Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Denis_Lapi poslato Januar 04, 2015, 23:52:39 POSLE PODNE
Ne zaboravite da udjete na TS server 37.59.64.0:9962
To je za vas napravljeno..

Usao bi da imam mikrofon,pre neki dan mi se pokvario i planiram uskoro da ga kupim,a bio sam usao sinoc i bio si samo ti u sobi "Administracija" ali nisi bio izgleda za racunarom jer nisi mi odg. na poruku na chatu..  :)  ;)

Inace evo CH u 12h ima 500/500,svaka im cast  ???  :o  :)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 05, 2015, 12:31:33 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Januar 04, 2015, 23:52:39 POSLE PODNE
Ne zaboravite da udjete na TS server 37.59.64.0:9962
To je za vas napravljeno..

Usao bi da imam mikrofon,pre neki dan mi se pokvario i planiram uskoro da ga kupim,a bio sam usao sinoc i bio si samo ti u sobi "Administracija" ali nisi bio izgleda za racunarom jer nisi mi odg. na poruku na chatu..  :)  ;)

Inace evo CH u 12h ima 500/500,svaka im cast  ???  :o  :)
sinocu od 20h negdje do pola 2 imali 500/500 evo i danas nastavili gdje su stali sinoc

Citat: C++ poslato Januar 04, 2015, 21:27:35 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Januar 04, 2015, 21:27:02 POSLE PODNE
Citat: C++ poslato Januar 04, 2015, 21:26:22 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Januar 04, 2015, 21:23:25 POSLE PODNE
ko je radio croherze novi gamemod ?
Dimi.
Aleksandar Dimitrijevic ?
Da ne svidja mi se nesto ali eto.

I sam sam uÅ¡ao malo da vidim Å¡to to CH ima za ponuditi. Mod zapravo uopće nije loÅ¡ ali daleko je to od onoga Å¡to je Zoran mogao napraviti da je ostao. Da je on uspio dovrÅ¡iti svoj mod to bi onda stvarno bio vrh, ovako CH ima mod koji je u rangu većine gm. Tu se joÅ¡ jednom pokazalo kako gm nije najbitniji. Naravno CH je jedna od najstarijih zajednica SAMP-a i ne iznenaÄ'uje broj igrača. U svakom slučaju lijepo je vidjeti da se može napuniti 500 igrača i joÅ¡ bitnije tih istih 500 držati par sati, pa čak i drugi dan.
Å to se tiče samog moda on je solidan  i poprilično dobro je izdržao otvaranje. Mislim da ni bugova nema tako puno. Dimi radi odličan posao ali ima tu joÅ¡ za raditi. Jedino mi nije jasno hoće li se  koristiti isti GM na GF poÅ¡to je Dimi admin tamo. Morali bi ubaciti dinamičan COS, joÅ¡ poslova jer je ovo premalo za ovoliki broj igrača, obavezno urediti mape jer su one loÅ¡e i većina ih je nepotrebno opterećenje skripti, urediti malo skriptu nekim detaljima(npr: brzinomjer)...
U principu najviÅ¡e me smeta Å¡to je ostalo malo dodirnih točaka sa starim CH-om. Vidio sam čak da će i baze svih bandi mijenjati pa čak i neka imena bandi a to je zapravo mogla biti jedina preostala dodirna točka sa starim modom. Po meni 6/10. Ima tu prostora za napredak koliko hoćeÅ¡ ;) 

eo i sad su još puni slotovi, ja san lipo već reka da će ch bit najbolja zajednica i te riči su došli na vidilo



Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 05, 2015, 15:39:36 POSLE PODNE
Nemoguce je da od 12h imaju 500/500..  :o  :o  :o  :)
Server je zatvoren. Sad cemo videti kad nagrnu igraci. U roku od 5 min server je pun.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Januar 05, 2015, 16:24:05 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 05, 2015, 15:39:36 POSLE PODNE
Nemoguce je da od 12h imaju 500/500..  :o  :o  :o  :)
Server je zatvoren. Sad cemo videti kad nagrnu igraci. U roku od 5 min server je pun.

Koliko sam ja primetio dva puta se server restartovao i oba puta su opet napunili slotove..mozda gresim  ::)  :-\  :)

Restartuju server pokusavaju da smanje lag, barem tako pise, a i rade na tome da stave 1000 slotova, al opet server je pun od otvaranja, pa neka potraje, samo sto je meni prosli mod bio bolji od ovog sada

Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 05, 2015, 12:31:33 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Januar 04, 2015, 23:52:39 POSLE PODNE
Ne zaboravite da udjete na TS server 37.59.64.0:9962
To je za vas napravljeno..

Usao bi da imam mikrofon,pre neki dan mi se pokvario i planiram uskoro da ga kupim,a bio sam usao sinoc i bio si samo ti u sobi "Administracija" ali nisi bio izgleda za racunarom jer nisi mi odg. na poruku na chatu..  :)  ;)

Video sam kasnije da si bio, ali kada si mi pisao nisam bio za kompjuterom. Uglavnom sam uvek na TS-u kad sam na racunaru, tako da udji pa me mozda nadjes tamo.


[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Januar 05, 2015, 19:05:11 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 05, 2015, 12:31:33 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Januar 04, 2015, 23:52:39 POSLE PODNE
Ne zaboravite da udjete na TS server 37.59.64.0:9962
To je za vas napravljeno..

Usao bi da imam mikrofon,pre neki dan mi se pokvario i planiram uskoro da ga kupim,a bio sam usao sinoc i bio si samo ti u sobi "Administracija" ali nisi bio izgleda za racunarom jer nisi mi odg. na poruku na chatu..  :)  ;)

Video sam kasnije da si bio, ali kada si mi pisao nisam bio za kompjuterom. Uglavnom sam uvek na TS-u kad sam na racunaru, tako da udji pa me mozda nadjes tamo.

Ma mozda cu uci jednom cisto da dobijem normal moderatora,ali nista necu moci pricati dok ne nabavim mikrofon..  :'(  :)

znal ko raja kako da riješim ovo?

[/img]

Citat: Meho_ poslato Januar 06, 2015, 13:55:59 POSLE PODNE
znal ko raja kako da riješim ovo?

[/img]
instaliraj MSVCR100.dll, sve ti lepo pise u erroru


Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 06, 2015, 15:06:59 POSLE PODNE
Citat: Meho_ poslato Januar 06, 2015, 13:55:59 POSLE PODNE
znal ko raja kako da riješim ovo?

http://i.imgur.com/OqvlAzx.jpg

Probaj sa OVOG sajta da skines taj fajl i ubaci ga u server..
To se ne ubacuje u server vec u system32 racunara, to nije problem do moda vec do racunara.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com