[MAP] House Interior By: CV

Započeo Adi_Sehic, Maj 31, 2014, 19:23:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Adi_Sehic

House Interior
Poslednja Izmena: Jun 11, 2014, 13:31:28 POSLE PODNE od Adi_Sehic

Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Adi_Sehic

Citat: Acke poslato Maj 31, 2014, 20:22:46 POSLE PODNE
Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)
Ideja mi je bila da to dam drugu koji bi napravio skriptu da igrači sami sebi ubacuju namještaj, tako da se nisam trudio da stavljam :D, za texture na zidu se slažem, hvala :D
Poslednja Izmena: Maj 31, 2014, 20:37:54 POSLE PODNE od Adi_Sehic

Citat: Acke poslato Maj 31, 2014, 20:22:46 POSLE PODNE
Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)

Slažem se.


Citat: Adi_Sehic poslato Maj 31, 2014, 20:37:11 POSLE PODNE
Citat: Acke poslato Maj 31, 2014, 20:22:46 POSLE PODNE
Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)
Ideja mi je bila da to dam drugu koji bi napravio skriptu da igrači sami sebi ubacuju namještaj, tako da se nisam trudio da stavljam :D, za texture na zidu se slažem, hvala :D

a treba neki i napraviti takvu skriptu ;)

Adi_Sehic

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Maj 31, 2014, 22:28:49 POSLE PODNE
Citat: Acke poslato Maj 31, 2014, 20:22:46 POSLE PODNE
Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)

Slažem se.


Citat: Adi_Sehic poslato Maj 31, 2014, 20:37:11 POSLE PODNE
Citat: Acke poslato Maj 31, 2014, 20:22:46 POSLE PODNE
Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)
Ideja mi je bila da to dam drugu koji bi napravio skriptu da igrači sami sebi ubacuju namještaj, tako da se nisam trudio da stavljam :D, za texture na zidu se slažem, hvala :D

a treba neki i napraviti takvu skriptu ;)
Ne gledaj u mene, ja ne znam ni pawno otvoriti, a imaju neki serveri poput server uklonjen! itd xd
Poslednja Izmena: Jul 03, 2014, 13:27:04 POSLE PODNE od Adi_Sehic

Trebo si malo prostor drugacije napravit ovaj mi i nije nesto,ugl pohvale za trud

Adi_Sehic

Citat: [SF] Mumin poslato Maj 31, 2014, 22:47:34 POSLE PODNE
Trebo si malo prostor drugacije napravit ovaj mi i nije nesto,ugl pohvale za trud
uglavnom hvala :D


Adi_Sehic

Citat: Streetboy poslato Jun 01, 2014, 18:39:20 POSLE PODNE
Promenis teksture zida i plafona + dodas objekte po kuci = 10/10 :)
Uradit ću to kad se zavrÅ¡i Å¡kola, nemam sad vremena   :'( :'(

Adi_Sehic

Citat: xx|BoyanT|xx poslato Jun 03, 2014, 01:48:08 PRE PODNE
Lose uklopljene texture, previse praznog prostora. Moze bolje
Tek sam naučio raditi texture, uvijek može bolje :D

Citat: Acke poslato Maj 31, 2014, 20:22:46 POSLE PODNE
Previse su ti prazne prostorije,teksture si lose odabrao zid itd imas boljih tekstura od ove crvene ne ide za zid,ali nije lose :)

Adi_Sehic

Citat: Djordjevic[BS] poslato Jun 10, 2014, 15:20:44 POSLE PODNE
Nevalja nista ubaci prvo u mod a ne direktno iz texture studija jer se nevide greske tamo gde su staklena vrata kroz njih se nece videti objekti znam iz iskustva ;)
Drug je ubacivao u mod i kaže da je sve ok...