Global Union - Drvoseca

Započeo RaYmond Palmer, Jul 10, 2014, 19:19:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobar dan dragi clanovi, danas cemo vam predstaviti cetvrtu prezentaciju Global Union Roleplay servera.
U pitanju je posao drvoseca.Ovo je pocetna verzija tako da su moguce neke male izmene.


Video:
https://www.youtube.com/watch?v=xcOrra0QjRI&feature=youtu.be

Prijedlog:Ubaci markere,kako ce novu igrac znat odakle i dokle treba da prevozi i gdhe da reze drva?

Inace dobra ideja,ako su svi poslovu ovako detaljisani to je onda stvarno super! :D
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Hteo sam bez markera da bi bilo vise RP zato sam i napravio video prezentaciju da bi se lakse snasli, a i ima mapicon vidis i sam, samo treba naci :D

Svida mi se , posjetit cu vas malo na forumu , da vidim kako to izgleda , heh.
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Posao jako fino odraÄ'en samo bi ja napravio ove izmjene :D :

- kada obriš drvo da ga isječeš da bi dobio onako poredana i da na više mjesta moraš sjeći da bi mogao napuniti prikolicu
- kada isječeš da odneseš do skladišta (gdje si parkirao kamion i utovario) i onda da možeš utovariti
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Citat: |GU|Ra Ymond.pwn poslato Jul 10, 2014, 21:04:18 POSLE PODNE
Hteo sam bez markera da bi bilo vise RP zato sam i napravio video prezentaciju da bi se lakse snasli, a i ima mapicon vidis i sam, samo treba naci :D

Ili bar da napravis /gpsdestinacija , i da te samo navodi onom strelicom iznad glave bez markera :) Sve u svemu mislim da ce server biti dobar,btw. jeste li zavrsili posao Vozac tramvaja?
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

trebao si napraviti da kad posjeces drva da ti se objekat stvori na kamionu

Fino odraÄ'eno ali ima tu joÅ¡ posla

@Chuck Wiliams,@Pasa-pa posao je napravio da mozes sjeci ili voziti drva,ocigledno niste pratili video :D Znaci on moze sjeci drva do sutra a i prevoziti :P ,jedan posao a mogu se raditi "dva razlicita" :D
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<