Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma ne brate kupio sam ovaj acc onaj drugi mi sjeban :D

pa ne bih bas rekao da ti je sjeban, pre bih rekao da krades identitet ali dok ne nadjem dokaze ne mogu nista


Posto su mi RP serveri dosadili, odlucio sam da se vratim malo na one stare Pilot servere. Tako da, ukoliko neko ima IP nekog servera neka mi posalje U PM

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 31, 2014, 02:20:23 PRE PODNE
Posto su mi RP serveri dosadili, odlucio sam da se vratim malo na one stare Pilot servere. Tako da, ukoliko neko ima IP nekog servera neka mi posalje U PM
Pogledaj Slayovu deskripciju :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 31, 2014, 02:20:23 PRE PODNE
Posto su mi RP serveri dosadili, odlucio sam da se vratim malo na one stare Pilot servere. Tako da, ukoliko neko ima IP nekog servera neka mi posalje U PM
A šta ćeš kad otvoriš server? :p

Citat: Levuâ,,¢ poslato Jul 31, 2014, 02:26:20 PRE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Jul 31, 2014, 02:20:23 PRE PODNE
Posto su mi RP serveri dosadili, odlucio sam da se vratim malo na one stare Pilot servere. Tako da, ukoliko neko ima IP nekog servera neka mi posalje U PM
Pogledaj Slayovu deskripciju :D
Da video sam, ali njegov IP ne radi. Zbog toga sam se i setio tih servera, po meni su interesantni


EDIT: Radi IP, ali je server zakljucan
Poslednja Izmena: Jul 31, 2014, 02:32:13 PRE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pricao sam slayom on radi na potpuno novom systemu foruma i komuniciranja servera sa istim vidjecete do sad neviÄ'eno.
69

Kad smo ja i Neno radili ko konjine da kupimo avio kompaniju hahahah, bilo je prejako
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Jos ce te me naterati da prekinem ovaj mod koji sada radim da bih uzeo da radim Pilot mod...

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 31, 2014, 11:20:36 PRE PODNE
Jos ce te me naterati da prekinem ovaj mod koji sada radim da bih uzeo da radim Pilot mod...

Ma nemoj da bacas tvoj trud i ideale u vodi, to je trenuta zelja i ja sam se tako izgoreo nekada.

Å to se dogaÄ'a s CHom i igračima?


Citat: Coldplay poslato Jul 31, 2014, 17:21:31 POSLE PODNE
Å to se dogaÄ'a s CHom i igračima?
ja mislim da je u toku global restart

Ne kontam njihovu registraciju na forumu nikako