Ukinut officialni SA-MP Forum

Započeo MR.Data, Jun 25, 2010, 15:04:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Danas ujutro ukinut je Officialno SA-MP Forum,trenutno nema novosti dali je ukinut zauvijek ili privremeno...
SA-MP forumu se vise ne moze pristupiti niti preko URLa ( www.forum.sa-mp.com ) ili izbornika na Officialnim SA-MP Stranicama (www.sa-mp.com)

Evo nadamo se da ce mo uskoro dobiti vise informacija

Još mi reci kako ti to znaš -.-' da je ukinut

Jao a baš sam tjeo neku mapu skinit i podvalit ovdje ko svoju
Little Devil will burn you

Odi na WEB Stranicu i pogledaj vise nema link za FORUM i kad dies preko URLa nemoze...Pise ti sve gore...citaj prije postanja! ! !

Citat: GTA Carrera poslato Jun 25, 2010, 15:06:34 POSLE PODNE
Odi na WEB Stranicu i pogledaj vise nema link za FORUM i kad dies preko URLa nemoze...Pise ti sve gore...citaj prije postanja! ! !

A kad odeš na url od foruma piše da je neki francuz hakiro čitaj ti maloi imaš jednu ovaku temu otvorenu.
Little Devil will burn you

Meni pise
CitatUps! Google Chrome nije uspio pronaći stranicu www.forum.sa-mp.com
Jeste li mislili: forum. sa- mp. com
Dodatni prijedlozi:
Pristupite kopiji u privremenoj memoriji stranice www. forum. sa- mp. com
Idi na www. sa- mp. com
Pretraživanje na Googleu:

nastoe

Citat: GTA Carrera poslato Jun 25, 2010, 15:06:34 POSLE PODNE
Odi na WEB Stranicu i pogledaj vise nema link za FORUM i kad dies preko URLa nemoze...Pise ti sve gore...citaj prije postanja! ! !
hahahah neznam ti si vjerojatno tolki primitivac da to mislis, a vidi se da od engleskog neznas ni E, kao prvo kye je rekao da su neki iz francuske se vec nekoliko puta ulazili u acc od admina i da je ovo privremeno dok ne pojacaju mjere sigurnosti, na forumu ima preko 100.000 acc i naravno da radi na sigurnosti jer svima moze biti privatnost ugrozena.

LOCK: Ova tema vec postoji.
Poslednja Izmena: Jun 25, 2010, 15:18:42 POSLE PODNE od ExtremePower

Moderator: Znam da pišem poslje locka ali evo samo slikica Klikni

Correlli

Ne znam odakle ta ideja da je službeni forum ukinut. Već je bilo rečeno da neće biti aktivan samo neko vrijeme.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=8972.0