Felictas RolePlay - Register system

Započeo elemental., Jun 04, 2014, 19:18:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.





  • Par riječi od mene
    Svi znate kako sam ja olako odustajao od servera, pa prvo da kažem - ovo nije planirano za nijedan server. Onda, ime Atols <-> Felictas. Nah, ova promjena je zbog toga što Felictas zvuči ljepše. Od ove teme, dosta toga je ponovo pravljeno, zbog ne loših, ali ne baš i dobrih komentara, barem za mene. Eh, sada da vam pokažem Register System, koji sam ponovo pravio.




  • Dvije verzije novog Register Systema
    Na oficijelnom SA:MP forumu(tema) sam prvo postavio jednu, to jest staru verziju, a onda sam dobio ideju kako bi mogao ponovo urediti izgled TextDrawova. Registracija, kao i prije, sastoji se od Å¡est koraka: lozinka, godine, spol, mjesto roÄ'enja, provjera informacija, i na kraju, tutorial. Da puno ne duljim, evo video za staru i novu verziju Register Systema. Feel free to comment :)
    Stara verzija: http://www.youtube.com/watch?v=GLsAyWotNg0
    Nova verzija: http://www.youtube.com/watch?v=YNUvYxyWc18
Poslednja Izmena: Jun 04, 2014, 19:19:54 POSLE PODNE od ѕσмєвσ∂у

Ovakav princip sam vidio na jednom stranom serveru samo sto su td-ovi bili na razlicitim pozicijama,isto tako xeptic koristi ovakav tip registracije ali eto sretno..
69


Nikad mi nece biti jasno Å¡to toliko truda ulagati u register,koji se samo vidi(ako ga iko vidi),jer vecina uopste ne bace pogled na reg.
Zar nije lakse odraditi u dialozima i da te vidi bog.
No svako ima svoj princip rada.

Lepo izgleda,ali vec dosta servera ima ovakav register system.


Citat: caupton'S poslato Jun 04, 2014, 19:52:57 POSLE PODNE
Nikad mi nece biti jasno Å¡to toliko truda ulagati u register,koji se samo vidi(ako ga iko vidi),jer vecina uopste ne bace pogled na reg.
Zar nije lakse odraditi u dialozima i da te vidi bog.
No svako ima svoj princip rada.

Lepo izgleda,ali vec dosta servera ima ovakav register system.


slažem se. potrošiš puno vremena na kraju se ni ne vidi...

Citat: Shoorty poslato Jun 04, 2014, 19:44:02 POSLE PODNE
Ovkao slicno nesto korisiti Xe ptic.

https://www.youtube.com/watch?v=WkOOvT1mH2U
Meni ne sliči nikako, ali nema veze.





Citat: caupton'S poslato Jun 04, 2014, 19:52:57 POSLE PODNE
Nikad mi nece biti jasno Å¡to toliko truda ulagati u register,koji se samo vidi(ako ga iko vidi),jer vecina uopste ne bace pogled na reg.
Zar nije lakse odraditi u dialozima i da te vidi bog.
No svako ima svoj princip rada.

Lepo izgleda,ali vec dosta servera ima ovakav register system.


Slažem se sa tobom, ali gledaj, igrač kada prvi put uÄ'e na server, vidi registraciju, i, ja mislim da to ostavlja dobar dojam o serveru.

Citat: [BD] Don Begić poslato Jun 04, 2014, 21:35:06 POSLE PODNE
Ništa posebno , samo naprijed :)

Hvala




Citat: [SX] TiXoR_ poslato Jun 04, 2014, 22:10:20 POSLE PODNE
Citat: caupton'S poslato Jun 04, 2014, 19:52:57 POSLE PODNE
Nikad mi nece biti jasno Å¡to toliko truda ulagati u register,koji se samo vidi(ako ga iko vidi),jer vecina uopste ne bace pogled na reg.
Zar nije lakse odraditi u dialozima i da te vidi bog.
No svako ima svoj princip rada.

Lepo izgleda,ali vec dosta servera ima ovakav register system.


slažem se. potrošiš puno vremena na kraju se ni ne vidi...


Sve sam gore rekao.

slažem se da ostavi dobar dojam al opet.. za kurac ti bombastičan register system kad je dalje skripta nikakva (msm možda je tebi skripta vrh al ti sam ogovorin nemoj se uvridit ;) )