[GM] Balkan Life / Balkan Nation / Cold Life (vlasnik: Halil Mulahalilovic)

Započeo Harryâ„¢, April 08, 2014, 21:30:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GM-a: Balkan Life RolePlay
PS: Na folderu pise YUnited Brothers, to je bilo, a pise u modu Balkan Life (Tako je bilo prije i tako sam ostavio i sad, samo je folder YUnited Brothers (Zauzeti srw))
Vrsta GM-a(RP, DM, FR itd.): RolePlay
Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje): Ima ih dosta
Jezik GM-a(Srpski, Hrvatski i slično...): Bosanski.
Systemi GM-a(Npr. House system pa onda kažete koliko ima kuća i sve tako): House,Stan,Firma,...
Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.): BLRP
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: sve u modu
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi: sve u modu
Dodatan opis(Koliko ste ga radili dugo, detalji i slično): Dobio ga i evo ga :D
Server na kojem je GM korišten: Balkan Nations, Balkan Life, Cold Life (i sada), First Life.
Slike(OBAVEZNO, makar 2):

Imate ovdje sve na grupi

https://www.facebook.com/groups/320241208101224/permalink/320248104767201/


Video: /
Izradio: /
Credits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.):/

Download Link: http://www.sendspace.com/file/rgzcjw

Joy

*

Ovako,taj fb link pise mi da nisam ovlascen da pristupim tom linku,pogledacu mod
Poslednja Izmena: April 08, 2014, 21:35:02 POSLE PODNE od Joy Punisher

Sto mrzim kad kradete GMove i objavite da bih ste imali jebeni post LOCKAJ TE

i am king!


I mod nije ukraden, nego ga VLASNIK dao, IMA ga na download i na ZB i na svim SaMp forumima, neka bude i ovdje BMK.

šalji dokaze da si kupio mod i slike postavi, za to imaš 24. h.. Inače lock i brišem ovo sve..

Citat: Farkias poslato April 08, 2014, 21:56:27 POSLE PODNE
šalji dokaze da si kupio mod i slike postavi, za to imaš 24. h.. Inače lock i brišem ovo sve..


GLUPANE JEL ZNAS CITATI? DOBIO MOD :D Objavljen je 100000000000000000X i objavit cu ga 10000000X

Brate mod je extra ali kada mi dodje ono YUNITED BRtohers stane na onoj slici i nece dalje ! Aj pomozi to rijestit !

Mod je do bola zbugan, samo mjesec dana ima posla da se to riješi. U ostalom ovaj mod ima svako, objavio ga je vlasnik. Time se nemate pravo bunit'. Te nisi postavio creditse, i samo otkud ti pravo da napišeš cold life i first life ?

PS. U skripti ima tajni komandi, kao naprimjer da postaneš vlasnik. Mnogo toga, kao što su kad udješ ig pod nikom xavi black budeš 1338. Baš kao što sam rek'o, mnogo se mora provesti vremena da bih greške u skripti.

Još jedno, napiso si vlasnik Halil ? Sine, pa da vam nije Ramiza nikad ne bih bilo ovi servera. Time nisi ni njega stavio u creditse.
Poslednja Izmena: April 09, 2014, 10:24:16 PRE PODNE od matthew'S


Joy

*

Pogledo sam mod,zbugana registracija,bolji je Cold Life RP sto je Elmir objavio  8) inace za trud 0/10