Tera Gaming Community - tera-gc.com [ Najava ]

Započeo Pixel, Maj 03, 2014, 20:03:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Tera Gaming Community
                                 

O nama
Nakon duže stanke i povijesti koja je ostala iza nas sa ponosom Vam možemo reći da opet otvaramo SA:MP server.
Uz SA:MP server imat ćemo još CS i TS3 servere.
Inaće, Tera Gaming Community je zajednica koja je nastala sredinom 2011. godine točnije 24.6.2011. godine.
U početku smo počeli raditi RolePlay server, ali nažalost zbog skriptera koji nisu imali vremena posvetit se modu morali smo sve to pauzirat.
Imali smo bolje i loÅ¡e trenutke u naÅ¡oj zajednici, jedan od boljih je taj da je na otvorenju prvog foruma bilo preko 80 aktivnih članova te je oboren rekord. Kroz povijest smo takoÄ'er posjedovali CS servere.

Forum
Predstavljam vam forum verziju ' Terarius V1 ' koja je napravljena od strane m52-a koji je takoÄ'er naÅ¡ web developer. Tema nije nikakav edit nego je sama dizajnirana od strane web developera. Forum možete posjetiti na web stranici www.tera-gc.com .


RolePlay server
Na RolePlay serveru radi jedan iskusan skripter, Wolf. Koji ulaže jako puno truda u skriptu te se nadamo da ce predstavljeni sistemi navest Vas na igranje kod nas. U ovom opisu neću nešto opisivati systeme pošto čemo predstavljati videima jer ima puno detalja i sitnica koje se nemogu samo tako opisat. Otvorenje servera planira se u idućih mjesec dana tj. početka praznika kad i Vi i mi imamo vremena.


Informacije
Forum link: www.tera-gc.com
Facebook stranica: https://www.facebook.com/teragamingcommunity

LP, Tera Gaming Community Administracija

Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer



Srecno P!xel! Prvi put je bila najjaca ekipa skriptera koja se mogla sastaviti, a ovog ne poznajem nadam se da je dorastao zadatku :)

Citat: Mr.Gagi poslato Maj 03, 2014, 20:25:36 POSLE PODNE
Srecno P!xel! Prvi put je bila najjaca ekipa skriptera koja se mogla sastaviti, a ovog ne poznajem nadam se da je dorastao zadatku :)

Da istina bila je najjaca, al ipak oni nisu imali tolko vremena posvetit se modu, dobar je i Wolf ;)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Nemogu virovat da se opet otvarate..sretno.. ja san prije s aleksandron triba skriptat ako se sičate.. hehhe

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Maj 03, 2014, 21:03:21 POSLE PODNE
Nemogu virovat da se opet otvarate..sretno.. ja san prije s aleksandron triba skriptat ako se sičate.. hehhe

Kako se nebi sjecao ;)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Jel se koristi stari mod s djson saving system meni se čini?

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Maj 03, 2014, 21:10:47 POSLE PODNE
Jel se koristi stari mod s djson saving system meni se čini?
Ne novi, sad je svi y_ini i y_cmd :)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [SX] TiXoR_ poslato Maj 03, 2014, 21:03:21 POSLE PODNE
Nemogu virovat da se opet otvarate..sretno.. ja san prije s aleksandron triba skriptat ako se sičate.. hehhe
fala bogu pa nisi :)

Da je Aleksandar opet tu, mozda bih se i prikljucio. Sretno! (Y)


Hvala svima ;)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


U toku su prijave za marketing tim i za scriptere, tako da ako smatrate da ćete raditi i da imate iskustva, prijavite se.