[FS] ››››› Glad System by Ivan_Ino.pwn (Chris_Colorado) [UPDATED] ‹‹‹‹‹

Započeo Ino42O, April 17, 2014, 22:30:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav raja.. :D

Doslo je vrijeme da i ja izbacim neki svoj rad..
Korisnik Foxon me zamolio da mu napravim Glad System sa crticama, pa sam to podjelio sa svima vama... Evo nadam se da ti se svidja :)

Ukratko o systemu:

• System je raÄ'en tako da nemorate povezivati nista sa gamemodom, u FS se nalazi system spremanja i ucitavanja igraceve varijable za glad...
• Postoji 5 crtica, kada je neka crtica zelena to znaci da si sit toliko koliko ih je zeleno, a ako su sve bjele padate u nesvjest, te vam se postavlja glad na 2 da stignete nesto pojesti
• Admin ima komandu /glad u kojoj podesava vrijeme pobjeljivanja crtica


Verzija: v1.0 (BETA)
Vrijeme izrade: Oko 1 sat
Bugovi:

-
-
-


Credits: Ivan_Ino.pwn (Chris_Colorado) 2 moja profila
Molio bih vas da nebrisete creditse a znam da svi ocete.. al jbiga...

Slike:















Download: Download link
Download: Download link UPDATE*


Uzivajte :* .. bacite komentar :D
Poslednja Izmena: Jul 06, 2014, 01:18:15 PRE PODNE od Ivan_Ino.pwn
Software Developer

MA to ipak si car odlicna fs jos si samo mogao stavit 6 crtica xd fs 10   i stavit da admin moze dat glad :D
Poslednja Izmena: April 17, 2014, 22:45:11 POSLE PODNE od Foxon

Respekt: Ivan_Ino.pwn

Citat: Foxon poslato April 17, 2014, 22:42:37 POSLE PODNE
MA to ipak si car odlicna fs jos si samo mogao stavit 6 crtica xd fs 10   i stavit da admin moze dat glad :D

Hvala...
To na updateu fs
Software Developer



dosta si bolje ovo mogao izvesti sa npc animacijama objektima i ostalo ali pocetnicima ce pomoci..
69

Negdje sam prije vidio već ovu FS, mislim na SA:MP Forumu, lično sam je i koristio to je bio onaj period kad je tek došla ideja za taj wc/glad sistem...Ali pohvala za trud, neću da te krivim, moram prvo provjerit.

Citat: Farkias poslato April 18, 2014, 09:28:16 PRE PODNE
Negdje sam prije vidio već ovu FS, mislim na SA:MP Forumu, lično sam je i koristio to je bio onaj period kad je tek došla ideja za taj wc/glad sistem...Ali pohvala za trud, neću da te krivim, moram prvo provjerit.

Nemoguce da si vidio radio sam je od 0 a wc system sam ja davno radio ali je zbugana fs.. ova perfektno radi..

Hvala svima
Software Developer


Citat: Wucha poslato April 18, 2014, 10:36:14 PRE PODNE
Svidja mi se pogotovo ovo sto si napravio da mozes ingame menjati vreme :) Odlicno :)

Hvala...
Na updateu mozda ubacim ig mjenjanje jela i cijena
Software Developer

Citat: Farkias poslato April 18, 2014, 09:28:16 PRE PODNE
Negdje sam prije vidio već ovu FS, mislim na SA:MP Forumu, lično sam je i koristio to je bio onaj period kad je tek došla ideja za taj wc/glad sistem...Ali pohvala za trud, neću da te krivim, moram prvo provjerit.
TUTORIALI :

Big Respect: " C++ "  (Majke mi nepamtim boljeg moderatora pawno sekcije, dada Blaeks je nekad bio :P)

Citat: Benac poslato April 18, 2014, 12:43:37 POSLE PODNE
Citat: Farkias poslato April 18, 2014, 09:28:16 PRE PODNE
Negdje sam prije vidio već ovu FS, mislim na SA:MP Forumu, lično sam je i koristio to je bio onaj period kad je tek došla ideja za taj wc/glad sistem...Ali pohvala za trud, neću da te krivim, moram prvo provjerit.

Mislite sta god oceete mene nije briga kad znam da sam ja napravio to i opce nije tesko tako da mi netreba ni inspiracija ni tuÄ'i rad
Software Developer