Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.



Brlja se nesto, kako kad..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pozdrav drustvo sta se radi? Evo ja upravo dosao sa tri slave,nije mi dobro koliko sam se najeo svacega,ali zato ceo dan nisam nista radio niti bio na kompu,ali barem cu se ugojiti malo haha  :D  ;)

ako ima kakvi dobar skripter nek se javi :D
|Street of Crime osnivač | Weber Gaming osnivač|

| TRAZIM SKRIPTERA |
PRATITE ME NA FACEBOOK - https://www.facebook.com/ObadMagic
-Professional Mapper

-Ukoliko imate pitanje u vezi mapanja kontaktirajte me na PM.


http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=96752.0 Aj bacite komentar.
Link sam postavio jer je board "Predstavite svoje radove" neaktivan, i niko nije vidio temu.


bok ljudine, Å¡ta ima?
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Evo sprdamo se gde si ti xD

i am king!

Sta ima ljudi? Je l igrate jos?  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Decembar 03, 2014, 02:01:47 PRE PODNE
Sta ima ljudi? Je l igrate jos?  :)
pa dessii gotti, pa i ne baš, jel se to vraćaš ili si samo u prolazu

Ma u prolazu, rekao mi je Blaeks za novu temu pa sam dosao da pogledam, svaka cast, nemam kad, treniranje, ucenje...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Decembar 03, 2014, 12:15:31 POSLE PODNE
Ma u prolazu, rekao mi je Blaeks za novu temu pa sam dosao da pogledam, svaka cast, nemam kad, treniranje, ucenje...

onda doÄ'i u prolaz malo češće :D

Wow, novi dizajn. Right in the feels  :'(

Svaka čast, nije loÅ¡, samo je forumu oduzelo "ono neÅ¡to"  :)

Citat: BloodMaster poslato Decembar 03, 2014, 22:25:57 POSLE PODNE
Wow, novi dizajn. Right in the feels  :'(

Svaka čast, nije loÅ¡, samo je forumu oduzelo "ono neÅ¡to"  :)
Ma ja, to sam ja pricao ali niko nije slusao, ali dobro, lepo je videti promene :)