Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Streetboy poslato Oktobar 11, 2014, 00:13:25 PRE PODNE
Citat: William Bonin poslato Oktobar 10, 2014, 15:58:20 POSLE PODNE
Fb je samo gubenje vremena,imate razne metode za zaradu ogromnog novca,ako vec nemate odnovu u programiranje/dizajniranje,imate razne metode za velike pare...
Navedi par njih,molim te?

Adsense,najbolja para sa postavljanje oglase,imas isto par biznisa sa reklamama one kao na thepiratebay...Previse biznisa ima.


Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part.

Da,zarade koje se u pocetku apsolutno ne isplate,posle pola godine dobijes nekih 5-10$ i na kraju kad treba da zaradjujes malo vece pare sajt se ugasi...
Ako cemo iskreno nema od toga 'leba,jedino programiranje ili slicni zanati...

Citat: Streetboy poslato Oktobar 12, 2014, 01:56:55 PRE PODNE
Da,zarade koje se u pocetku apsolutno ne isplate,posle pola godine dobijes nekih 5-10$ i na kraju kad treba da zaradjujes malo vece pare sajt se ugasi...
Ako cemo iskreno nema od toga 'leba,jedino programiranje ili slicni zanati...

Upravo tako, vise potrosis struje nego sto zaradis od tih reklama. :D

Ja sam klikćala na te reklame i za mjesec dana zaradila 0,765 $ ,a isplata moguća tek sa 100$  :D :D
Nemojte ni pokušavati :)

Citat: Streetboy poslato Oktobar 12, 2014, 01:56:55 PRE PODNE
Da,zarade koje se u pocetku apsolutno ne isplate,posle pola godine dobijes nekih 5-10$ i na kraju kad treba da zaradjujes malo vece pare sajt se ugasi...
Ako cemo iskreno nema od toga 'leba,jedino programiranje ili slicni zanati...


Haha jesi siguran da nema leba?


Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part.

kanite se tih reklama, ja sam to sranje klikao, nemg se sjetiti kako se zvao sajt, poznat je, odma iza neobuxa, i dosao na 200 onih rentanih referala, i treba onda kao gold membership, i sve kako skupljas, koliko god da klikas reklame, i one ankete ispunjavas i dalje vise trosis nego dobijas ( na ove rentane posto 30 dana traju), znaci nemas nista od toga ukoliko na pocetku ne ulozis 70$ odma na gold membership i uzmes referala jos 50-ak

Citat: Artieâ,,¢ poslato Oktobar 12, 2014, 19:17:36 POSLE PODNE
kanite se tih reklama, ja sam to [cenzura] klikao, nemg se sjetiti kako se zvao sajt, poznat je, odma iza [cenzura]a, i dosao na 200 onih rentanih referala, i treba onda kao gold membership, i sve kako skupljas, koliko god da klikas reklame, i one ankete ispunjavas i dalje vise trosis nego dobijas ( na ove rentane posto 30 dana traju), znaci nemas nista od toga ukoliko na pocetku ne ulozis 70$ odma na gold membership i uzmes referala jos 50-ak

I dalje me ne razumete,ako klikas ima da umres i jedva 5$,znaci ti postavljas reklame na svaki klik dolar,na registraciju 2.5$ do 3$,ama vi radite na balkan sabirate balkanske klikove,ljudi balkan nema leba,Amerikanski klikovi trebaju,Amerikanski pregledi.


Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part.

Sta se desava, kakva je ovo ne aktivnost ?

Pitanje mozeteli mi pomoc? Treba mi link nekog MapEditora, al da nije da moram skidat objekte?

Totalno mrtva atmosfera
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

jebo ovo, rakić auto skola? imal' stele? :D

Jeste auto skola :D, a sta znaci stele? :)
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Citat: Acke poslato Oktobar 16, 2014, 23:33:31 POSLE PODNE
Jeste auto skola :D, a sta znaci stele? :)

misli na Å¡telu, ako ga nisi razumio hahah  8)
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Menjajte ovu temu ukoliko zelite aktivnosti..

Citat: Shoorty poslato Oktobar 20, 2014, 11:31:04 PRE PODNE
Menjajte ovu temu ukoliko zelite aktivnosti..

koliko sam ja skuzio duru kreće ulagana obnova teme..