Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kakav mi je potpis, braćo ? :D

Citat: Deko poslato Januar 09, 2015, 22:54:56 POSLE PODNEDe mi izmapaj ono sto sam ti pricao plss i bice dobro :) ;D
Šta ti treba, možda ti ja mogu nešto srediti.

Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 09, 2015, 22:59:43 POSLE PODNE
Citat: Deko poslato Januar 09, 2015, 22:54:56 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 09, 2015, 22:34:30 POSLE PODNE
Pozdrav drustvo,sta se radi? Ja malopre dosao sa treninga i upravo radim jednu mapu..  :)

De mi izmapaj ono sto sam ti pricao plss i bice dobro :) ;D

Dobio si vec odgovor,zauzet sam maper..  ;)

pa kad ti bude 'dosadno' :D

uhh brateee potpis ti je....
Poslednja Izmena: Januar 10, 2015, 11:20:49 PRE PODNE od Deko
Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school


Citat: ♣EGnamDe♣ poslato Januar 09, 2015, 22:11:16 POSLE PODNE
Citat: Dimi poslato Januar 07, 2015, 15:50:16 POSLE PODNE
Da se javim i ja ovde vidim diskusija o CH i mom modu xD
Mod je kupljen 5 dana pre opena i preuredjivan je jer Sabo nije odradio nista. Mod je planiran za skroz drugaciji server koji nije ni nalik CH-u tako da ce se vremenom verovatno sve srediti :) Pozdrav. Srecan Bozic pravoslavcima

Dimi moram ti priznati da se to i vidi..kao što sam već pisao znam tvoj rad i znam da rasturaš ali ovdje stvarno ima još posla. Unatoč tome ostao sam iznenadjen koliko malo bugova ima sam mod, što je na balkanu zapravo rijetkost za otvaranje. Imate premalo poslova, loš COS i mape nisu baš nešto ostalo sve štima. Nadam se da ćeš ostati na tom modu i da će ti to biti izazov raditi za 500+ igrača. Ima još zanimljivih sistema koje sam vidio na tvojim gamemodovima koje se nadam da će mo viditi i na Ch-u. Ideju imaš a sada imaš i igrače:D.

Pa vec sam rekao da je pravljen za igrace koji su navikli na drugaciju igru nego na CH, sredice se vremenom, inace koristi se tvoja mapa mehanicara predobra je imas credits u modu xD Mape to ja se ne pitam nista, a poslovi nije planirano za 500 igraca haha dodace se sve :)

Citat: Dimi poslato Januar 10, 2015, 13:43:18 POSLE PODNE
Citat: ♣EGnamDe♣ poslato Januar 09, 2015, 22:11:16 POSLE PODNE
Citat: Dimi poslato Januar 07, 2015, 15:50:16 POSLE PODNE
Da se javim i ja ovde vidim diskusija o CH i mom modu xD
Mod je kupljen 5 dana pre opena i preuredjivan je jer Sabo nije odradio nista. Mod je planiran za skroz drugaciji server koji nije ni nalik CH-u tako da ce se vremenom verovatno sve srediti :) Pozdrav. Srecan Bozic pravoslavcima

Dimi moram ti priznati da se to i vidi..kao što sam već pisao znam tvoj rad i znam da rasturaš ali ovdje stvarno ima još posla. Unatoč tome ostao sam iznenadjen koliko malo bugova ima sam mod, što je na balkanu zapravo rijetkost za otvaranje. Imate premalo poslova, loš COS i mape nisu baš nešto ostalo sve štima. Nadam se da ćeš ostati na tom modu i da će ti to biti izazov raditi za 500+ igrača. Ima još zanimljivih sistema koje sam vidio na tvojim gamemodovima koje se nadam da će mo viditi i na Ch-u. Ideju imaš a sada imaš i igrače:D.

Pa vec sam rekao da je pravljen za igrace koji su navikli na drugaciju igru nego na CH, sredice se vremenom, inace koristi se tvoja mapa mehanicara predobra je imas credits u modu xD Mape to ja se ne pitam nista, a poslovi nije planirano za 500 igraca haha dodace se sve :)

Mape po meni mogu biti mnogo bolje,ali je ipak vama potreban neki maper koji za optimizovati mape za 500 igraca da ne bi dolazilo do bespotrebnog laga..  :)

Pozdraw ... Nov sam , mozete mi pomoc pls ... Kako ili gde mogu da nadjem poromotere za server? :)

Citat: Raffy_Northman poslato Januar 11, 2015, 20:58:32 POSLE PODNE
Pozdraw ... Nov sam , mozete mi pomoc pls ... Kako ili gde mogu da nadjem poromotere za server? :)
Možda na nekoj od društvenih mreža.
69

Citat: Raffy_Northman poslato Januar 11, 2015, 20:58:32 POSLE PODNE
Pozdraw ... Nov sam , mozete mi pomoc pls ... Kako ili gde mogu da nadjem poromotere za server? :)

Pozdrav,dobrodosao na ovaj forum.
Sto se tice pronalazenja promotera,dole imas navedenu temu gde mozes da napises sta ti treba,a ukoliko je neko zainteresovan javice ti se preko kontakta sto napises.  :)


Tema: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75342.0


Citat: Nicchi poslato Januar 11, 2015, 22:18:45 POSLE PODNE
Bryant pogledaj moju temu vezano za MTA..

Odgovorio sam ti,ne moras ovde to pisati,kad tad cu ti odgovoriti ili ja ili neko drugi  ;)




Ako bi me mozda neko kojim slucajem trebao, dodajte me na skype, elemental163.

Drustvoo,sta se radi? Ja upravo dosao sa treninga i ne znam sta da radim na racunaru..  :)  ;)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 17, 2015, 12:28:31 POSLE PODNE
Drustvoo,sta se radi? Ja upravo dosao sa treninga i ne znam sta da radim na racunaru..  :)  ;)

odmaraj se, relax