik niÅ¡ta lakÅ¡e je povući dva kruga obojati podlogu i to je to  ;)

Nema nigde PSD-a , sve je od 0 radjeno.
Totalna kopija mog potpisa,banera,covera i loga, cak si i JEBENI TEXT ISTO STAVIO JEBEM TI MATER [cenzura]U NE ZNATE NISTA SVOJE DA NAPRAVITE!
NA BANERU I TEKST ISTI OMG

JA TI OBECAVAM NECES OTVORITI TO GOVNO , UPAMTI PROCES KAO BALKAN MAFIA!




Poslednja Izmena: Jul 17, 2014, 18:24:40 POSLE PODNE od Levuâ„¢

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

xD Levu joÅ¡ radim na skripti a ti si sam dokazao da si jedan obični balavac a ja se s njima ne raspravljam !  ;)


Citat: #woLF poslato Jul 17, 2014, 18:28:04 POSLE PODNE
xD Levu joÅ¡ radim na skripti a ti si sam dokazao da si jedan obični balavac a ja se s njima ne raspravljam !  ;)
Ti sa 14 godina nekome da kazes da je balavac idi se igra u pesku, dzaba radis proces kao B A L K A N M A F I A . Ima da te unistim sa BOT NETOM. Jebem ti mater balavu , dosli pa otvarjau svoje servere i kopiraju samo druge . I ZA TAJ CITAT U POTPISU CU DA TI JEBEM MATER
Poslednja Izmena: Jul 17, 2014, 18:38:02 POSLE PODNE od Levuâ„¢

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Lenonâ,,¢ poslato Jul 17, 2014, 17:28:10 POSLE PODNE
Citat: Drobnjak poslato Jul 17, 2014, 17:25:41 POSLE PODNE
Onda je loša kopija, indetični su: http://www.dodaj.rs/f/k/sp/2diVzCVr/sadad.gif

Ili su oba nasla .psd file na downloadu :D

Taj rad sam radio ja sa Levuom, nije nista tesko, al je unikatno, nije fora da neka BUDALA, dodje kopira ga, prvo je onaj Cinan iskopirao,sada i ti?Levu mi smo neki proovi izgleda?


Uglavnom, ne zelim da se spustam na nivo retarda, ko da nemam pametnija posla, Levu, obrisi te postove,ne budi jos gori od njega.
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Citat: WickeD. poslato Jul 17, 2014, 18:43:37 POSLE PODNE
Citat: Lenonâ,,¢ poslato Jul 17, 2014, 17:28:10 POSLE PODNE
Citat: Drobnjak poslato Jul 17, 2014, 17:25:41 POSLE PODNE
Onda je loša kopija, indetični su: http://www.dodaj.rs/f/k/sp/2diVzCVr/sadad.gif

Ili su oba nasla .psd file na downloadu :D

Taj rad sam radio ja sa Levuom, nije nista tesko, al je unikatno, nije fora da neka BUDALA, dodje kopira ga, prvo je onaj Cinan iskopirao,sada i ti?Levu mi smo neki proovi izgleda?


Uglavnom, ne zelim da se spustam na nivo retarda, ko da nemam pametnija posla, Levu, obrisi te postove,ne budi jos gori od njega.

WickeD nije problem evo ukloniti ću ih ja samo nemojte odmah frku dizati zbog neke gluposti  ;)

Nije glupost tim si pokazao koliko imas unikatnosti i kakav ce biti server.

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Levuâ,,¢ poslato Jul 17, 2014, 18:37:36 POSLE PODNE
Citat: #woLF poslato Jul 17, 2014, 18:28:04 POSLE PODNE
xD Levu joÅ¡ radim na skripti a ti si sam dokazao da si jedan obični balavac a ja se s njima ne raspravljam !  ;)
Ti sa 14 godina nekome da kazes da je balavac idi se igra u pesku, dzaba radis proces kao B A L K A N M A F I A . Ima da te unistim sa BOT NETOM. Jebem ti mater balavu , dosli pa otvarjau svoje servere i kopiraju samo druge . I ZA TAJ CITAT U POTPISU CU DA TI JEBEM MATER

Ovako dragi Levu jebem ti mater u sred pičke !!