Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Crazyn3ss poslato April 28, 2015, 00:14:59 PRE PODNE
vidio sam u jednoj temi, da se ovaj forum placo iz ch blagajne sad neznam kako ide..
A i CH-a je propo odkako je djuro oso, tako da to nije nesto novo..

ne, mi nismo povezani s ch, osim šta je soprano vlasnik cro herze i balkan sampa. a djuro je bio voditelj koliko se sjećam i sad je vlasnik obe zajednice.

CH nebi trebao tek tako da se ugasi to je ipak zajednica koja postoji 7-8 godina i verovatno da ima neko od starijih/ozbiljnijih administratora koji ce da nastave voditi server kao sto su to djuro i ostala ekipa radili. Sad tek vidim koliko su upropastili ovaj forum neki od starih smodova i djuro zajedno sa njima koji je dijelio banove i cenzurisao server bez razmisljanja tako da ce trebati vremena da se ovaj forum vrati na staro sto se tice aktivnosti clanova (ako se vrati). Uspeli su da dignu ovaj forum na najvisi nivo, a isto tako su uspeli i da ga dovedu do ovakvog stanja u kakvom je sad.
Poslednja Izmena: April 28, 2015, 15:50:58 POSLE PODNE od [UP:RP] gReeDy.aMx

ÄŒekajte, na CH je Dimi skripter i vlasnik ?
Ako jeste, onda nije niÅ¡ta čudno to o čemu pričate  :)

Kako sam citao na njihovom forumu on je samo skripter. Oni su mu platili mod i placaju mu da razvija dalje mod... Ne znam ni ko je on da bih komentarisao ali nadam se da zna sta radi jer ugasiti zajednicu koja je toliko godina uspesno vodjena bila bi velika steta.



Ukucaj na search Dimi, pa malo čitaj starije postove  :D

Ne znam stvarno, izlgeda da ce vratiti stari Zoranov mod na CH, sto je i bolje po meni nego ovaj Dimijev sada.
Dimi za svaki rad, apdejt i ostalo trazi novac, a oni to vise ne mogu naplacati jos ih je i Hrvoje zeznuo i pokupio novac od donacija i potrosio na sebe. Inace, znam ko je Dimi i znam da mu radovi ne valjaju kur*u i ne znam ko je on da naplacuje zajednici koja traje vec dug niz godina, a po meni i iz CH-a su malo tu ispali glupi jer mislim da vecina zna ko je Dimi i da sve sto radi ne istraje, znam da sam mu citao mod jedan i nacin na koji programira i mogu reci da decko nema pojma, re-definise definisano, ko zna o cemu pricam zna... Sada ne mogu reci da je bot, nije, ali znam mnogo drugih skriptera koji bih uradili bolji mod za manji novac, Gagi, Joey ...

To je ono sto ja mislim o svemu ovome, ukoliko neko misli drugacije neka napise..

Citat: Shoorty poslato April 28, 2015, 23:40:12 POSLE PODNE
Ne znam stvarno, izlgeda da ce vratiti stari Zoranov mod na CH, sto je i bolje po meni nego ovaj Dimijev sada.
Dimi za svaki rad, apdejt i ostalo trazi novac, a oni to vise ne mogu naplacati jos ih je i Hrvoje zeznuo i pokupio novac od donacija i potrosio na sebe. Inace, znam ko je Dimi i znam da mu radovi ne valjaju kur*u i ne znam ko je on da naplacuje zajednici koja traje vec dug niz godina, a po meni i iz CH-a su malo tu ispali [cenzura]i jer mislim da vecina zna ko je Dimi i da sve sto radi ne istraje, znam da sam mu citao mod jedan i nacin na koji programira i mogu reci da decko nema pojma, re-definise definisano, ko zna o cemu pricam zna... Sada ne mogu reci da je bot, nije, ali znam mnogo drugih skriptera koji bih uradili bolji mod za manji novac, Gagi, Joey ...

To je ono sto ja mislim o svemu ovome, ukoliko neko misli drugacije neka napise..
Eto, uÅ¡tedio si mi pisanje  :)

Koliko ja znam, Dimi je sada skripter na drugoj zajednici za koju nisam siguran da li je cenzurisana na ovom forumu pa ne bih da kazem koja je u pitanju..
Mozda moze da stigne na obe zajednice da skripta mada ne verujem..

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 29, 2015, 14:28:37 POSLE PODNE
Koliko ja znam, Dimi je sada skripter na drugoj zajednici za koju nisam siguran da li je cenzurisana na ovom forumu pa ne bih da kazem koja je u pitanju..
Mozda moze da stigne na obe zajednice da skripta mada ne verujem..

Dimi je bio placen da skripta na CH, placali su mu svaki update. Evo sad ubacuju stari mod i editovace ga, tako je i najbolje. :D

Ljudi, aj dajte mi na PM ako znate neki rp server da je nalik na nekadasnji balkan ekspres ako ste igrali, znaci vise kao rp/dm, zezanje i to, bez nekih hard rp pravila, hocu da se zanimam
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Lenon poslato April 29, 2015, 15:20:07 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato April 29, 2015, 14:28:37 POSLE PODNE
Koliko ja znam, Dimi je sada skripter na drugoj zajednici za koju nisam siguran da li je cenzurisana na ovom forumu pa ne bih da kazem koja je u pitanju..
Mozda moze da stigne na obe zajednice da skripta mada ne verujem..

Dimi je bio placen da skripta na CH, placali su mu svaki update. Evo sad ubacuju stari mod i editovace ga, tako je i najbolje. :D
djurin stari mod ili?
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Citat: Crazyn3ss poslato April 29, 2015, 17:02:40 POSLE PODNE
Citat: Lenon poslato April 29, 2015, 15:20:07 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato April 29, 2015, 14:28:37 POSLE PODNE
Koliko ja znam, Dimi je sada skripter na drugoj zajednici za koju nisam siguran da li je cenzurisana na ovom forumu pa ne bih da kazem koja je u pitanju..
Mozda moze da stigne na obe zajednice da skripta mada ne verujem..

Dimi je bio placen da skripta na CH, placali su mu svaki update. Evo sad ubacuju stari mod i editovace ga, tako je i najbolje. :D
djurin stari mod ili?

Dap.