[FS]SpeedometerbyDjordjevic97

Započeo Djordjevic97, April 08, 2014, 23:59:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima evo odlucio sam i ja da napravim jednu Filterscriptu


Tacnije radi se o Brzinometru takodje ima i GPS . Ovo je moja druga [FS] tako da nemoj te mi zameriti ako nesto fali :)
Filterscripta ima 2  komand /zakljucaj i /otkljucaj za auto ovo je vise filterscripta za DM/FR/STunt nego za rp ali vi to mozete srediti i bice pogodna i za RP




Svrha ove Filterscripte:

    Ova FS sluzi za lepsi izgled vaseg servera da igrac moze da vidi koji auto vozi gde se nalazi i koliko ide na sat :) 




Slika:
Klikni Me

Download:
Klikni Me


Molba:
Molio bih vas da ne editujete FS i da je vi postavljate takodje i da pomerate Creditse oni vam nesmetaju :).
I ako mozete da ocenite  1/10
[/b][/size][/color]
Edit:Ubacena slika
Poslednja Izmena: April 09, 2014, 00:14:43 PRE PODNE od Djordjevic97
_____________ Objavljeno:_____________
Balkan City- Kupovina Auta | Balkna City- Auto Perionica | [MAP]Balkan City- La Cosa Nostra | [Map]Balkan City - Kuce kod opstine

Balkan City RolePlay    [85%]




Ovakav speedometar je radio jedan lik i baš ga objavio na ovom forumu prije 1. godinu otprilike, ovo nije tvoje sigurno! Znači i boje su iste, dobro se sjećam.

Citat: matthew'S poslato April 09, 2014, 20:21:39 POSLE PODNE
Onako, ništa posebno.
Daj tebe nekad nesto da vidim sta si uradio samo vices nista posebno


Od mene 6/10 pohvale za ulozeni trud !
-      @ Mirzerian_06     -


You wanna play a game? Alright.


Citat: Djordjevic97 poslato April 08, 2014, 23:59:21 POSLE PODNE
Pozdrav svima evo odlucio sam i ja da napravim jednu Filterscriptu


Tacnije radi se o Brzinometru takodje ima i GPS . Ovo je moja druga [FS] tako da nemoj te mi zameriti ako nesto fali :)
Filterscripta ima 2  komand /zakljucaj i /otkljucaj za auto ovo je vise filterscripta za DM/FR/STunt nego za rp ali vi to mozete srediti i bice pogodna i za RP




Svrha ove Filterscripte:

    Ova FS sluzi za lepsi izgled vaseg servera da igrac moze da vidi koji auto vozi gde se nalazi i koliko ide na sat :) 




Slika:
Klikni Me

Download:
Klikni Me


Molba:
Molio bih vas da ne editujete FS i da je vi postavljate takodje i da pomerate Creditse oni vam nesmetaju :).
I ako mozete da ocenite  1/10
[/b][/size][/color]
Edit:Ubacena slika



Onako, nije lose 6/10.! :D

Nije lose 7/10
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Moglo bi se jos poradit na dizajnu..
Sve u svemu svidja mi se :)
9-ka
Software Developer

Jednostavno za napraviti i uskladiti..
Pohvale za trud 6/10