Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Leonov [â,,¢] poslato Avgust 08, 2014, 20:37:12 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 08, 2014, 20:35:38 POSLE PODNE
Citat: [Santos Stories] RalphiE poslato Avgust 07, 2014, 16:38:01 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 07, 2014, 16:07:52 POSLE PODNE
Citat: [Santos Stories] RalphiE poslato Avgust 06, 2014, 21:20:09 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 06, 2014, 21:14:55 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Avgust 06, 2014, 19:36:04 POSLE PODNE
Citat: MareeKing poslato Avgust 06, 2014, 19:35:12 POSLE PODNE
Treba mi skripter!
znaci strasno ! http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75342.0

Hahahaha, ajde Blaeks, ti si skripter, vidiš ovaj MareeKing će sigurno otvoriti server koji će biti najbolji i najunikatniji na Balkanu, ako ne i na cijelom svijetu :D hahahaha

To če bar bit server sa igračima, bili oni loši ili dobri, a ti nisi nikad imao igrača zbog svog ponašanja.

Jesi ti mene zamjenio sa nekime ? Ja nikada nisam ni otvarao server.

Može biti na poljudu kad smo vas rasturili BBB <3 ;)

Hahaa pa ti samo o tome možeš pisati jer si ispao (da se izvinem svima ostalim članovima odmah) [cenzura] sa time što si napisao.
A Hajduk i Dinamo mjeÅ¡aÅ¡ ? Brate gledaj realno pa ćeÅ¡ shvatiti neke stvari, nemoj gledati ni kao navijač Dinama ni kao navijač Hajduka ;) I nemoj pisati [cenzura]ave ispade viÅ¡e da ti ne počnem pisati ja. Ne želim svaÄ'u, jer vidim na ovome forumu svi su napeti i samo čekajusvaÄ'u.

Bosanci vade Hajduk iz govana.
Jedan frajer mi rekao da ličim na Blaeksa lol

Zbog toga skoro pola Bosne živi za Hajduk :P Pogotovo u Mostaru. <3
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA

Citat: Leonov [â,,¢] poslato Avgust 08, 2014, 20:37:12 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 08, 2014, 20:35:38 POSLE PODNE
Citat: [Santos Stories] RalphiE poslato Avgust 07, 2014, 16:38:01 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 07, 2014, 16:07:52 POSLE PODNE
Citat: [Santos Stories] RalphiE poslato Avgust 06, 2014, 21:20:09 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 06, 2014, 21:14:55 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Avgust 06, 2014, 19:36:04 POSLE PODNE
Citat: MareeKing poslato Avgust 06, 2014, 19:35:12 POSLE PODNE
Treba mi skripter!
znaci strasno ! http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75342.0

Hahahaha, ajde Blaeks, ti si skripter, vidiš ovaj MareeKing će sigurno otvoriti server koji će biti najbolji i najunikatniji na Balkanu, ako ne i na cijelom svijetu :D hahahaha

To če bar bit server sa igračima, bili oni loši ili dobri, a ti nisi nikad imao igrača zbog svog ponašanja.

Jesi ti mene zamjenio sa nekime ? Ja nikada nisam ni otvarao server.

Može biti na poljudu kad smo vas rasturili BBB <3 ;)

Hahaa pa ti samo o tome možeš pisati jer si ispao (da se izvinem svima ostalim članovima odmah) [cenzura] sa time što si napisao.
A Hajduk i Dinamo mjeÅ¡aÅ¡ ? Brate gledaj realno pa ćeÅ¡ shvatiti neke stvari, nemoj gledati ni kao navijač Dinama ni kao navijač Hajduka ;) I nemoj pisati [cenzura]ave ispade viÅ¡e da ti ne počnem pisati ja. Ne želim svaÄ'u, jer vidim na ovome forumu svi su napeti i samo čekajusvaÄ'u.

Bosanci vade Hajduk iz govana.
Jedan frajer mi rekao da ličim na Blaeksa lol

Što ne kažeš odma da sam ja :D

Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato Avgust 08, 2014, 21:11:17 POSLE PODNE
Citat: Leonov [â,,¢] poslato Avgust 08, 2014, 20:37:12 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 08, 2014, 20:35:38 POSLE PODNE
Citat: [Santos Stories] RalphiE poslato Avgust 07, 2014, 16:38:01 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 07, 2014, 16:07:52 POSLE PODNE
Citat: [Santos Stories] RalphiE poslato Avgust 06, 2014, 21:20:09 POSLE PODNE
Citat: [RST] Dinox poslato Avgust 06, 2014, 21:14:55 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Avgust 06, 2014, 19:36:04 POSLE PODNE
Citat: MareeKing poslato Avgust 06, 2014, 19:35:12 POSLE PODNE
Treba mi skripter!
znaci strasno ! http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75342.0

Hahahaha, ajde Blaeks, ti si skripter, vidiš ovaj MareeKing će sigurno otvoriti server koji će biti najbolji i najunikatniji na Balkanu, ako ne i na cijelom svijetu :D hahahaha

To če bar bit server sa igračima, bili oni loši ili dobri, a ti nisi nikad imao igrača zbog svog ponašanja.

