Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

[quote author=
 Ralph link=topic=92436.msg620577#msg620577 date=1419854232]
A volio bi vise da vidim taj CH, jako jako dugo sam igrao na njemu. Zao mi je bilo kada sam vidio da se sve ono desava.
[/quote]


CH se otvara 4.1.2015 evo ip, 87.98.245.22:3022

A na sajtu ima i opis koji je izasao danas, mod je totalno drugaciji, nista slicno nisam vidio u opisu sto je bilo ranije, tako da jedva cekam otvaranje. Pise da je Dimi radio mod ali ne znam koji...


Zdravo novi, guramo nekako..


E da, ko ima DL za GTA SA neka mi posalje u PM ali neka budu provereni linkovi, nemojte skidam pola dana pa da posl ne radi.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Januar 02, 2015, 14:26:24 POSLE PODNE
Zdravo novi, guramo nekako..


E da, ko ima DL za GTA SA neka mi posalje u PM ali neka budu provereni linkovi, nemojte skidam pola dana pa da posl ne radi.

Upisi na google gta san andreas.rar, i izbacit ce ti prvi ili drugi, samo ga raspakiras i tjt. Oko 600mb zauzima

Citat: [AG] Boris. poslato Januar 02, 2015, 16:29:57 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Januar 02, 2015, 14:26:24 POSLE PODNE
Zdravo novi, guramo nekako..


E da, ko ima DL za GTA SA neka mi posalje u PM ali neka budu provereni linkovi, nemojte skidam pola dana pa da posl ne radi.

Upisi na google gta san andreas.rar, i izbacit ce ti prvi ili drugi, samo ga raspakiras i tjt. Oko 600mb zauzima
Nasao sam nesto, ista je velicina fajla, nego me avast zeza, detektuje kao virus najverovatnije .exe fajlove.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Kucaj Gta Sanandreas Star Dima Repack i skini.
69

Citat: C++ poslato Januar 02, 2015, 17:46:34 POSLE PODNE
Kucaj Gta Sanandreas Star Dima Repack i skini.
Pustio sam ono sto je Boris rekao. Ako to ne uspe probacu sa ovim tvojim. Vec 3 dana trazim neki link, ali ne mogu da nadjem.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

...Neno...


Konačno mi aplikacija za LSRP prihvaćena hehehe.
Citat: ...Neno... poslato Januar 02, 2015, 18:47:17 POSLE PODNE
Srecna vam nova, kakvi ste mi ?
Ko nam je to došao, ko nam je to došao :D. Pa gdje si ti bolan ? I da, sretna nova, dobro smo svi(valjda)...

Otvaranje CH-a za 10 minuta, pa nek sam i to docekao :D

Citat: Shoorty poslato Januar 04, 2015, 19:49:04 POSLE PODNE
Otvaranje CH-a za 10 minuta, pa nek sam i to docekao :D

Prekucali su, al' bukvalno. 500/500, svaka im čast, ali svaka čast i igračima na strpljenju i odanosti :D

ko je radio croherze novi gamemod ?