CB:RP | Cold Balkan RolePlay | 28.6.2014

Započeo Caribbean, Jun 22, 2014, 22:25:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Ip : 193.192.59.107:7791
Cold Balkan RolePlay


Uvod
Na našem serveru radnja će se odvijati na relaciji Los Santos. Sam' tijek izrade GameModa trajao je nešto više od 10 mjeseci.Na modu radi samo jedan jedini maper Frenki Montana Na modu rade dva skriptera i to su Franki Montana & Max Montana te je kvaliteta moda neupitna.


Register/Login
Registracija na naš server je brza i lagana, ispunite par stvati i završili ste. Na kraju birate želite li gledati tutorial ili ne.
Login se odvija u svega 20-ak sekundi.
Pokaže vam se dialog sa osnovnim podacima te upisujete vašu šifru i nakon toga se pridružujete igranju.



Poslovi
Na serveru imate veoma dosta poslova koju imaju veoma dobru platu. Najveca plata jeste na Pilota Max. 2k. Posao farmer za pocetnike je veoma dobar posao,a pojstoji 13 vozila.


Organizacije
Na serveru ima 17 organizacije. Te organizacije mozete videti na nasoj Facebook Stranici. Posteje Drzavne,Ilegalne i Legalne Organizacije/Mafije/Bande. U svakoj Organizaciji/Maifji/Bandi moze po 10 clanova + 2 lidera.


Unikatna mesta
Na serveru ima veoma dosta unikantih mapa,mesta kao sto su: Policija,Galerija,Ferrari Shop,Auto Salon,Zlatara,Crno Trziste...

Ja se izvinjavam sto nisu slike u opisu jer mi se slike nisam jjos slikao pa moram ih ubaciti. Za pola sata cu ih ubaciti. Opet se izvinjavam. Hvala puno. I ako moze da dodjete na server bice veoma dobri nagrada,zurki... Vas CBRP Admin team!

Zasto radit opis ako nemas slika, tj. "ubacit ces za pola sata" pa onda pricekaj pola sata pa onda sve zajedno ubaci..

svejedno, sretno;)

i zar nije ovaj mod objavljen?

LOCK

Molimo te da procitas pravila foruma te da onda otvoris temu po pravilima

Zasto ti je tema lockana:Potreban je forum za reklamaciju.


PRAVILA:

GLAVNA PRAVILA BALKAN SAMP ZAJEDNICE - http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=7045.0

SA:MP Server oglasi - http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=4.0