Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Radi se, radi :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


Citat: Vrninnski poslato Septembar 20, 2014, 19:20:45 POSLE PODNE
Nista, kod vas ?

Evo bezveze, dosada i tako..

Joj kad skontam da je Å¡kola u ponedeljak, uf
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Dali Ima neko da zna ubacit NL mod na online srw Hitno mi je  i spojit sa data basom ? Ako neko zna nek se javi na pm !

Citat: Eldo Alic poslato Septembar 20, 2014, 23:49:24 POSLE PODNE
Dali Ima neko da zna ubacit NL mod na online srw Hitno mi je  i spojit sa data basom ? Ako neko zna nek se javi na pm !

Nerazumem te,koristis mysql bazu i da povezes da bi ti radijo server?


Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part.

Citat: William Bonin poslato Septembar 21, 2014, 01:02:45 PRE PODNE
Citat: Eldo Alic poslato Septembar 20, 2014, 23:49:24 POSLE PODNE
Dali Ima neko da zna ubacit NL mod na online srw Hitno mi je  i spojit sa data basom ? Ako neko zna nek se javi na pm !

Nerazumem te,koristis mysql bazu i da povezes da bi ti radijo server?

Ma mora povezati databazu preko XXAMP-a da bi mogao pokrenuti server
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Citat: Eldo Alic poslato Septembar 20, 2014, 23:49:24 POSLE PODNE
Dali Ima neko da zna ubacit NL mod na online srw Hitno mi je  i spojit sa data basom ? Ako neko zna nek se javi na pm !
Imaš milion tutorijala na youtube kako spojiti NL mod sa DB.

i tako, sve ima svoj vijek trajana tako i balkan samp, jel mi se cini il je aktivnos 0, jedini aktivni pdf, pomoc u skriptanju i fs . Tuznoo, da niste ovako strogi mozda bi aktivnost porasla, a i tuzno je to sto svaka budala podize server. :"(


Ovaj profil na BS koristi nas troje. Kike, Duksna, Amatic. Tako da neispadnemo glupi :D

Citat: Dexicpro poslato Septembar 25, 2014, 15:11:04 POSLE PODNE
i tako, sve ima svoj vijek trajana tako i balkan samp, jel mi se cini il je aktivnos 0, jedini aktivni pdf, pomoc u skriptanju i fs . Tuznoo, da niste ovako strogi mozda bi aktivnost porasla, a i tuzno je to sto svaka budala podize server. :"(
nigde mi nismo strogi gde to nije potrebno, a sto se aktivnosti tice, mi ne moze tu nista da promenimo, ako clanovi nece da posecuju forum onda jednostavno nece

Citat: Dexicpro poslato Septembar 25, 2014, 15:11:04 POSLE PODNE
i tako, sve ima svoj vijek trajana tako i balkan samp, jel mi se cini il je aktivnos 0, jedini aktivni pdf, pomoc u skriptanju i fs . Tuznoo, da niste ovako strogi mozda bi aktivnost porasla, a i tuzno je to sto svaka budala podize server. :"(

Polako san andreas odlazi u zaborav :D Mi malo stariji igraci  8) koji smo odrasli uz SA malo smo prerasli igrice, :D  a noviji klinci igraju neke nove igrice gdje je "bolja" grafika.

Citat: D3J@|\| poslato Septembar 25, 2014, 16:21:53 POSLE PODNE
Citat: Dexicpro poslato Septembar 25, 2014, 15:11:04 POSLE PODNE
i tako, sve ima svoj vijek trajana tako i balkan samp, jel mi se cini il je aktivnos 0, jedini aktivni pdf, pomoc u skriptanju i fs . Tuznoo, da niste ovako strogi mozda bi aktivnost porasla, a i tuzno je to sto svaka budala podize server. :"(

Polako san andreas odlazi u zaborav :D Mi malo stariji igraci  8) koji smo odrasli uz SA malo smo prerasli igrice, :D  a noviji klinci igraju neke nove igrice gdje je "bolja" grafika.

Upravo tako.. Ili otvaraju neke besmislene servere i napišu "OTVARANJE TAD I TAD, VELIKE NAGRADE 5 LEVEL UP 1 M" i onda igrači odu na taj server, zatvori se za 1 mjesec i sve tako..

Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!


stariji igraci pravi rperi su presli na skriptanje i svakakve nacine programiranja, tako da ostaju maloumni klinci koji uniste svaku jebenu mp igru, slazem se i to da svi idu na igre s boljom grafikom al OLD SCHOOL je old school tj. Gta sa je gta sa i nista ga nemoze zamijeniti, stariji igraci znaju na sta mislim.


Ovaj profil na BS koristi nas troje. Kike, Duksna, Amatic. Tako da neispadnemo glupi :D

Jednostavno,nije sa-mp kao Å¡to je pre bio..
94.23.118.43:7777 â—† Balkan Games RPG â—† www.bg-samp.net

Global Moderator â—† Game Admin

Citat: Dexicpro poslato Septembar 25, 2014, 22:22:30 POSLE PODNE
stariji igraci pravi rperi su presli na skriptanje i svakakve nacine programiranja, tako da ostaju maloumni klinci koji uniste svaku jebenu mp igru, slazem se i to da svi idu na igre s boljom grafikom al OLD SCHOOL je old school tj. Gta sa je gta sa i nista ga nemoze zamijeniti, stariji igraci znaju na sta mislim.

Podrzavam te apsolutno...inace znal neko pravi razlog zatvaranja Balkan-Express-a?


Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part.