[Savjet] Vodstvo servera i ostalo

Započeo Marconii_Sapphire, Jun 04, 2014, 20:31:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zanima me samo sta bi bilo sve potrebno da vodim solidan Server ?
mislim oko igraca , zurke , rp akcija , eventi , i tako to :)

sta bi trebao voditi racuna oko igraca i servera i sta nebi trebao raditi ?
ugl samo trazim vase misljenje  ;)

samo dobra organizacija, skripta moze biti i edit neki srednji, samo zapamti da je najbitnije da napravis organizaciju i pravi roleplay, ne osvrci se previse na skriptu, vise se osvrci da udovoljis igracima bez toga da im dajes levele 100 i milijarde

ja sam odlucio da cu otvorit server i da cu furat foru da je bitna zezancija i druzenje medju igracima :D
kao sto je bilo prije 5,6 i vise godina kao nekadasnji serveri i da lvl nece biti 100 nego ce biti 1 ili 2 pare isto nesto sitnis  DA BUDE VECI RP
al eto htjeo sam pitat tu jos da li imate neke prijedloge :)

nemoj LOCKAT da vidim sta drugi kazu

Pusti ih da krse pravila i pun ce ti server biti, nazalost to je istina  :-[
Inace prvo se pobrini da uzmes dobar admin tim jer od njih i potekne krsenje pravila ako ih i sami ne znaju.Odrzavaj uvece evente i nikako im ne daj level up, samo gledaj da su ti igraci zadovoljni ;) naravno bez nekog givovanja novca ...
Poslednja Izmena: Jun 04, 2014, 20:53:06 POSLE PODNE od ShocK_

sve su ti rekli

u skripti se pobrini da ne bude bugova, jer i najmanji bug ce odbit igrace sa servera zbog velikog broja servera na kojima moze igrat
pokusaj okupit dobar staff team, igrace koji krse pravila nemoj banat nego ljepo /area
ali moras se dosta truditi i ne zatvoriti kad je najteze


[FS]Rent
[FS] Vremenska prognoza
[TuT] PayDay
[TuT]PayDay sistem[UPDATED]
Moja Biografija

Respect:Mr.Gagi,FlasH,Streetboy,David (Sabljak) A.k.A SABO(T)
ÄŒovjek nije stvoren za poraze, moze biti unisten, ali ne i pobjeÄ'en!

ekipa hvala na pomoci :)
naravno tko se bude na ikakvoj VJERI , NACIONALNOSTI VRIJEDAO pa cak i teske psovke mislim da takve treba BANATI

Ne BAN kaznis ga stavis ga u jail 400 min i taj se ne seti vise ako ne ode, znam iz iskustva :D


najbolje ti je u admin team imat real life prijatelje zato šta ih možeš pribit kad se sjebu.. npr ja san se dog s dva prijatelja jedan vodi leader tim jedan game master tim dok ja admin team i nema straha.. pribiješ ih ako nešto sjebu i to je to hehehe :P


Prije svega, dobra skripta.
Drugo: Staff Team ne smije biti previse balav prema drugim igracima, ne smije [ne]stavljati igrace koji krse pravila u areu.
How can you be better than me?

Shut up!

Hvala svima
Nitko od STUFF nece bit manje od 16 godina pa makar samo nas 2 vlasnika vodili cijeli server sami  8)

LOCK