Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Zasto svi izbjegavate ove dvije rijeci GLOBAL i CH...
Zar to nije server na kojem smo svi poceli kao noobovi ((skoro svi))
CH je nesto posebno bilo nesto sto nikad nije bilo i nikad nece jos nigdje nisam viseo uzivao nego na CH sve ostalo je bilo nista sto se tice CH-e
Nikola i+ Zoran to je ta ekipa to je ta magija.....
Zao mi je sto se ovo desava CH je stvorio RP na balkanu neka govore svi sta zele ali CH je prvi RP server....
Ne odustajte tko god sad rukovodi sa CH molim vas za sve stare fanove CH-e....
I nadam se da ovaj post nece biti obrisan ja samo zelim da se CH ponovno uzdigne... Skoro ga nitko ne spominje vise....  :( :'( :'( :'( :-X

skoro vise ne igra to, mislim direktno na samp, nekako je to bio kratak trend, ali itekako zarazan i vrhunski...


Bice global, tako se pise po forumu njihovom, a nadam se da ce onda biti i vise igraca..


Poslednja Izmena: Septembar 08, 2014, 13:47:27 POSLE PODNE od Blaeks

Citat: Blaeks poslato Septembar 08, 2014, 01:05:09 PRE PODNE
skoro vise ne igra to, mislim direktno na samp, nekako je to bio kratak trend, ali itekako zarazan i vrhunski...
Ne bih se slozio jer i dalje je dosta igraca u SAMP svijetu na balkanu ali primjetio sam da je ovaj put puno vise djece i to po 6 7 godina....
I stvari nisu kao prije jer nekad je svaki dobar srw trebao da ima forum a ovaj UC ima dosta igraca ali nikako niti imaju forum ili bilo sta slicno ne samo UC i drugi serveri takodjer....
Stvari nikad nece biti kao prije ali jedostavno CH je cuvao neki stari obicaj sta ni jedan samp server nije imao....

uu puno novih imena  :D
imal neko poznat il cu morat pozdravljat sve redom  8)

Citat: K4[Я]!K3 poslato Septembar 08, 2014, 16:22:07 POSLE PODNE
uu puno novih imena  :D
imal neko poznat il cu morat pozdravljat sve redom  8)
nema poznatoga

Citat: K4[Я]!K3 poslato Septembar 08, 2014, 16:22:07 POSLE PODNE
uu puno novih imena  :D
imal neko poznat il cu morat pozdravljat sve redom  8)
pa de si ti care :D

// Pravila
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2014, 18:19:16 POSLE PODNE od Denis_Lapi
Skyline RolePlay,server kakvog jos niste vidjeli!


|Comming SooN|

Copyright ©2012, Skyline RolePlay.


[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

link od teme pomoc za pc i to sve za pc :D ovde na forum
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2014, 20:20:30 POSLE PODNE od MareeKing

Samo da vam javim stigle su najnovije informacije o CH novom modu pogledajte na forumu u glavnom chatu ima tema 4-x-x