Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: THE AR[CH]ITECTâ,,¢ poslato Februar 10, 2015, 17:07:10 POSLE PODNE
Citat: Crazyn3ss poslato Februar 10, 2015, 00:53:51 PRE PODNE
pozdrav evo i mene nazad, opet bi otvorio server, pa me zanima dal se isplati, jel se jos uvijek igra

Igra se ali da li se isplati to je teško reći...servera je puno, neki više neki manje uspješni. Više čak nije ni kvaliteta GM najbitnija. Moje mišljenje da danas veći broj igrača imaju rijetki serveri i to oni koji koliko toliko mogu ponuditi neku stabilnost igraču-u smislu da se neće ugasiti preko noći, da se administracija neće raziči i sl...Nažalost kako su se podijelili GM kako na ovom forumu tako i na drugima svatko ima priliku otvoriti server a to nije nikako dobro. Veliki broj njih čak sebe proziva i skripterima i tako a neznaju ni najosnovnije u pawnu odraditi. Kako je već netko naveo skoncentrirali su se na estetiku a sadržaj kod većine ostaje nepromijenjen(s tima da je kod većine i ta estetika upitna :D)...Većina ljudi ne shvaća da su se prije serveri mučili da bi došli do stalnih igrača koji će biti aktivni te i onda radili na tome da ih zadrže...Danas ekipa otvori i ako nema u prvih tjedan dnevni prosjek 30+ odustane. Jbg ako stvarno nešto hoćeš moraš se malo i pomučiti oko toga to je sva znanost:D.

a sad cu otvorit, al cemo prvo ekipu skupit,malo cu se potrdit oko moda i reklamirat dobro.. ako neko oce pomoc moze se javit pp
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!


Da li neko zna kako mogu doći u kontakt sa nekim ko je radio na Riverside projektu ? Neno, karike, bilo ko ?

Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato Februar 13, 2015, 15:48:44 POSLE PODNE
Da li neko zna kako mogu doći u kontakt sa nekim ko je radio na Riverside projektu ? Neno, karike, bilo ko ?
sa Nenom lako (preko fejsbuka), sa karikeom nikako, od kako je otisao sa foruma niko ne zna gde je

Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato Februar 15, 2015, 02:21:45 PRE PODNE
//Pravila
Ne smes ovde reklamirati samp server.
Za to imas pdf gde uz odredjena pravila to mozes da uradis. Ovde ne.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Februar 15, 2015, 03:52:33 PRE PODNE
Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato Februar 15, 2015, 02:21:45 PRE PODNE
//Pravila
Ne smes ovde reklamirati samp server.
Za to imas pdf gde uz odredjena pravila to mozes da uradis. Ovde ne.

Ja u pravilima podforuma nigdje ne vidim to pravilo, al' nema veze.

Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato Februar 15, 2015, 11:30:51 PRE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Februar 15, 2015, 03:52:33 PRE PODNE
Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato Februar 15, 2015, 02:21:45 PRE PODNE
//Pravila
Ne smes ovde reklamirati samp server.
Za to imas pdf gde uz odredjena pravila to mozes da uradis. Ovde ne.

Ja u pravilima podforuma nigdje ne vidim to pravilo, al' nema veze.
To ti je pravilo za eksterne linkove koje bi trebalo da znas da su bili zabranjeni, ali smo mi odlucili da ih delimicno odobrimo.

Ali eto videces sad, samo da dodam.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pozz Ekipa Kako Ste?

• My Maps:ShowRoom Eclipse
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=77337.0
• My Mods Ray Eclipse
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=76545.msg532450#msg532450

•Respect: Dinox,Blaeks,...Neno..., LuKsA, Nik Delgad,BloodMaster,нÏ...Dιgαâ,,¢,Levuâ,,¢,GЯG[4]â,,¢,ριnkmanâ,,¢,Boris,Joey,Benac, Dude,Ivan_Ino.pwn,C++,

Citat: Eclipse.exe poslato Februar 16, 2015, 09:25:46 PRE PODNE
Pozz Ekipa Kako Ste?
Dobro smo, nije lose. Ti?

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com