Jesi ti mene zamjenio sa nekime ? Ja nikada nisam ni otvarao server.

Može biti na poljudu kad smo vas rasturili BBB <3 ;)

Hahaa pa ti samo o tome možeš pisati jer si ispao (da se izvinem svima ostalim članovima odmah) [cenzura] sa time što si napisao.
A Hajduk i Dinamo mjeÅ¡aÅ¡ ? Brate gledaj realno pa ćeÅ¡ shvatiti neke stvari, nemoj gledati ni kao navijač Dinama ni kao navijač Hajduka ;) I nemoj pisati [cenzura]ave ispade viÅ¡e da ti ne počnem pisati ja. Ne želim svaÄ'u, jer vidim na ovome forumu svi su napeti i samo čekajusvaÄ'u.

Bosanci vade Hajduk iz govana.
Jedan frajer mi rekao da ličim na Blaeksa lol

Što ne kažeš odma da sam ja :D

To si ti bio pijan. :D


pa najverovatnije si obrisan zato sto guras njusku gde joj nije mesto i pametujes, stvarno ne znam, moras da cekas djuru da ti odgovori

jednostavno si ljubomoran. po meni i da se ch zatvori treb abit na službenoj listi jer je to prvi server i zaslužuje biti, a to šta si ljubomoran nije naša stvar.

ljubomora na ch na ovaj forum vjerovatno. i eto čisto iz zajebancije? pa onda malo provociraš da ispadneš nekakva faca na forumu ili slično?

ti si, mogu ti reci, sedma ili osma osoba koja je napala ch za skidanje sa sluzbene, pitanje je zasto bas ch ? mozda oni trenutno i nisu u najboljem sjaju, ali bili su na vrhu balkana 6, 7 godina, tako da ne vidim u cemu je problem

Citat: PeroDjetlic1111 poslato Avgust 09, 2014, 01:34:03 PRE PODNE
Citat: TiXoR_ poslato Avgust 09, 2014, 01:29:36 PRE PODNE
ljubomora na ch na ovaj forum vjerovatno. i eto čisto iz zajebancije? pa onda malo provociraš da ispadneš nekakva faca na forumu ili slično?
cekaj malo sta sad ti glumis ? ljubomoran na ch na forum jebote decko daj smanji sto god da konzumiras jer ti pomucuje procjenu
ovo zadnje stvarno ne trebam komentirati jer nemam nikakvu zelju svadati se s tobom

i ja sam bio aktivan clan foruma i uvijek sam koristio ovaj forum ne vidim sto bi bio ljubomoran

a da citiram sto zelim ukazati adminsitraciji

Citat: Pravila
dnevno morate imati najmanje 30 igrača,

Citat: Blaeks poslato Avgust 09, 2014, 01:33:02 PRE PODNE
ti si, mogu ti reci, sedma ili osma osoba koja je napala ch za skidanje sa sluzbene, pitanje je zasto bas ch ? mozda oni trenutno i nisu u najboljem sjaju, ali bili su na vrhu balkana 6, 7 godina, tako da ne vidim u cemu je problem
ne znm nisam bio na forumu neko vrijeme pa nisam vidio al sam pratio CH jer mi prijatelj igra tamo
slazem se za ovo ali ovakvo je stanje vec neko vrijeme

ne konzumiran ništa očito ti konzumiraš da ne konzumiraš ne bi pitao glupa pitanja na ovom forumu. dosta o ovome.

ocito ne znas pa zato tako pricas, ja od kada sam postao admin tolerisao sam svakoga i davao im po 100 sansi da ostanu na sl, samo balkan ulice nije ispostovao tu sansu, svi ostali jesu, a ne brini ti nista, djuro ce sve trebati ako bude trebalo

pa nije se moglo resiti zato sto su ti namere bile jasne

Ma samo opusteno :P

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Moje (osobno) mišljenje je da će se CroHerza ovdje stalno reklamirati. Čak iako se skinu sa službene liste, bit' će na listi sponzoriranih servera.

Jeste napali na CH ko budale,vlasnik ove zajednice je bio vlasnik tog servera(ili je još,nisam upućen) i držat će ga na službenoj listi koliko god hoće. Svi bi držali svoj server na službenoj listi tako da ...

Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ poslato Avgust 09, 2014, 02:21:49 PRE PODNE
Jeste napali na CH ko budale,vlasnik ove zajednice je bio vlasnik tog servera(ili je još,nisam upućen) i držat će ga na službenoj listi koliko god hoće. Svi bi držali svoj server na službenoj listi tako da ...
To se zove neprofesionalnost.
I dalje je vlasnik , a sad se sprema global i novi mod. A verujem da ce posle globala opet imati velik broj igraca...

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D