Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Čača sta ima ljudi :)samo svade ovdje
Poslednja Izmena: Februar 02, 2015, 19:18:52 POSLE PODNE od Anthony ツ



Citat: bryant ãƒ,, poslato Februar 02, 2015, 19:52:14 POSLE PODNE
Bespotrebne i nebitne svadje..  ::)

Sta se radi,momci?  ;)

slažen se. ajde malo ljudovi napravite spama ovdje, ko nekada u starim danima

Kako najbolje promovisati youtube kanal i dobiti dosta subova?

Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 00:02:40 PRE PODNE
Kako najbolje promovisati youtube kanal i dobiti dosta subova?
Tako sto ces snimati nesto pametno sto ce ti doneti clanove. Ne treba ti nikakva reklama ako imas kvalitetan sadrzaj. Mozda nesto minimalno, ali najvise zavisi od kvaliteta.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Februar 03, 2015, 00:06:37 PRE PODNE
Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 00:02:40 PRE PODNE
Kako najbolje promovisati youtube kanal i dobiti dosta subova?
Tako sto ces snimati nesto pametno sto ce ti doneti clanove. Ne treba ti nikakva reklama ako imas kvalitetan sadrzaj. Mozda nesto minimalno, ali najvise zavisi od kvaliteta.
Imam kvalitet imam aktivnost, ali džabe to kad nema ko da vidi, ako me razumeš

Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 00:08:03 PRE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Februar 03, 2015, 00:06:37 PRE PODNE
Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 00:02:40 PRE PODNE
Kako najbolje promovisati youtube kanal i dobiti dosta subova?
Tako sto ces snimati nesto pametno sto ce ti doneti clanove. Ne treba ti nikakva reklama ako imas kvalitetan sadrzaj. Mozda nesto minimalno, ali najvise zavisi od kvaliteta.
Imam kvalitet imam aktivnost, ali džabe to kad nema ko da vidi, ako me razumeš
Posalji link kanala, cisto da pogledam o cemu se radi. Ali svakako da ne mozes da ocekujes rezulatate posle nekog kraceg vremena.
Danas je najbitnije da se dopadnes decurliji. Oni su najveca publika.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

https://www.youtube.com/channel/UC6LMsQ7waW0zKOh2pOxzmQQ/videos
Evo pa vidi, i reci mi šta misliš, ja očekujem iskreno za mesec dva da će me opušte i krenuti nešto ozviljno

Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 00:26:37 PRE PODNE
https://www.youtube.com/channel/UC6LMsQ7waW0zKOh2pOxzmQQ/videos
Evo pa vidi, i reci mi šta misliš, ja očekujem iskreno za mesec dva da će me opušte i krenuti nešto ozviljno
Nisi trebao postavljati ovde link. U Glavnom razgovor je zabranjeno postavljanje bilo kakvih externil linkova. Ali posto ovo ne ugrozava BS na bilo koji nacin ok.
Eto imas i prvog subasu, meni se ovo svidja.  ;)
Naravno ovo podrazumevam da ti pravis, a da ne uzimas muziku od drugih autora.


EDIT: Nesto mi se svidja, imas neke stvari za koje ja smatram da su gluposti i za mene je to nepojmljivo u elektro sceni.
Poslednja Izmena: Februar 03, 2015, 01:09:28 PRE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 00:26:37 PRE PODNE
https://www.youtube.com/channel/UC6LMsQ7waW0zKOh2pOxzmQQ/videos
Evo pa vidi, i reci mi šta misliš, ja očekujem iskreno za mesec dva da će me opušte i krenuti nešto ozviljno

Imas ovde dobrih stvari mislim dobro odradjenih koji mi se svidjaju ako si ti ovo naravno radio ...

Ja kačim tuÄ'e pesme (free download) na kanal i ljudi to sluÅ¡aju, nije ovo moje, samo sam ja napravio ceo klip i ovo u njemu

Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 10:49:00 PRE PODNE
Ja kačim tuÄ'e pesme (free download) na kanal i ljudi to sluÅ¡aju, nije ovo moje, samo sam ja napravio ceo klip i ovo u njemu

Ne preporucujem ti to da radis, kada dobijes dosta pregleda neko ce prijaviti tvoje klipove i onda ce svi biti izbrisani zbog kopiranja i autorskih prava, a najgore sto ti se izbrisu i pregledi onda sa kanala i onda time nista ne dobijes..

Ako vec hoces da pravis elektro muziku ( koju ja obozavam ) onda skini neki program namenjen tome ( npr. Virtual DJ 9 ) i onda napravi svoju muziku..  ;)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Februar 03, 2015, 15:49:05 POSLE PODNE
Ne preporucujem ti to da radis, kada dobijes dosta pregleda neko ce prijaviti tvoje klipove i onda ce svi biti izbrisani zbog kopiranja i autorskih prava, a najgore sto ti se izbrisu i pregledi onda sa kanala i onda time nista ne dobijes..

Ako vec hoces da pravis elektro muziku ( koju ja obozavam ) onda skini neki program namenjen tome ( npr. Virtual DJ 9 ) i onda napravi svoju muziku..  ;)
Pesme su bez copyrighta, free download, takoÄ'e uvek kontaktiram čoveka koji je napravio pesmu i uvek dobijem dozvolu, tako da to nije nikakav problem, a i ako se pojavi ja ću obrisati odmah taj video.

Što se tiče toga, za to nemam puno vremena, ovo mi je želja da radim. Da kačim odlične pesme na svoj kanal i da ljudi to slušaju i dele mišljenja, slobodno i ti pogledaj i poslušaj, pa ako ti se svidi Subuj :D

Citat: gonss2 poslato Februar 03, 2015, 16:33:12 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato Februar 03, 2015, 15:49:05 POSLE PODNE
Ne preporucujem ti to da radis, kada dobijes dosta pregleda neko ce prijaviti tvoje klipove i onda ce svi biti izbrisani zbog kopiranja i autorskih prava, a najgore sto ti se izbrisu i pregledi onda sa kanala i onda time nista ne dobijes..

Ako vec hoces da pravis elektro muziku ( koju ja obozavam ) onda skini neki program namenjen tome ( npr. Virtual DJ 9 ) i onda napravi svoju muziku..  ;)
Pesme su bez copyrighta, free download, takoÄ'e uvek kontaktiram čoveka koji je napravio pesmu i uvek dobijem dozvolu, tako da to nije nikakav problem, a i ako se pojavi ja ću obrisati odmah taj video.

Što se tiče toga, za to nemam puno vremena, ovo mi je želja da radim. Da kačim odlične pesme na svoj kanal i da ljudi to slušaju i dele mišljenja, slobodno i ti pogledaj i poslušaj, pa ako ti se svidi Subuj :D

Ali zasto onda dve iste pesme na dva razlicita kanala? Bez imalo razlike..ne razumem